View Single Post
Eski 08-05-2013, 19:48   #3560
ncp1963
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-12-2011
Altay ceviz

Ben altay ceviz
sitedeki yazınızdan bizi kastettiğinizi çok iyi anlıyorum siz ne zaman aradınızda kem küm ettik güzel kardeşim bu ağaç tohumdan yetiştirilmiştir fidancı sertifikamız var dilediğin zaman ispat ederim fidanımız tescilli değil tescil aşamasında müracatlarımız yapılmıştır tescil aşaması en az 2-3 yıl sürmektedir gelelim diğer sorularına bu ağaçlar sivrihisar babadat köyünde şuan üzeri meyveli ne zaman isterseniz gelip görebilirsiniz insanları itham etmeden önce gelip göreceksin yerinde inceleyeceksin sonra yorumunu yapacaksın eğer fidandan anlıyorsanız bu ağaçları gördüğünüzde zaten söyleyecek söz bulamayacaksınız size iletişim numaramı veriyorum 0312 231 31 57-0532 136 16 94 ne zaman dilersen ispat için hazırızı saygılar

ben sizi şubat ayında aradım ve bana resimler gönderdiniz. bende en son sizden fidanların sertifikasını mail adresime gödermenizi istedim orada koptuk..

fidancı sertifikanızı sormuyorum altay 1 çeşidinin üretim sertifikasını istiyorum.

tesciliniz onaylana kadar satış yapmanız yasal değil. sattığınız kişilerin destekleme almaları mümkün değil.

ben size bahçe sorduğumda manisada var demiştiniz.

belki sizin sattığınız fidanın cinsi çok çok verimli, ama benim kişisel görüşüm aşısız fidanın asla anacı kalitesinde olmayacağı üzgünüm buda benim görüşüm.

özelime mesaj atmanıza gerek yok direkt buradan yazabilirsiniz.

ncp1963 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön