View Single Post
Eski 02-04-2013, 13:12   #95
Serpent
Ağaç Dostu

Serpent's Avatar

Giriş Tarihi: 29-10-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ayazkentli Mesajı Göster
Sn. serpent, bilgileri maddeler halinde derleyip toplamışsınız. Teşekkür ederiz.

Konunun dışında olan 3. kişiler en azından hem HES karşıtlarının hem de sizin gibi HES destekçilerinin yazdıklarını karşılaştırabilirler.

Gerçi verdiğiniz bilgilerin büyük bölümü internet sitelerinde zaten var ve hes destekçisi ya da HES karşıtı olan akademisyen ve mühendislerin çoğu tv.ler'de ki tartışma programlarında bunları anlatıp, karşılaştırmalı olarak tartışmışlardı.

Ama en azından bu forumda ki HES konusunda uzman olmayan 3. şahıslar karşılaştırma yapabilirler.

Ben, HES karşıtı olan ve sizin yalan söylüyorlar diye itham ettiğiniz medya'da ki kişilere, forumun bu bölümün linkini veriyorum (gönderiyorum).

En son, Odatv'de sık sık HES'leri yazan Yusuf Yavuz'a yazdım.

Belki, buraya üye olup, kendileri hakkında yazdıklarınıza cevap verirler.

(Ciroz arkadaşımız, odatv sitesin'de Yusuf Yavuz imzalı HES'ler ile ilgili bir link vermiş'ti).

Sayın ayazkentli,

Benim yazdıklarımın bir kısmının Internet ortamında olması doğal. Ancak ben bunları olabildiğince kendi bilgi dağarcığımdan ve deneyimlerimden yazıyorum.

Bütün bunları okuduktan ve başka kaynakları da araştırdıktan sonra kendi bağımsız ve tarafsız görüşünüzü oluşturmanızı beklerim.

Alıntı:
En son, Odatv'de sık sık HES'leri yazan Yusuf Yavuz'a yazdım.

Belki, buraya üye olup, kendileri hakkında yazdıklarınıza cevap verirler.

Ben kimsenin hakkında bir şey yazmadım. Bir Prof. hanım hariç. Onda da söylediklerinin doğru olmadığını belirtmekten başka bir amacım yoktu. Dolayısıyla bu kişinin benim mesajlarıma cevap yazmasını gerektirecek bir durum yok. Eğer kendi bildiklerini yazmak için üye olursa ona bir şey diyemem.

Saygılarımla..

Serpent Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön