View Single Post
Eski 16-10-2014, 18:51   #381
Feanor35
Yeni Üye

Feanor35's Avatar

Giriş Tarihi: 28-05-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sedail Mesajı Göster
siz yinede dikkatli olun 1 milyon scoville ve üstü biberler şakaya gelmez şu anda yanımda 3 adet habanero 2 adet yellow moruga scorpion duruyor, scorpionları 2 ye bölüp yiyeceğim uzun zamandır bu şekilde yediğim halde bütün yemek istemiyorum. ilk defasında moruga scorpionun yarısını yedikten sonra 5 dakika birşey yemeden bekledim ne kadar acı olduğunu anlamak için 5 dakika sonra acısının güzel olduğunu ertesi gün bütün bir adet yiyebileceğimi düşünerek sofraya oturduktan yaklaşık 3-4 dakika sonra yemeğinde etkisiyle tam ağzımdaki acı hissi azalırken aniden ilk yediğim andaki acının çok çok daha fazlası ile geri döndü o an ne yapacağımı şaşırdım kalp atışlarım hızlandı ciddi bir panik havasına soktu beni, yoğurt kabına uzanışımdaki panik anını hala hatırladıkça gülerim. lütfen dikkat edin özellikle bu biberleri arkadaşlarınızla şaka amaçlı kullanmayın kalp rahatsızlığı olan olur inanın kötü sonuçlar doğurabilir.
Valla merak uyandırdınız iyice , bilgileriniz için teşşekkür ederim. Siz tohumu yurtçinden mi temin ettiniz ?

Feanor35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön