agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Kaktüs ve Sukulentler > Üyelerin Kaktüs ve Sukulentleri
(https)

Beğeni Düzeni591Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Prev Önceki mesaj   Sonraki mesaj Next
Eski 02-08-2010, 21:33   #1
Ağaç Dostu

bıcırık's Avatar

Giriş Tarihi: 11-04-2010
bıcırık / kaktüs

Sevgili dostlar şimdiye kadar hiç kaktüsüm ve sukullenttim olmamıştı... Doğrusu pek ilgimi çekmemişlerdi...
Sitede sizin kaktüslerinizi izlerken kaktüslerinize verdiğiniz isimler, onlara beslediğiniz sevgi ve çiçeklerini beklerken gösterdiğiniz sabır, ve sevgili kartalpinin kaktüslerine destanlar yazması beni çok etkiledi...
Yaklaşık 8 aydır siteyi takip ediyorum 4 aydır da üyeyim, beni dantel dantel işlediniz ve sonunda olan oldu bu sevdaya bende tutuldum...
On beş gündür kaktüs,sukullent ve sedum ne bulursam topluyorum... Şimdilik tuzla seralarını gezdim. Yavaş yavaş çevreye açılacağız...
Tabii sizin kadar iddaalı değilim, olamamda... zaten isimlerini hiç bilmiyorum...onu sizler öğreteceksiniz...
Belki bende zaman içinde dostlarımın isimleriyle adlandırırım onları...
şimdilik sadece seviyorum...hayretler içinde izliyorum...gerçekten muhteşemler...
Hepinize bana bu sevdayı aşıladığınız için çok çok teşekkür ederim...
Sevgilerimle...

İşte benim ilk misafirim...Aldığımda bu sene çiçek açmayacağı söylenmişti...Bana geldikten on gün sonra tomurcuklandı, üç gündür açıyor...Her gün bir fazla çiçek üstelik... onu çok seviyorum...

Eklenen Resimler

pamuktopu beğendi.
bıcırık Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:42.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024