agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Üyelerin Bahçeleri (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/)
-   -   Ben fakir / Bahçe (http://www.agaclar.net/forum/uyelerin-bahceleri/28924.htm)

Ben fakir 17-11-2012 13:05

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K (Mesaj 1049607)
Güzel bir sayfa. İlerde çiçeklenince daha güzel olacak yani bahçenizde çiçek ekmeye karar vermenize memnuniyetim bu:)

Benim bahçem yok balkon bahçem var. Eskisi gibi rahat ilgilenemiyorum. Bahçeleri gezdiğimde özeniyor ve üzülüyordum bu nedenle bırakmıştım bağ bahçe dolanmayı. Sizin bahçenizle yeniden merhaba dedim çiçeklere böceklere, otlara ağaçlara :) Hanım sultana selamlar. Merakla diğer fotoğraflarınızı yani bahçe çalışmalarınızı bekleyeceğim:)

Sevgili Sevim.K hocam, Bahçemi şimdi daha çok sevmeye başladım. Öyle ya, ilk çiçeği, sizi merhabaya sevketmek olmuş, baksanıza.

Teşekkürler, selamlar, sevgiler...

Ben fakir 17-11-2012 13:50

Merhaba sevgili Tuya,

İyi dileklerinize teşekkür ederim.

Bu sezon programını umduğumdan daha verimli kapattım.

Seneye artık çiçeklendirme çalışmalarına başlamak zamanıdır.

Şimdilik havalar izin verdiği müddetçe yapıp ettiklerimizi seyredip keyiflenerek kahvelerimizi içiyoruz.

Sağ ve sağlıklı olarak dönebilirsek, seneye baharın programını şekillendiriyoruz.

Büyük bir anti geriatrik tedavi!..

Sevgilerimle, selamlarımla...

loveforlife 17-11-2012 19:16

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Ben fakir (Mesaj 1049699)

Büyük bir anti geriatrik tedavi!..

...

Ben gencecik ve dopdolu bir ruh görüyorum karşımda. Öyle yaşlı gibi sıfatları yüklemeyiniz kendinize. Geriatrinin ilgi alanınıza giremezsiniz, girmemelisiniz bence;)

Ben fakir 17-11-2012 19:54

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife (Mesaj 1049819)
Ben gencecik ve dopdolu bir ruh görüyorum karşımda. Öyle yaşlı gibi sıfatları yüklemeyiniz kendinize. Geriatrinin ilgi alanınıza giremezsiniz, girmemelisiniz bence;)

Sevgili Loveforlife,

Kavramları karıştırıyorsunuz korkarım.!

Ben yaşlı bir kimseyim; bu bir gerçek!..

Ama kesinlikle ihtiyar değilim!.. ;)

Sevgiler, selamlar...

Sevgi 25-11-2012 20:39

Sayın Ben fakir; bahçenizin son halini şimdiden çok merak ediyorum. Hayırlısı olsun. Bol yeşillikli bol çiçekli olsun. Sağlıcakla....

dalya35 26-11-2012 09:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Ben fakir (Mesaj 1046752)
Resimlere siftah benden, bereket Allahtan!..

Kapıda sizi karşılıyorum.Kapının tuğla babaları, üzerindeki pergola ve yerdeki çakıl taşlı mozaik, velhasılı kelâm, tüm işler tarafımdan, ellerimle ve Hanım Sultan dışında kimsenin yardımı ya da işçiliği olmaksızın,yapılmıştır. Sonraki resimler için de geçerlidir.

Sayın Ben fakir, bu girişi sarmaşık güllerle bezenmiş olarak ne zaman görürüz acaba:)

Ben fakir 26-11-2012 10:54

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi dalya35 (Mesaj 1054512)
Sayın Ben fakir, bu girişi sarmaşık güllerle bezenmiş olarak ne zaman görürüz acaba:)

Günaydın sevgili Dalya 35, fotoğrafın sol tarafından tele sarılarak gelen gül, tuğlaları geride bırakıp ahşap kısma ulaştı. Seneye geldiğimizde pergolaya sarmaya başlayacağımı umuyorum.

Buna ek olarak, ev tarafından gelen mor salkım da aynı durumda.

Selam ve sevgilerimle...

Cumhur Tonba 26-11-2012 12:07

Sayın Ben fakir

N'aramaya ekiyonuz, dikiyonuz bahçeye o kadar şeyi. Bak meyve de vermiyo.

Fakat 12 senenin yorgunluğunu çıkaracaksınız artık. Zaten ayrıkları da hükmünüz altına almışsınız.

Kolay gelsin.

Ben fakir 26-11-2012 12:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba (Mesaj 1054563)
Sayın Ben fakir

N'aramaya ekiyonuz, dikiyonuz bahçeye o kadar şeyi. Bak meyve de vermiyo.

Fakat 12 senenin yorgunluğunu çıkaracaksınız artık. Zaten ayrıkları da hükmünüz altına almışsınız.

Kolay gelsin.

Sevgili Cumhur Bey,

Burada milleti çıldırtmak için elimden geleni yapıyorum. Adım iyice deliye çıktı. İyi adammşım ama birkaç tahtam eksikmiş. Dedilkeri bu.

Onbeş gün kadar önce işe paydos dedik. Şimdi çaydı, kahveydi.... oturup Hanım Sultan ile önümüzdeki yılın planlamasını yapıyoruz. Sanki garantimiz varmış gibi!..

Ayrıkların süngüsü düşeli hanidir!.. Kendi silahları ile vurdum kerataları!

Teşekkürler, selamlar, sevgiler...

Pusarık 29-11-2012 10:43

Muhterem Ben fakir,

Her başlangıç güzel umutlar saklarmış. Güzellikleri bizlerle paylaşmanızı umuyoruz.....

İzninizin(!) bitmesini de dört gözle bekliyoruz, bilginize.......

sevim.K 01-12-2012 15:50

Henüz havalar güzel güzel giderken hani bahçe fotoğrafları diyelim ve gelişmeleri görelim ne dersiniz :)

berrinb 01-12-2012 16:01

Sevgili Ben fakir...Plastik göletleri Bauhaustan bulunca havalara uçan bendeniz,harika göletlerinizi ve derenizi gördüğümde ; isminizin mütevaziiliğini bir kez daha gündeme getirmekten kendimi alamayacağım doğrusu....:))))

Şaka bir yana arkadaşım, ellerinize sağlık....Çok güzel olmuşlar,içinde su varmı ...Yoksa açık mavi mi boyadınız anlayamadım....İnşaallah bu yaz sucul bitkileriniz ve balıklarınızı da zevkle izleriz...Kolay gelsin...İyi günlerde keyfine varınız...Selam ve sevgiler..:))

hanndan 01-12-2012 16:12

Merhabalar,hoşgeldiniz aramıza.
20 yıl once babam da gıdıp gormeden oradan bı arsa almış yıllardır ne gıttık ne gorduk.Sayenızde avşayıda oğrenmıs olucam.Belkı komşu oluruz :)
Satırlara dokulen duygusallıgınız, emınım kı bahcenıze de yansıyacak.Yenı sezonu merakla beklıyorum.Saygılar.

Ben fakir 01-12-2012 20:43

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K (Mesaj 1058059)
Henüz havalar güzel güzel giderken hani bahçe fotoğrafları diyelim ve gelişmeleri görelim ne dersiniz :)

Sevgili Hocam, sezonu kapattığımız için, ilk fotoğraflara eklenecek yenilik henüz yok.

Ben fakir 01-12-2012 20:49

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi berrinb (Mesaj 1058064)
Sevgili Ben fakir...Plastik göletleri Bauhaustan bulunca havalara uçan bendeniz,harika göletlerinizi ve derenizi gördüğümde ; isminizin mütevaziiliğini bir kez daha gündeme getirmekten kendimi alamayacağım doğrusu....:))))

Şaka bir yana arkadaşım, ellerinize sağlık....Çok güzel olmuşlar,içinde su varmı ...Yoksa açık mavi mi boyadınız anlayamadım....İnşaallah bu yaz sucul bitkileriniz ve balıklarınızı da zevkle izleriz...Kolay gelsin...İyi günlerde keyfine varınız...Selam ve sevgiler..:))

Sevgili Berrinb, nazik övgülerinizle mutlandırdınız beni; sağ olun...

Fötoğrafları çekerken havuzlar boştu. Maviye bilerek boyadım. Dolu iken esintiyle su yüzeyi dalgalandığında dipteki yansıması harika oluyor.

Nilüferler için gereken hazırlığı yaptım. Bir çift ördek palazı için de söz aldım.

Gerisi kaldı yazı yakalamaya.

Selam ve sevgilerimle...

Ben fakir 01-12-2012 20:55

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi hanndan (Mesaj 1058067)
Merhabalar,hoşgeldiniz aramıza.
20 yıl once babam da gıdıp gormeden oradan bı arsa almış yıllardır ne gıttık ne gorduk.Sayenızde avşayıda oğrenmıs olucam.Belkı komşu oluruz :)
Satırlara dokulen duygusallıgınız, emınım kı bahcenıze de yansıyacak.Yenı sezonu merakla beklıyorum.Saygılar.

Sevgili Hanndan,

Tapudaki adrese dair detayları bildirirseniz yerini size tarif edebilirim. İnşallah yakınımızda çıkar da komşuluğun keyfine varabiliriz.

Çetin geçen iş hayatımda diğer duygularımı tüketiğim için, elimde kala kala işe yaramayan bir duygusallık kaldı. Onu da şimdi keyfine vararak harcıyorum işte!..

Selamlar, sevgiler...

Ben fakir 01-12-2012 21:01

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Pusarık (Mesaj 1056474)
Muhterem Ben fakir,

Her başlangıç güzel umutlar saklarmış. Güzellikleri bizlerle paylaşmanızı umuyoruz.....

İzninizin(!) bitmesini de dört gözle bekliyoruz, bilginize.......

Sevgili Pusarık,

Ben ömrümün her döneminde paylaşmanın keyfini yaşadım.

İznimin bittiğini deklare ettim!..

Selam ve sevgilerimle...

NOT:(Nick)inizin anlamı bana yabancı değil!

YeniGine 02-12-2012 01:27

Sayın Ben fakir hoşgelmişsiniz...

Ben fakir 10-12-2012 21:58

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Pusarık (Mesaj 1065057)
İyi akşamlar Sayın Ben fakir,

Dağları aşıp geldim, hatırınız için:))

Saygılar...

Çok sevindirdiniz.

Sağ olun.

çiftçi5234 02-01-2013 17:26

Hüseyin Ulusan - Ah buğdayım - YouTube

İyi akşamlar ;)

Ben fakir 02-01-2013 18:12

[QUOTE=çiftçi5234;İyi akşamlar ;)[/QUOTE]

Ne güzel bir armağan böyle!..

Teşekkürler!

çiftçi5234 02-01-2013 18:14

Güzelliği göreceli ama beğendiyseniz sevindim Gavs amca..

Ben fakir 02-01-2013 18:23

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi çiftçi5234 (Mesaj 1079339)
Güzelliği göreceli ama beğendiyseniz sevindim Gavs amca..

Evlat, Ben beğenmediğim şeye güzel demem!..

Beğendim ve söyledim. Tekrar sağ ol...

çiftçi5234 02-01-2013 18:25

;)...

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:08.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024