View Single Post
Eski 02-09-2012, 19:50   #79
Sûz-i Dilârâ
Ağaç Dostu

Sûz-i Dilârâ's Avatar

Giriş Tarihi: 11-10-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi GÜLSEN_ Mesajı Göster
öncelikle hoş geldin evine arkadaşım uzun zaman yazmayınca anlamıştım tatilde olduğunu.Kıyamam ben o minklereecanın saolsun arkadaşım yenilerini alırız üzülme
Süz_iciğim o kaynana topuzun içerde galiba ve güneş görmüyo ondan dolayı boyuna boyuna uzayıp gidiyor at onu balkona ve ya bahçeye biraz güneş görsün ama birdende güneş altına koyma içerde olduğu için bahçeye uyum sağlaması lazım önce biraz gölge bir yer sonra arada güneş alan bir yer derken o yerini benimser sana hem yavru hemde güzel çiçekler açar görüceksin
Kaynana topuzu on gün öncesine kadar cam önünde uzun saatler boyunca güneş alıyordu. Diğer bitkilerim güneşten olumsuz etkilenip yaprakları yanmaya başlayınca hepsini aynı pencerenin gerisindeki tv sehpasının arkasına koydum. Yine güneş alıyorlar ama tül arkasından ve daha geriden. Güneş keskin ısısını biraz kaybetmeye başlasın yine cam önüne koyacağım. Balkona çıkarma imkânım maalesef yok, hele bahçe ne mümkün! Apartman bahçesi. Şu müstakil evime bir kavuşsaydım. O zaman bahçe sayfası da açacaktım.

Sûz-i Dilârâ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön