View Single Post
Eski 22-06-2016, 17:42   #531
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Dün, Zengarden siparişlerim geldi. Oldukça iyi durumdalar, yeni siparişler verebilirim.

Eklenti 619412

Eklenti 619410

Eklenti 619411

Eklenti 619413

Bir tane de katmerli beyaz kalibroşa var.

Sevgili akçabardak'a sorumdur. Hepsini ayrı saksılara mı, yoksa ikişerli mi dikmeliyim?

Sevgili SDurul yeni gelen bitkileriniz hayırlı, bol çiçekli olsun, güle güle iyi günlerde büyütün.

Askılı büyük boy saksıya 3 renk çok güzel olur diye düşünüyorum ben, ama tek tek te olabilir sevgili Adalet Yağcı nın sayfasında 4498 ve 4499. mesajlarında tek tek olarak örnekleri var, isterseniz bir göz atın ve nasıl hoşunuza gideceğine karar sizin.

Ben sarısını daha önce tek olarak aldığım için onu tek başına dikmiştim, yeni aldıklarım biri beyaz biri de kırmızı (2 tane olduğu için) tek saksıya diktim.

Üç ayrı renk bir arada çok daha güzel olacak gibi geliyor bana, hem de yer sorunu açısından, ama rahatsız olurlar mı... onu kestiremiyorum yine de tercih sizin.

Çok uzun yazıyorum ama yine de yazmadan edemedim sevgili Güler hanımın bir mesajında şöyle bir yazısı kalmış aklımda sanırım petunya ya da sardunya da olabilir, ''üçü bir arada olduğunda birinden biri mutlaka baskın çıkıyor ve birinden birini yiyor'' diye yanlış hatırlamıyor isem.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön