Konu: Kanser
View Single Post
Eski 28-12-2012, 11:53   #335
Hillbilly
Ağaç Dostu

Hillbilly's Avatar

Giriş Tarihi: 31-01-2011
Sayın jeozuu öncelikle Allah rahmet eylesin, sabırlar diliyorum size ve ailenize. Evet yaşam döngüsü ve algısı çok karışık ve bazen anlamsız geliyor insana, an oluyor tam bir kaos ve rastgelelik an oluyor muhteşem bir denge ve değişmeyen yasalar bütünü. Sadece olumlu yanlarını ve tutarlılıklarını düşünseniz dahi oldukça tutarsız. Yalnız yazınız hani şu kuzey ülkelerindeki devasa mavi göller gibi berrak, kelimelerinizde gölleri besleyen ve kayalara şiddetle çarpan ırmaktan sıçrayan su damlaları gibi geldi bana. Nehir kenarında oturan bendenize yağmur çiseliyor hissi veriyor. Bu hissi çok iyi bilirim çünkü iki büyük nehrin kesiştiği bir yerde yaşıyorum. Olayı çok net anlatmışsınız tam ben de rafine şekeri hayatımızdan nasıl çıkarırız yoksa Akçaağaç şurubu mu kullanmalıyız gibi bir düşünceyle bu sayfaya yaklaşırken şunu anladım ki insan önce manevi dünyasındaki çatışmaları durdurmalı daha sonra bu bir tür sanal gerçeklik uzayındaki hayatını tüm canlılarla barış içinde ve dürüstçe yaşamalı. Bunun dışında annenizin gittiği yerlere gidecek olan muhtemel yolcular olarak, oraları merak etmiyor da değiliz. Belki biraz felsefe ve sessizlik şu anda iyi gelebilir. Bence en değerli duygu huzurdur ve aslında tüm insanoğlu bunun için savaşır ne tuhaf değil mi?

Hillbilly Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön