View Single Post
Eski 27-09-2012, 17:00   #136
ıldır
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 24-09-2012
Merhaba..

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın milaca2010, atlas çiçeklenmeye başladı, bu durumda çelik kesmek pek doğru olmayacağı için talebinizi daha ileri bir tarihte yinelerseniz göndermeye gayret ederim.
Ne guzelkı Atlasınız cıceklenmıs..Uzun zamandır bahcenızı ve cıceklerınızı takıpedıyorum..Allah saglıkla ve bu şevkınızle calısmalarınızı devam ettırsın..Emınım orada ıcılen bır bardak cay herseye deger..Ne yazık bız buyuksehırde kucuk balkonlara sıkısıp kaldık...Ben cok selluka maviş ve atlas aradım..Maviş İzmir de cok nazlı yetısıyor..özellıkle son yıllardakı sıcaklardan hıc dayanıklı olmuyor.. Arayan arkadaslar varsa zaman zaman Hisarününde hem beyazı hem mavısı bulunuyor.. sonunda bende bulup aldım... Selluka bu haftalardan sonra Hatay pazarına gelecekmıs...ama atlas hıc bır yerde satılmıyor..Dagıtıma basladıgınız zaman banada kucuk pır parca gonderebılırsenız sevınırım..Mutlaka benden önce ısteyenler vardır.. eger kalırsa ben ıstıyorum cunku eskı uyelerın hakkını gaspetmek ıstemem...Sızın ve tum arkadasların emegıne saglık...

ıldır Çevrimdışı   Başa Dön