View Single Post
Eski 05-01-2013, 12:22   #3122
ncp1963
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-12-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bozy Mesajı Göster
Sayın ncp1963 siz eminmisiniz fidancınızdan .... ondan bahsediyorum.. eger hakkaten eminsek diyorum hatta nasıl emin olmalıyız acaba ondan bahsediyorum yoksa fidanlarınızı nereden aldınız diye sormuyorum... eger kendini iıspat etmiş emin oldugumuz fidancı varsa bence yazmalıyız ancak neden emin oldugumuzu da yazmalıyız ... yoksa herkes fidancısının adını yazsın demiyorum..
kimse yüzde yüz emin olamaz ne kadar güvensekte kafamızın bir kenarında acaba hep duracak..

kafamın içinde acaba ile evet ben fidancıma güveniyorum.. birincisi piyasadaki ender kurumsal firmalardan ikincisi hakkaten büyükler. fernora karar verdiğimde elimizde o yok demeyi bildiler diğerleri gibi o sizin orada olmaz bu daha iyi olur demediler. aksine illada yabancı çeşit dikecekseniz bölgeniz için doğru seçim bu dediler.

uzun görüşmeler ve ısrarımla fernoru bahara tüplü yapmayı kabul ettiler ama bu uzun sürdü önce piyasadan güvenilir çelik bulabilirsek tamam dediler sonrasında anlaştık yani aslında bu kadar kısa anlatılacak gibi değil uzun görüşmeler ve zamandan sonra anlaştık

diyeceksiniz ki ne kadar eminsizniz?? emin değilim dediğim gibi kafamda hep bir acaba var. ben güvenilir fidana sahibim diyen kendi nereden almış ona veren ne kadar güvenilir v.s. v.s. uzar gider bu

hiç bir şekilde emin olunamaz hiç bir şekilde gönül rahatlığı ile bu diyemeyiz

ncp1963 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön