View Single Post
Eski 31-05-2018, 23:07   #1
Veraben
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-05-2018
Komsum cam agaclarimi budadi

Merhaba

Bahcemde dallari uzun yapraklari buyuk ve genis cam agaclarim vardi.

Bizden onceki kiracidan sonra ev epey bos kaldigi icin bahceyi otlar sarmis camlarin dallari kurumus gullerle dugum dugum olmuslardi. Nalburdan uygun bir testere alip kuruyanlari kestim hem agaclarin etrafi acildi hem agaclarin guzelligi ortaya cikti. Daha yesil daha hacimli ve saglikli gorunuyordu. Son iki agac kala tesadufen komsumuz gordu ve dedi ki bende elektrikli testere var onla halledeyim siz yorulmayin. Kari koca geldiler onlarin ciftlikleri ve baska sehirde bahceleri varmis. Guvendim ben de hic takip bile etmedim. Gulleri budadilar yabani otlari topladilar ortancalari vs bagladilar duzenlediler baska cicekleri de budadilar. Agaclara gelince... benim semsiye gibi kocaman agaclarimi en tepesine kadar kesti ve minicik fidan gibi yesillik biraktilar metrelerce yukarida.

Bu agaclar simdi beni cok korkutuyor ya buyumez acilmazlarsa.. ya boyle minicik komik kalirlarsa?..

Gunlerdir uyuyamiyorum.

Fotograf yuklemeyi denedim daha once ama hata mesaji aldim.

Eger actigim konuyu okuyabiliyorsaniz lutfen fikirlerinizi beyan edin ozelden ulasin fotograf gondereyim aklimi kaciracagim gercekten

Düzenleyen Veraben : 31-05-2018 saat 23:10 Neden: Imla hatalari vardi
Veraben Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön