View Single Post
Eski 18-05-2007, 16:15   #19
bonsaisan
Ağaç Dostu

bonsaisan's Avatar

Giriş Tarihi: 25-10-2005
1995 yılından 2000 yılına ait bonsai çalışmalarımı aşağıda göreçeksiniz.
Bu çalışmalar 2000 yılının sonlarında yurdışı eğitimi için gidip geldikden sonra aralarında bir kaç örneğin dışında kaybedilmiş çalışmalardır.
Son kalanlar ise 2006 yazında iş için gittimde arkadaşıma bıraktığım ve kaybettiğim ağaçlarımdır.
Daha önceden formdada bu konuda söz etmişdim
Acı kayba gelince eğerki gençliğin verdiği biraz rahat bir yaşam ve tabikide eğitimim için yaptığım ki bu ilerideki yaşantım için zorumlu olan bir şeydi.
Şimdi görmekde olduğunuz ağaçlar 12 yılık ve daha uzun zamanlı çalışmalarımdan oluşaçak bir kolleksiyonum olaçakdı.

Lakin artık onlar yok ama birçok yeni çalışmalarım var biraz eski hatıralar olsada sizler ile paylaşmak istedim.Çünkü giden bonsai yerine yenisi kona bilir ama giden zamanın ve emeğin yerine hiç bir şey konulamıyor.
BU konuyu yazmamdaki amaç benim yaptığım bir yanlışın sizler tarafından yapılmamasıdır.
Yaptığınız çalışmaları önemseyin ve hep uzun vadede düşünün
Saygılarımla.
İyi seyirler dilerim.

Son karede yer alan görseller Otazca Bonsai Ait alsancakda bir ara actıkları mekana aitdir.
Fakat ozammanlar fazla bilinmediği ve tanınmadığı için bonsai insanlara farklı geliyordu.
Şİmdilerde hizmet vermeye başlasalardı.En azından ağaçlerımız için gerekli tüm mazemeleri ve bonsai fidanları çok rahatlıkla bulaçağımızdan eminim.
Kendilerine çok teşekkürediyorum verdıkleri emeğe ve bonsai tanıtma adına yaptıkları tüm çabalara.

bonsaisan Çevrimdışı   Başa Dön