View Single Post
Eski 29-11-2013, 19:33   #16
ahmetmelek
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 27-08-2013
merhaba arkadaşlar seracılık veya sera yetiştiricili ne fark eder telefonla konuşuyorum veya bizde olan birşey yani çifçilikte su suluyorom hiç su sulanırmı telefonla konuşulurmu burası organik tarımın tartışıldığı bir bölüm se türkçe imla bölümünden ben birde organiklere bakayım onların tükçelerini düzelteyim derken birilerini kırmanın hiç manası yok sayın kgursan ben de yazımda birsürü hata yapmışımdı nede olsa lise 1 terk . yok , yok ? yok ağaçlar .net,te türk çe imla kurallarıyla ilgili bölüm varmı ben bilmiyorum belki vardır hiç dikkatimi çekmedi eğer varsa sayın malinaya söyleyelim ilk önce ağaçlar. nete üye olanları türkçe imla derslerinden sonra yazışmaya başlasınlar.bakın konu nereye gitti seracılık organik falan kalmadı ozaman herkes birilerinin yanlışlarını arasın konu konu gezip benim size sitemim cümlenizin sonunda benim anlayışım budur kelimesiydi cümlenizin başındaki arkadaşım kelimesi bile değerini yitiriyor o kelimeden sonra.burada zaten hiç kimse yazılanların doğru olupolmadığına bakmıyor insanlar anlaşa biliyormu o önemli tamam doğru söylü yorsunuz konuştuğumuz yazdığımız türkçeyi doğru okuyup doğru yazmamız gerekiyor bu bir eksikliktir bu eksikliğimizden dolayı sizden özür diliyoruz.

ahmetmelek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön