agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Balkon ve Terasları
(https)

Beğeni Düzeni374Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-06-2012, 12:24   #121
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-04-2009
genel görünüş ..

2 açı

Eklenen Resimler

homeopati Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-06-2012, 16:58   #122
Ağaç Dostu

züleyha's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Tekrar hosgeldiniz sevgili Homeopati, sizi tekrar buralarda görmek ne kadar güzel, öncelikle çok geçmiş olsun. balkonunuzdaki düzene hayran oldum. Tam hayallerimdeki gibi. Bu arada yanılmıyorsam evi de degistirmissiniz. Hayırlı olsun tabi ki çiçekleriniz tam formunda, çiçeklere isirganotu takviyesi yapmaya devam ediyor musunuz? Özellikle küpeye bayıldım. Resimlerin devamını heyecanla bekliyorum.

züleyha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-06-2012, 17:43   #123
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi züleyha Mesajı Göster
Tekrar hosgeldiniz sevgili Homeopati, sizi tekrar buralarda görmek ne kadar güzel, öncelikle çok geçmiş olsun. balkonunuzdaki düzene hayran oldum. Tam hayallerimdeki gibi. Bu arada yanılmıyorsam evi de degistirmissiniz. Hayırlı olsun tabi ki çiçekleriniz tam formunda, çiçeklere isirganotu takviyesi yapmaya devam ediyor musunuz? Özellikle küpeye bayıldım. Resimlerin devamını heyecanla bekliyorum.
züleyha .....sizlede karşılaşmak inanın çok güzel ... anımsıyorum sohbetlerimizi ...bende sabah gezindim çiçeklerinin arasında bayıldım bayıldım hepsi çok güzeller ....sen ustalaşmışsın bu işte kocaman olmuş çoğu ...yok hayatım ev değişmedi ...diğeri lojmandı bazen orada bazen buradayım .yazlarıda yazlığa geçiyorum iki arada bir derede yok ona kapıcı bakamaz yok bu lojmanın rüzgarına dayanmaz yazlık çoksıcak bunlar orda yetişmez derken helak oluyorum ama ...tövbe bir daha çiçeklerimi dağıtmayacağım allahım sağlık versin...bir daha asla seninde balkonun çok elverişli .... gezerken düşündüm şöyle yapsa daha çok yer kazanır diye .... doymuyor gözüm birtanem doymuyor

Eski 11-06-2012, 20:41   #124
Ağaç Dostu

züleyha's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Önce saglik tatlim sağlığına kavuştun ya çok daha güzellerini yetiştireceğine eminim. Benim çiçeklerim tamamen kendi hallerinde, isin dogrusu sulamaktan fazla bişey yapamıyorum. Balkonumu çok duzenleyemiyorum çünkü evim kira ve sitede cogu şey yasak (

züleyha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-06-2012, 07:47   #125
Ağaç Dostu

gülsu's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2011
Çok zevkli harika bir balkonunuz var. Çiçeklerin hepsi özel ve güzel çiçekler. Küpeliler ve sardunyalar benim her zaman gözdem olmuştur. Balkonunuzde bizim içinde kahve içiniz. Afiyet olsun. Bol çiçekli günlere.... Sağlıcakla kalın..

gülsu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-06-2012, 11:43   #126
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi gülsu Mesajı Göster
Çok zevkli harika bir balkonunuz var. Çiçeklerin hepsi özel ve güzel çiçekler. Küpeliler ve sardunyalar benim her zaman gözdem olmuştur. Balkonunuzde bizim içinde kahve içiniz. Afiyet olsun. Bol çiçekli günlere.... Sağlıcakla kalın..
çok mersi gülsu hanım ... yakın olsak da sizede ikram edebilsem

Eski 29-06-2012, 11:07   #127
Yeni Üye

organikcadı's Avatar

Giriş Tarihi: 29-06-2012
homeopati emek verdiğinize değmiş maşallah çok güzel bitkilere sahipsiniz küpelilerden gözümü alamadım çok güzeller.
mutlu vakitler diliyorum,dipteki koltukta gömülüp nede güzel kitap okunur mis kokular için de

organikcadı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-06-2012, 12:30   #128
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-11-2008
off çok güzel bir balkonmuş,benimkide uzunca bir balkon ama dar,küçük bir masa ancak....bende öyle banklar istiyorum aslında ama....neyse güle güle oturun,keyfini çıkarın.

nuray topcu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-06-2012, 12:49   #129
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi homeopati Mesajı Göster
bu sediri biz yaptık hem ucuz hemde çok sağlam ve kullanışlı... bir fincan çaya güzelde bir kitap eklenince... değmeyin keyfime
ben kuru kuru oturmaya da razıyım.

Eski 29-06-2012, 12:52   #130
Ağaç Dostu

Alıntı:
cam önleri de yavaş yavaş doluyor
burası istanbulun neresi,..

Eski 02-07-2012, 09:41   #131
Ağaç Dostu

Tika's Avatar

Giriş Tarihi: 22-09-2008
Cok zevkli dizayn edilmis bir balkonunuz var.Emeginize saglik.

Tika Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-07-2012, 15:05   #132
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Sevgili Homeopati çiçeklerin hepsi muhteşem balkon tümüyle harika ama sedire bayıldım bende eşime balkona böyle birşey yaptırmak istiyordum sizinkini yayınlanmanız süper oldu ellerinize sağlık

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-07-2012, 15:46   #133
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 11-07-2011
Alıntı:
bu yıl anaç küpem tohu kesesi verdi ... bunları bitki üzerinde koruyup kurumasını sağlamakmı gerekiyor?
Sayın homeopati tebrikler hepsi çok çok güzel ve dekoratif ellerinize sağlık.Sizden bitkilerinize gübre,çiçek coşturan gibi birşeyler veriyormusunuz.Birde ısırgan ve soğan rendeleyip su ile karıştırarak bir besin hazırlıyormuşsunuz.Ne kadar ısırgan toplayıp içine soğan rendeleyelim? Bunun suyunu süzüp başka bir kaptaki su ilemi çoğaltalım?Kalan ısırgan tortularını değerlendiriyormuyuz yoksa atalım mı? Cevaplarsanız sevinirim.TEŞEKKÜRLER

süleymanizmir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-07-2012, 12:07   #134
Ağaç Dostu

gübre

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi süleymanizmir Mesajı Göster
Sayın homeopati tebrikler hepsi çok çok güzel ve dekoratif ellerinize sağlık.Sizden bitkilerinize gübre,çiçek coşturan gibi birşeyler veriyormusunuz.Birde ısırgan ve soğan rendeleyip su ile karıştırarak bir besin hazırlıyormuşsunuz.Ne kadar ısırgan toplayıp içine soğan rendeleyelim? Bunun suyunu süzüp başka bir kaptaki su ilemi çoğaltalım?Kalan ısırgan tortularını değerlendiriyormuyuz yoksa atalım mı? Cevaplarsanız sevinirim.TEŞEKKÜRLER
teşekkür ederim süleyman bey ... bunlar bitkilerimin sadece bir kısmı ...tek sulamada hiçbirinin hatırını kırmazsam eğer 2 büyük şişe hazır besin tüketmem gerekiyor her seferinde bu yüzden hazır bitki besinleri yerine daha doğal ve hesaplı çözümler üretiyorum kendimce ..ısırgan suyu kullanıyorum ve evet ...çok faydasını gördüm .. ısırgan özü suya geçtikten sonra kalan posayı kullanmıyorum hayır .... fakat bahçe uygulamalarında toprak altı kullanılabilinir .... çürüyükler .... balkon ve saksılarda koku yapabiliyor .... miktarı hususunda hiç çekinmeyin ...toplayabildiğiniz kadar ısırganı suda bekletin ..karıştırın ve çiçeklerinize bu karışımı uygulayın ...soğan suyunu ayda bir bu karışıma ekliyorum ...havalar çok sıcak olduğunda ise eklemiyorum ...hemen pıtır pıtır tomurcuğa geçiyor .düzenli kullandığımdaçiçekler ...yeşil yapraklı salon bitkilerinizdede güvenle kullanabilirsiniz canlanıyor yaprak renkleri koyulaşıyor ...

Asia ve almira beğendi.
Eski 16-07-2012, 12:11   #135
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi günebakan Mesajı Göster
Sevgili Homeopati çiçeklerin hepsi muhteşem balkon tümüyle harika ama sedire bayıldım bende eşime balkona böyle birşey yaptırmak istiyordum sizinkini yayınlanmanız süper oldu ellerinize sağlık
hesaplı ve pratik ...emsal teşkil ettiyse fikir verdiyse ne mutlu bana sevgili günebakan

GÜLSEN_ beğendi.
Eski 16-07-2012, 12:16   #136
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nuray topcu Mesajı Göster
off çok güzel bir balkonmuş,benimkide uzunca bir balkon ama dar,küçük bir masa ancak....bende öyle banklar istiyorum aslında ama....neyse güle güle oturun,keyfini çıkarın.
allah size daha iyilerini nasip etsin sevgili nuray hanım çiçek sevgisi yaşam enerjimizi körüklüyor sanırım ...hepimize bol çiçekli mutlu yarınlar

Eski 23-07-2012, 13:45   #137
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-07-2012
merhaba Sevgili Homeopati
paylaşımlarınız çok güzel. Emeğinize sağlık çiçekleriniz çok güzel. balkonunuz süper olmuş beton yığınını tam bi bahçeye çevirmişsiniz. bana çok güzel fikirler verdiniz teşekkürler

yçelik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-09-2012, 00:24   #138
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Alıntı:
güller
Sayfa 3 e kadar geldim; sonradan tekrar başa döndüm 'Hiçbirşeyi beğenmeden gelmişim' haksızlık olur idi. Şimdi siz bu kasımpat, kadife, güller, acem halısı yani bütün çiçeklerinize ısırgan otu mu uyguluyorsunuz?.. Valla öyle isee hadi bakalım nereden bulacağım ben ısırgan otunu?..
Çiçekler harika, yaprakları bile çiçek gibiler gerçekten maşallah!..

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-09-2012, 01:04   #139
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Tekrar ilk sayfadan başlayıp son sayfanıza geldim. Öncelikle geçmiş olsun, tekrar hoşgelmişsiniz. Vermiş olduğunuz ısırgan otu tarifi çok hoşuma gitti açıkçası. O halde hiç gübre, bitki coşturan falan kullanmıyorsunuz.
Balkonunuz, çiçekleriniz çok güzeller. İnşallah bakımları ile ilgili açıklamaları ilee fotoğrafların devamını bekliyoruz. Ellerinize sağlık.

Sevgi Durul beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-09-2012, 11:10   #140
Ağaç Dostu

günebakan's Avatar

Giriş Tarihi: 09-09-2008
Isırgan otu ve soğansuyu tariflerini açık verirseniz çok sevinirim mesela soğanı
kaynatıyormusunuz vs,vs Hele o küpeler benimkiler can çekişiyor siz İstanbulun neresindesiniz acaba böyle güzeller

günebakan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-10-2012, 02:45   #141
Ağaç Dostu

milaca2010's Avatar

Giriş Tarihi: 21-07-2012
Galeri: 2
Alıntı:
bunlarda doludan koruyamadıklarım geçen ay şiddetli bir dolu yağışına maruz kaldılar ...güçlü bir çiçek kıyımı yaşadım ... fakat biraz budayınca ...yine yan dallar ile çiçek tomurcukları vermeye başladılar
Merhabalar sn. homeopati, küpe çiçekleriniz ve balkonunuz harika görünüyor,emeklerinize sağlık. (Ayrıca çok geçmiş olsun), bol çiçekli ve sağlıklı günler dileğiyle...

milaca2010 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-04-2021, 07:07   #142
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-11-2008
Bu çiçeğin adı nedir 32. Mesajdaki

homeopati / balkon

Mr_izmir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-04-2021, 22:29   #143
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-04-2020
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mr_izmir Mesajı Göster
Bu çiçeğin adı nedir 32. Mesajdaki

homeopati / balkon
Hocam, resimdeki çiçek buz çiçeği.
Çok arsızdır,hızla büyür etli yapraklara sahiptir...

tekin01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 05:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024