View Single Post
Eski 16-01-2015, 07:39   #5
FatihBahce
Ağaç Dostu

FatihBahce's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tarku Mesajı Göster
Merhaba,

Video kaydı olursa, katılamayacak olan benim gibiler için kaynak olabilir. Tabi imkan varsa...
İzmir Büyük Şehir Belediyesi'nin bize tahsis ettiği bu salon 210 koltuk kapasiteli. Ancak geçmiş yıllarda gördük ki bu eğitimlere bazen 50 kişi katılmış bazen 20 kişi.

Bu eğitime yeterli kişi gelirse Mayıs 2015 için aynı salonda tekrar farklı bir eğitim düzenleyebiliriz.

40 kişiden az insan gelecekse bu salonları işgal etmek ve belediyeden 15-20 kişi için salon rica etme pek mantıklı değil.
Bu nedenle siteye üye olmasalar bile yakınlarınızı, hatta bitki sevgisi ve bilincini aşılamak için çocuklarınızı getirebilirsiniz.

Video kaydını yayınladığımız zaman İzmir'de otursa bile bazı arkadaşlarımız nasıl olsa videodan izlerim deyip gelmediğini gördük. Bu nedenle çok başarılı bir sunum olmasına rağmen geçen yıl bu salonda çekilen bir eğitim videosunu yayımlamadık.

Mayıs ayında tekrar bu salonda eğitim düzenlenebilmesi ümidiyle katılımcı sayısı az olursa yine video kaydını yayınlama fikrine pek sıcak bakmıyorum.

FatihBahce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön