Konu: Kanser
View Single Post
Eski 23-07-2013, 02:48   #359
burak burak
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 23-07-2013
kanserden kurtuldular

merhaba,
aileden ytakınımız lenf kanseriydi.doktorlar çare bulamadılar.birde ruhsal bunalımda olan halam var.geceleri afakanlar basıyor kendini dışarı atıyor,zor tutuyoruz.içi sıkılıyor sanki boğuyorlar.o gün internette bir bayanla tanıştım.kendisi kansermiş artık ölümü bekliyormuş.Bursa da biri var dedi.herkese bakmıyor.ben bile yalvar yakar kabul ettirdim.iyiki tanımışım her gün dua ediyorum yazdı.bizde her yere gittikumut ya olmadı işte.bana telefonun u ver dedim.saolsun kız verdi ama yemin ettirdi birde kendisinden aldığımı söylememem şartıyla.aradık önce kabul etmedi,dua edin dedi,bizlerde dua edelim.yalvar yakar hiç olmazsa bir görüşelim tanışalım,yanımızda okuyun bari dedik.zar zor randevu aldık.çoğu insan işin maddiyatında 3 kuruş için kimlerin sağlığıyla oynanıyor biliyoruz.bu zat öyle değil.
gittik.ben sanıyorum sakallı hacı hoca çıkacak karşımıza.birde gördüm öyle değil.acaba dedim bumu şifa veren..
konuştuk tanıştık.halamıda götürdük,o bağıran çağıran kadından eser yok şaşırdık sadece.
neyse aradan 3 sene geçti,hastalıklar unutuldu.halam hatırlamıyor bile diğeriyse o da unutmuş o acı günleri.
saol güzel insan saol ALLAH dostu.etrafındakiler seni sıradan biri gibi görüyor,kızıyor bazen kırıyordurda.ama ben anladım kim olduğunu.senden ayrıldıktan 1 ay içerisinde gösterdiler.hala içim titremekte.umarım başka buraklara ilaç olursun.
ellerinden öperim her ne kadar senden büyük olsamda...
burak
burak2014@outlook.com

burak burak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön