View Single Post
Eski 18-12-2012, 11:17   #15
ertu
Ağaçsever

ertu's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2012
Çeşitli reklam amaçlı haberlerine bakıyorum da bazılarında tam 1117 tesislerinin olduğunu, bazı haberlerinde ise 1117 tesis yapma hedeflerinin olduğunu söylüyorlar..

ben reklamlardaki telefon no yu aradım, karşıma bir bayan çıktı, arkadan gelen seslere bakılırsa kalabalık bir çağrı merkezi gibi yoğun görünüyordu , bayana konuyla ilgili bilgi almak istediğimi söyleyince benim telefonumu istedi ve bir hafta içinde döneceklerini söylediler, 3 gün oldu bekliyorum bakalım ne anlatacaklar...

Bu arada ben bu konuyla ilgili tarım bakanlığına da mail attım ; bu kooperatifin projesinden haberiniz varmı,kurucular hakkında bilginiz varmı,projeye devlet desteği ve yatırımcıya devlet garantisi veriliyormu gibi sorular sordum,inşallah bakanlıktan bir yanıt gelirde sizlerle paylaşırım..

Yanlız birşey de yanlış anlaşılmasın kesinlikle bu kuruluşu karalamak gibi bir niyetim yok,sadece gerçekten küçük yatırımcı için çok karlı ve ziraat ve hayvancılığın gelişmesi içinde çok güzel olacağını düşündüğüm bir proje, tabi işin içinde iyi niyet ve verilecek sağlam bir güven varsa...

ertu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön