agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni371Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-10-2012, 12:33   #61
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Giriş Tarihi: 06-08-2008
Yeni filizlenen maydanozlar...
Açelyamda bir sürü tomurcuk var, ancak bazı yaprakları sarardı, nedendir bilmiyorum..

Eklenen Resimler

se-rap Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-10-2012, 12:37   #62
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Sukulent ve kaktüslerin ismini hiç ezberleyemeyeceğim...Hafıza sıfır

Kopan bir yaprağını öylesine gömmüştüm toprağa..Yaprak vererek beni çok sevindirdi..

Eklenen Resimler

Eski 26-10-2012, 12:38   #63
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Bu da ismini bilmediklerimden..Her gün bakarken, hiç bir gelişme göremiyordum..İki haftalık yatak istirahatim sonrasında, baktım o da tomurcuk verererek, beni sevindirdi..Ama hala balkonda duruyor, sizce içeri almalımıyım artık?

Eklenen Resimler

Eski 26-10-2012, 12:41   #64
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Bir kısmı halen balkonda olan, bir kısmını içeri aldığım kaktüs ve sukulentlerim..

Kış için, bir çiçeklik yaptırmam lazım, veya bulabilirsem satın almam lazım..sığmayacaklar yoksa..

Eklenen Resimler

Eski 26-10-2012, 12:47   #65
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Bunlar da, hastalığımda, acımı azaltan, gülümseten, hayata bağlayan güzellikler...Dostlardan gelen hediyeler..

Eklenen Resimler

Eski 26-10-2012, 15:24   #66
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Ve, menekşelerim..
Onlar da yeni yuvalarına alışırken, bocaladılar, bozuldular, hatta birkaç arkadaşlarını kaybettiler..Ama toparlandılar, ve en güzel bayramlıklarını giydiler..

Eklenen Resimler

Eski 10-11-2012, 12:12   #67
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Saygıyla, minnetle, özlemle anıyoruz.......

Eklenen Resimler

Eski 18-11-2012, 21:44   #68
Ağaç Dostu

arapsabunu's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2012
Öncelikle geçmiş olsun demek istedim, sonra da hoş geldiniz Değirmendere'ye. Yazın balkon sayfanızı görmüştüm. O zaman galiba Karamürsel yazıyordu, şimdi komşu olmuşuz. Geçen hafta Antalya'dan soğan siparişi verdiğinizi okuyunca cesaretlendim, ben de istedim bir kaç çeşit sayenizde. Şimdi hepsi saksılarında, aklım da onlarda Nisan'dan beri çiçek yetiştiriyorum ve soğanlı bitkilerden çekinmiştim de. Madem komşuyuz eğer isterseniz şu anda paylaşabileceğim çiçekler;Parlak mustafa, kolyoz, telgraf çiçeği, bodur paşa kılıcı ve sedum palmeri. Cuma günü getirebilirim Çınarlık meydanına. Oralarda bir dükkana da brakabilirim çelikleri siz gelemeyecek olursanız. Böyle bir mesajın bir ağaçlar.net üyesini sevindireceğini düşündüm. İnşallah yanılmamışımdır. Selamlar...

se-rap beğendi.
arapsabunu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-11-2012, 22:56   #69
Ağaç Dostu

se-rap's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arapsabunu Mesajı Göster
Öncelikle geçmiş olsun demek istedim, sonra da hoş geldiniz Değirmendere'ye. Yazın balkon sayfanızı görmüştüm. O zaman galiba Karamürsel yazıyordu, şimdi komşu olmuşuz. Geçen hafta Antalya'dan soğan siparişi verdiğinizi okuyunca cesaretlendim, ben de istedim bir kaç çeşit sayenizde. Şimdi hepsi saksılarında, aklım da onlarda Nisan'dan beri çiçek yetiştiriyorum ve soğanlı bitkilerden çekinmiştim de. Madem komşuyuz eğer isterseniz şu anda paylaşabileceğim çiçekler;Parlak mustafa, kolyoz, telgraf çiçeği, bodur paşa kılıcı ve sedum palmeri. Cuma günü getirebilirim Çınarlık meydanına. Oralarda bir dükkana da brakabilirim çelikleri siz gelemeyecek olursanız. Böyle bir mesajın bir ağaçlar.net üyesini sevindireceğini düşündüm. İnşallah yanılmamışımdır. Selamlar...
Çok teşekkürederim. Yanılmadınız tabii, çok mutlu oldum.

Değirmendere'ye Temmuz ayında taşındık. Şimdi yeni balkonumu çiçeklendirmeye çalışıyorum.

İnşallah soğanlarınız dan güzel verim alırsınız, rengarenk çiçeklerini görürsünüz.

Çelikleri de almak isterim ama, cuma günü kızımın yarışları için İzmit'de olacağım. Ayrıca henüz Çınarlık Meydanında tanıdığım bir esnaf yok. Alacağım olsun sizden Bir ara görüşüp alırım olur mu? Ama ben de size bir teşekkür hediyesi vermek isterim. Afrika menekşesi isterseniz eğer, yeni yavrulayan menekşelerim var mesela.

Tekrar teşekkürler, iyi akşamlar..

Eski 19-11-2012, 07:48   #70
Ağaç Dostu

arapsabunu's Avatar

Giriş Tarihi: 09-04-2012
Peki tamam ne zaman isterseniz... Kızınıza yarışlarında başarılar... Menekşe konusunda pek deneyimli değilim ve evde bir tane var, o bana yetedursun şimdilik. Teşekkürler, iyi günler...

se-rap beğendi.
arapsabunu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-12-2012, 20:24   #71
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 19-12-2012
Renkleri harika.

yusufyusuf85 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-07-2015, 23:11   #72
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-07-2015
İlk evinizdeki balkon ve özellikle ağaç tasarımınız çok güzeldi.Etkilenmemek elde değil.Yeni evinizde de sanki daha tecrübelenmişsiniz,daha vakur bir hava var.Geçen süre içerisinde de başarınızın artmış olacağını düşünüyorum.Sevgiler.

sevgihoca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024