View Single Post
Eski 28-01-2018, 10:39   #2315
alexnani
Yeni Üye
 
Giriş Tarihi: 13-01-2018
Şehir: ANKARA
Mesajlar: 9
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi leobiz Mesajı Göster
Ben şu şekilde hesaplıyorum :
Bulunduğum yerdeki fabrika hijyenine ve asidine hiç bakmadan 15 lt ye yağı alıyor köylüden, 20 TL ye satıyor. Ben hiç uğraşmadan böyle yagi üretip 5 lt 75 TL parayı cebime atarım.
Ama her aşamasında hassasiyet gösterip urettigim 1. Sınıf zeytinyağının litresini ambalaj ve nakliye masrafları ile en az 30 TL den satarım ki hem uğraştığıma değsin hem de alan kıymetini bilsin.


Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler.

alexnani Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön