agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni9086Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-06-2015, 19:44   #631
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2013
bahçemden genel görüntü,
Name:  Fotoğraf2984.jpg
Views: 573
Size:  74.1 KB

Name:  Fotoğraf2985.jpg
Views: 511
Size:  76.9 KB

yıldızlar
Name:  Fotoğraf2981.jpg
Views: 493
Size:  74.8 KB

Name:  Fotoğraf2982.jpg
Views: 510
Size:  72.6 KB

bugün alınan ortanca,
Name:  Fotoğraf2979.jpg
Views: 504
Size:  73.5 KB

münevver48 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-06-2015, 20:21   #632
Ağaç Dostu

asmalıtepe's Avatar

Giriş Tarihi: 29-04-2014
Çok güzel de rengi var. Fuşya mı derler bu renge ne... Çok iyi etmişsin Münevverciğim. Beyazla yanyana çok yakışır. İyi günlerde zevkini çıkar inşallah.

Maaşallah her çeşit çiçeğin olunca, artık renklerini topluyorsun değil mi..

O da yakışacak bahçene..sevgilerr..

asmalıtepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-06-2015, 21:26   #633
Ağaç Dostu

aleydi's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2013
Ne iyi ettin arkadaşım, bu ortancalara bayılıyorum ben. Hele büyüyüp, her yeri sardıklarında o kocaman çiçekleriyle mest ediyorlar beni. İstanbul da görüyorum o güzel görüntülerini. Çok yakışacaklar bahçene.Güle güle büyüt sevgiler.

aleydi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-06-2015, 08:37   #634
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asmalıtepe Mesajı Göster
Çok güzel de rengi var. Fuşya mı derler bu renge ne... Çok iyi etmişsin Münevverciğim. Beyazla yanyana çok yakışır. İyi günlerde zevkini çıkar inşallah.

Maaşallah her çeşit çiçeğin olunca, artık renklerini topluyorsun değil mi..

O da yakışacak bahçene..sevgilerr..

sevgili asmalıtepe, rengi fuşya ya göre daha mat gül kurusunu andırıyor. inşallah yaşatmakta başarılı olurum. biraz dozunu aştım aslında bir taneyle deneyip sağlıklı yaşatabilirsem,ancak ondan sonra böyle almam gerekiyordu. biliyorsunuz bu hastalık dur durak bilmiyor. pazara gidip çiçekçiye uğramadan gelmiyorum. eşim de iyice huyumu öğrendiği için bana çiçekçiye varıyor musun diye soruyor. hani sormasa gitmeyeceğim belki,bende niye soruyorsun bak zararlı çıkarsın diyorum.soluğu çiçekçinin başında alıyorum işte böyle saksısından tuttuğum gibi eve geliyorum ablacım. inşallah beni üzmezler şimdilik garaj da duruyor onlar için en uygun yer orası diye düşünüyorum. sularını hep dinlendirip arada limon tuzu da koyup öylece veriyorum. dün demir sülfat verdim. ben bunlara çok mu yüz veriyorum acaba neyse daha yeni misafir sayılırlar sevgilerimle.

Eski 22-06-2015, 08:52   #635
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aleydi Mesajı Göster
Ne iyi ettin arkadaşım, bu ortancalara bayılıyorum ben. Hele büyüyüp, her yeri sardıklarında o kocaman çiçekleriyle mest ediyorlar beni. İstanbul da görüyorum o güzel görüntülerini. Çok yakışacaklar bahçene.Güle güle büyüt sevgiler.

sevgili aleydi,bende yıllardır çok istedim.bir denemem oldu fakat o zaman ağaçlar net. gibi öğrenebileceğim bir kaynak dan haberim olmadığı için ortancayı kaybettim.şimdi tekrar başladım ama biraz dozunu aştım. neyse o mevzulara girmeyelim.eğer başara bilirsem hortumlu yolun (yenigine'nin tabiriyle) bir bölümüne dikmek istiyorum.bence sizde bir tane denemek amaçlı alabilirsiniz sizin oralar daha serin soğuklara dayanan türlerinden, benim tek korkum yazın kavurucu sıcakları inşallah bir gün ikimizde ortancalarla bezenmiş bir köşe yaratırız bahçemizde ne dersinayrıca cesaretlendiriyorsun beni haftaya mavisini mi alsam acaba teşekkür ederim.sevgilerimle bol çiçekli kal...

Düzenleyen münevver48 : 22-06-2015 saat 16:34
Eski 22-06-2015, 16:07   #636
Ağaç Dostu

samur's Avatar

Giriş Tarihi: 22-11-2014
Sellukayi goruntulemissin masaalah ne de guzel uzamis, benim ki henuz 1 kariscik. Bu arada ortacalar ne hos ben de balkona almistim daha onceki yillarda ama sicak ve golge olmayinca kaybettim, sen de olabildigince golge yere dik ablacim, gelismeleri takip ederiz, sellukanin ilk cicegini de bekliyorum😋

samur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-06-2015, 15:35   #637
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi samur Mesajı Göster
Sellukayi goruntulemissin masaalah ne de guzel uzamis, benim ki henuz 1 kariscik. Bu arada ortacalar ne hos ben de balkona almistim daha onceki yillarda ama sicak ve golge olmayinca kaybettim, sen de olabildigince golge yere dik ablacim, gelismeleri takip ederiz, sellukanin ilk cicegini de bekliyorum😋

sevgili samur, açık balkonun varsa oraya koy. ve birden boy attığını göreceksin. benimkini tohumdan ürettim, ve ilk yıl çiçeklendi. güzelliğini görünce kokusunu duyunca, iyi ki bu çiçeği almışım dedim.sende büyüdüğünü ve çiçeklendiğini kısa zamanda görürsün inşallah sevgiler.

Eski 24-06-2015, 16:04   #638
Ağaç Dostu

samur's Avatar

Giriş Tarihi: 22-11-2014
Tamam ablacim kapali balkondaydi acik balkona alayim insaallah ciceklerini gorebilirim gecen sene de ekmistim ama baska sarmasiklarla karisikti onu bogdular resmen.

samur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-07-2015, 17:05   #639
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

bahçemden

begonvil
Name:  Fotoğraf3038.jpg
Views: 393
Size:  79.3 KB

Name:  Fotoğraf3041.jpg
Views: 405
Size:  76.4 KB

.......
Name:  Fotoğraf3048.jpg
Views: 402
Size:  75.8 KB

Name:  Fotoğraf3050.jpg
Views: 394
Size:  75.0 KB

Name:  Fotoğraf3042.jpg
Views: 394
Size:  75.0 KB

Eski 03-07-2015, 17:08   #640
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

devam....
Name:  Fotoğraf3029.jpg
Views: 403
Size:  76.8 KB

Name:  Fotoğraf3030.jpg
Views: 397
Size:  76.2 KB

Name:  Fotoğraf3031.jpg
Views: 383
Size:  74.6 KB

Name:  Fotoğraf3032.jpg
Views: 411
Size:  77.2 KB

Name:  Fotoğraf3033.jpg
Views: 422
Size:  74.1 KB

Eski 03-07-2015, 17:16   #641
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

devam.....

begonyalarım...

Name:  Fotoğraf3080.jpg
Views: 408
Size:  77.6 KB

Name:  Fotoğraf3085.jpg
Views: 415
Size:  77.6 KB

Name:  Fotoğraf3086.jpg
Views: 416
Size:  74.0 KB

güvey gözü
Name:  Fotoğraf3081.jpg
Views: 399
Size:  78.2 KB

kadın düğmesi
Name:  Fotoğraf3082.jpg
Views: 413
Size:  77.5 KB

Düzenleyen münevver48 : 03-07-2015 saat 17:48
Eski 03-07-2015, 17:26   #642
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

papatya
Name:  Fotoğraf3047.jpg
Views: 413
Size:  76.5 KB

meksika peyunyası
Name:  Fotoğraf3069.jpg
Views: 422
Size:  76.6 KB
Name:  Fotoğraf3068.jpg
Views: 398
Size:  76.1 KB

ful yasemin mis kokusuna bayılıyorum.

Name:  Fotoğraf3071.jpg
Views: 421
Size:  73.6 KB

Name:  Fotoğraf3070.jpg
Views: 430
Size:  74.0 KB

Eski 03-07-2015, 17:38   #643
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

hasekiler ikinci parti çiçek açıyorlar.

Name:  Fotoğraf3078.jpg
Views: 408
Size:  74.9 KB

Name:  Fotoğraf3084.jpg
Views: 419
Size:  76.3 KB

Name:  Fotoğraf3064.jpg
Views: 397
Size:  72.5 KB

Name:  Fotoğraf3065.jpg
Views: 401
Size:  74.3 KB

Name:  Fotoğraf3060.jpg
Views: 399
Size:  76.0 KB

Eski 03-07-2015, 17:45   #644
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

yıldız yasemini
Name:  Fotoğraf3075.jpg
Views: 407

tırnak çiçeklerim
Name:  Fotoğraf3074.jpg
Views: 414
Size:  78.5 KB

Name:  Fotoğraf3073.jpg
Views: 409
Size:  78.4 KB

Name:  Fotoğraf3072.jpg
Views: 410
Size:  80.6 KB

ve eriklerim olgunlaştı.

Name:  Fotoğraf3057.jpg
Views: 393
Size:  74.6 KB

Eski 03-07-2015, 17:59   #645
Ağaç Dostu

asmalıtepe's Avatar

Çok güzeller, ellerine sağlık Münevverciğim. Pastel Hasekiler de biz buradayız diyorlar.

Hele Yasemenler...müthiş.

Allah sana da onlara da hep sağlık versin.

Çok değil kısa süre sonra onlar susuzlukla benimkiler de sert rüzgarlarla savaşa başlarlar.

Ne yapacan sağlık olsun.

Eski 03-07-2015, 18:41   #646
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Bahçe coşmuş yine, beyaz gülüne bayıldım nasıl da coşmuş, hasekiler baharda hırsını alamamışlar tekrar boy gösteriyorlar, bende yok ya bana nispet yaparcasına şaka bir yana gerçekten hepsi de çok coşkulular begonvilin, yaseminlerin, zakkumlar, ne diyeyim ellerine sağlık münevver. Sevgiler.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-07-2015, 19:28   #647
Ağaç Dostu

aleydi's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2013
Ben de bu kadın düğmesinin tohumunu almşım, bilmeden. Kırmızı sarı rengi. Adını bilmiyordum çiçekleri hoşuma gidip almıştım tohumu. Bir kaç gün önce ektim, umarım çıkar. Acaba resimden yanılıyormuyum , yoksa diken mi diye de endişelenmiştim. Senin sayfanda ismiyle görünce çok mutlu oldum. Arkadaşım hepsi birbirinden güzel, hele yaseminler mis gibi kokuyordur. sevgiler.

aleydi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-07-2015, 22:59   #648
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi asmalıtepe Mesajı Göster
Çok güzeller, ellerine sağlık Münevverciğim. Pastel Hasekiler de biz buradayız diyorlar.

Hele Yasemenler...müthiş.

Allah sana da onlara da hep sağlık versin.

Çok değil kısa süre sonra onlar susuzlukla benimkiler de sert rüzgarlarla savaşa başlarlar.

Ne yapacan sağlık olsun.

sevgili asmalıtepe,teşekkür ederim. bütün kalbimle Allah hepimize sağlıklı yaşam vesin. AMİN diyorum. pastellerim açtı ama ilk parti gibi ömürleri uzun değil, sıcakların etki olacak.

az önce sizin bahçede dolaştım.mis gibi hanımeli gül kokuyor. birde yasemin olsa tam olacak. ne oldu senin ful yaseminin vardı. çiçek açmadı mı? merak ettim. onun da kokusu muhteşem...sevgiler....

Eski 04-07-2015, 23:20   #649
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Bahçe coşmuş yine, beyaz gülüne bayıldım nasıl da coşmuş, hasekiler baharda hırsını alamamışlar tekrar boy gösteriyorlar, bende yok ya bana nispet yaparcasına şaka bir yana gerçekten hepsi de çok coşkulular begonvilin, yaseminlerin, zakkumlar, ne diyeyim ellerine sağlık münevver. Sevgiler.

sevgili akçabardak, bahçem yaz moduna girmiş vaziyette, iki gün sıcak rüzgar esti güllerimin yıldızımın ve diğer çiçeklerin de açık çiçeklerini kavurdu.aşk olsun hasekiler çok mu hırslı görünüyor. oysa çok mahcup çiçekler başları hep öne eğik yakında senin bahçende de görürüz arkadaşım. nispet yapmak değil arkadaşım sadece bilgi olsun tohumlar alınınca ikinci parti de açıyorlarmış. sahi seninkiler açmadı mı? ben mi gözden kaçırdım. teşekkür ederim. senin de yüreğine sağlık. beni güzel yorumların ve beğenilerin le onurlandırıyorsun. sevgiler

Eski 04-07-2015, 23:30   #650
Ağaç Dostu

asmalıtepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster

sevgili asmalıtepe,teşekkür ederim. bütün kalbimle Allah hepimize sağlıklı yaşam vesin. AMİN diyorum. pastellerim açtı ama ilk parti gibi ömürleri uzun değil, sıcakların etki olacak.

az önce sizin bahçede dolaştım.mis gibi hanımeli gül kokuyor. birde yasemin olsa tam olacak. ne oldu senin ful yaseminin vardı. çiçek açmadı mı? merak ettim. onun da kokusu muhteşem...sevgiler....

Benim Ful Yasminler dört saksıda ilk günki gibi sağlıklı yaşıyorlar. Hatta kışın kışlığa kapalı balkona getirmiştim, çok güzel geliştiler.

Şimdi ise Asmalı'da merdivende tutuyorum gözünden kaçmış olacak.

Çiçek yok henüz. Aaa neden onu unuttum ki onunla da ilgileneyim(!) )) biraz da bolca çiçeğini koklayayım...

İyiymiş bu iş arkadaşım. Gözünün içine bakmıyorum kendi kendilerine çiçeklenip duruyorlar...

Eski 04-07-2015, 23:32   #651
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aleydi Mesajı Göster
Ben de bu kadın düğmesinin tohumunu almşım, bilmeden. Kırmızı sarı rengi. Adını bilmiyordum çiçekleri hoşuma gidip almıştım tohumu. Bir kaç gün önce ektim, umarım çıkar. Acaba resimden yanılıyormuyum , yoksa diken mi diye de endişelenmiştim. Senin sayfanda ismiyle görünce çok mutlu oldum. Arkadaşım hepsi birbirinden güzel, hele yaseminler mis gibi kokuyordur. sevgiler.

sevgili aleydi, tohumların biraz geç kalmış. inşallah bu yaz çiçeklerini görürsün güneşi çok seven bir çiçek,benimki yarı gölgede biraz gelişimi zayıf, çiçekleri ölmez çiçeği gibi sert yapılı kağıt gibi kuru çiçek olarak rengini ve formunu uzun süre koruyor. tohum aldığım çiçekler ertesi yıla neredeyse aynı şekilde bozulmadan duruyor.demek bildiğimiz rengi dışında kırmızı ve sarı renkleri de varmış. seninkiler açar da birde bu renklerle tanışırız. sevgiler.

YeniGine, aleydi, uyap ve 1 kişi beğendi.
Eski 05-07-2015, 11:37   #652
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi münevver48 Mesajı Göster

sevgili akçabardak, bahçem yaz moduna girmiş vaziyette, iki gün sıcak rüzgar esti güllerimin yıldızımın ve diğer çiçeklerin de açık çiçeklerini kavurdu.aşk olsun hasekiler çok mu hırslı görünüyor. oysa çok mahcup çiçekler başları hep öne eğik yakında senin bahçende de görürüz arkadaşım. nispet yapmak değil arkadaşım sadece bilgi olsun tohumlar alınınca ikinci parti de açıyorlarmış. sahi seninkiler açmadı mı? ben mi gözden kaçırdım. teşekkür ederim. senin de yüreğine sağlık. beni güzel yorumların ve beğenilerin le onurlandırıyorsun. sevgiler

Sevgili münevver hasekilerin tabi ki de hırslı görünmüyorlar, ben şu anlamda demek istedim, baharda çok ama çok açtılar ya, açtıkları kendilerince yetmemiş gibi bir daha açmak istediklerini, o yüzden hırslanmışlar dedim, ikinci kez açtıklarını bilmiyordum, bendekiler açmadı sadece mavi beyaz olanı 2 tanecik çiçek açtı, senin dediğin gibi boynu bükük, masum.

Belli de olmaz bakarsın son bahara doğru tekrar açarlar belki, tohumlarını dibinden bende kestim, şimdilik görünürde çiçek sapı görünmüyor. Sevgiler

İkinci kez açan bukadarcık.
akçabardak / bahçe

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-07-2015, 22:06   #653
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Sevgili münevver hasekilerin tabi ki de hırslı görünmüyorlar, ben şu anlamda demek istedim, baharda çok ama çok açtılar ya, açtıkları kendilerince yetmemiş gibi bir daha açmak istediklerini, o yüzden hırslanmışlar dedim, ikinci kez açtıklarını bilmiyordum, bendekiler açmadı sadece mavi beyaz olanı 2 tanecik çiçek açtı, senin dediğin gibi boynu bükük, masum.

Belli de olmaz bakarsın son bahara doğru tekrar açarlar belki, tohumlarını dibinden bende kestim, şimdilik görünürde çiçek sapı görünmüyor. Sevgiler

İkinci kez açan bukadarcık.
akçabardak / bahçe

sevgili akçabardak,anladım. bizde biraz iddialı yarış anlamına yakın bir şey ima eder. masum anlama diyelim eminim sizinkilerde açacaktır. çünkü ben bir yerde sezon boyunca çiçeksiz kalmadıklarını okumuştum.lisiler gibi sizinki de pek güzelmiş. şimdi dinleniyordur eminim sevgiler..........

Eski 13-07-2015, 18:22   #654
Ağaç Dostu

lilpar76's Avatar

Giriş Tarihi: 15-10-2014
Sevgili münevver48, yeniden bahçenizi dolaşmak çok güzel, çok zevkli. Bu ne güzellik böyle...beğen-beğen bitmiyor Tüm çiçeklerinizin maşaallahı var, gülerinize bayıldım, bayıldım...Zaten kayısı renkli sarmaşık gülünüze hayranım, hele hasekileriniz, yaseminleriniz.Kokusunu bildiğim için ta buralardan koklamış kibi oldum(bu yıl bir tane pervane çiçeklisi bende de var artık...).Ellerinize emeğinize sağlık, tüm gülleriniz, çiçekleriniz bir HARİKA... çok zevk aldım, ruhum gözlerim dinceldi resmen

lilpar76 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-07-2015, 23:08   #655
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi lilpar76 Mesajı Göster
Sevgili münevver48, yeniden bahçenizi dolaşmak çok güzel, çok zevkli. Bu ne güzellik böyle...beğen-beğen bitmiyor Tüm çiçeklerinizin maşaallahı var, gülerinize bayıldım, bayıldım...Zaten kayısı renkli sarmaşık gülünüze hayranım, hele hasekileriniz, yaseminleriniz.Kokusunu bildiğim için ta buralardan koklamış kibi oldum(bu yıl bir tane pervane çiçeklisi bende de var artık...).Ellerinize emeğinize sağlık, tüm gülleriniz, çiçekleriniz bir HARİKA... çok zevk aldım, ruhum gözlerim dinceldi resmen

sevgili lilpar76, hoş gelmişsin sefalar getirmişsin.ziyaretine çok sevindim. beğen butonuna basan parmaklarınız dert görmesin.çok teşekkür ederim. daha güzelleri senin olsun. yaseminin kokusu oralara kadar geldiğine ayrıca sevindim.sizin pervane açtı mı? yaseminlerin içinde, en çok ful ve pervanenin kokusu bir başka güzel kokuyor sevgili lilpar. kayısı gülüm birden atağa geçti. bu yıl başına bir şey gelmez ise, seneye nasıl coşkulu açacak çok merak ediyorum...sevgiler.....

YeniGine, aleydi, uyap ve 2 kişi beğendi.
Eski 19-07-2015, 12:49   #656
Ağaç Dostu

lilpar76's Avatar

Giriş Tarihi: 15-10-2014
Sevgili münevver, aslında bende üç çeşit yasemin var, pembe yasemin, pervane çiçekli ve madaqaskar yasemini. Pembe yasemini önce bahçe giriş kapısının her iki yanına birer kök dikmiştim, kokusu öyle anlatıldığı kadar çok hoş da değil, ya da bize öyle gelmiştir
Eşim hər kapıdan girdiğinde bunu buradan sök deyip- dururdu, ben de bahçe bitişine yakın gözden uzak bir yere göçürdüm. Pervane çiçeklinin kokusuna bayılırım, hele madaqaskar yasemininin kokusu bir harika, yeri gelmişken tüm yaseminlerin geceler kokuları daha yoğun kibi. Ful yasemin hankisidir, hiç bir bilgim yok, ama bulursam onu da alırım, o kesin...
Bu arada siz söyleyincə hatırladım, yaseminlerimin resmini bahçe sayfamda paylaşmamışım, bir ara koyarım artık...

salih66, uyap ve samur beğendi.
lilpar76 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-07-2015, 08:53   #657
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi lilpar76 Mesajı Göster
Sevgili münevver, aslında bende üç çeşit yasemin var, pembe yasemin, pervane çiçekli ve madaqaskar yasemini. Pembe yasemini önce bahçe giriş kapısının her iki yanına birer kök dikmiştim, kokusu öyle anlatıldığı kadar çok hoş da değil, ya da bize öyle gelmiştir
Eşim hər kapıdan girdiğinde bunu buradan sök deyip- dururdu, ben de bahçe bitişine yakın gözden uzak bir yere göçürdüm. Pervane çiçeklinin kokusuna bayılırım, hele madaqaskar yasemininin kokusu bir harika, yeri gelmişken tüm yaseminlerin geceler kokuları daha yoğun kibi. Ful yasemin hankisidir, hiç bir bilgim yok, ama bulursam onu da alırım, o kesin...
Bu arada siz söyleyincə hatırladım, yaseminlerimin resmini bahçe sayfamda paylaşmamışım, bir ara koyarım artık...

sevgili lilpar76, madagaskar yasemini ve murraya (turunçgil) yaseminini çok istiyorum. bazı yaseminler ağır kokulu oluyor. bende akdeniz yasemini kokusuna dayanamıyorum çok ağır geliyor. birazda alerjik bir durum. pembe yasemin de onun kokusuna yakın bir kokuya sahip, eşiniz de onun için belki sevmiyor olabilir. ama ful öyle değil kokladıkça koklamak istiyorsun. sevgiler.

mesaj 642 de son iki resim

uyap ve samur beğendi.
Eski 23-07-2015, 09:14   #658
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

bahçemden. zinnialar

Name:  Fotoğraf3200.jpg
Views: 244
Size:  72.0 KB

Name:  Fotoğraf3203.jpg
Views: 267
Size:  76.3 KB

Name:  Fotoğraf3204.jpg
Views: 244
Size:  75.1 KB

Name:  Fotoğraf3207.jpg
Views: 248
Size:  78.0 KB

Name:  Fotoğraf3202.jpg
Views: 255
Size:  75.1 KB

Eski 23-07-2015, 14:55   #659
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

sabah yarım kalmıştı. sanırım küçük bir sorun vardı.giderildiğine sevindim.

bunlar köydeki bahçeden. aslında bizim buralar da yöresel adı zinnialara bahçe güzeli denir.

Name:  Fotoğraf3122.jpg
Views: 250
Size:  79.7 KB

Name:  Fotoğraf3123.jpg
Views: 232
Size:  77.3 KB

Name:  Fotoğraf3125.jpg
Views: 238
Size:  81.2 KB

Name:  Fotoğraf3126.jpg
Views: 243

Name:  Fotoğraf3127.jpg
Views: 253
Size:  77.0 KB

Eski 23-07-2015, 15:03   #660
Ağaç Dostu

münevver48's Avatar

kadife açmaya başladı......

Name:  Fotoğraf3220.jpg
Views: 259
kendisi çıkan petunyalar....

Name:  Fotoğraf3208.jpg
Views: 249
Size:  77.3 KB

Name:  Fotoğraf3209.jpg
Views: 237
Size:  75.9 KB

bahçe külü de açtı.
Name:  Fotoğraf3179.jpg
Size:  75.5 KB

bu güzel gülüm de sıcaklarla açmış. rengini ve kokusunu çok seviyorum....
Name:  Fotoğraf3221.jpg
Size:  71.2 KB

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:33.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024