agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni7178Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-11-2011, 15:00   #61
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2011
Sevgili gülsu. bahcemle ugraşırken hiç yorulmuyorum. Ama evde bütün işler sanki üstüme yürüyor.dediğiniz doğru ben bahçemde mutluyum,güzel sözleriniz ve bahçeme geldiğiniz için çok teşekkür ederim sevğiler.

alcen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 15:08   #62
Ağaç Dostu

nevsune's Avatar

Giriş Tarihi: 04-05-2007
Galeri: 215
Alcenciiiim merakla beklenen o güzelim bahçeni sonunda gördük. Ellerine sağlık canım. Çok emek harcamışsın belli ama emeklerinin karşılığı haydi haydi ortada. Çok beğendim çoook.

Evin, havuzun, bahçen ve içindeki bebekleri ilk gördüğümde, bana çocukken okuduğum masallarla hayalimde yaşattığım ortam canlanıverdi. Sanki peri evi gibi. Komik bir benzetme oldu ama bende uyandırdığı izlenim aynen böyle Bir fırsat düşerse işte aynı böyle bir masal evi yapmak isterim ben de.

Fotoğrafların çoğu kaybolsa da gelecek baharda bol bol çiçek fotoğrafı çekeceksindir nasılsa. Görünen köy kılavuz istemiyor zaten. Gördüklerimiz göreceklerimizin teminatı olmuş bile Clematisler, ortancalar nasıl coşmuş. Dilim tutuluyor bunları böyle görünce.

O atölyede neler yaptığını merak ettim. Kimbilir neler çıkıyordur oradan.

Artık baharda oraya gelmek ve hayallerimdeki eve bakarak o bahçede, o masada bir çay içmek ve atölyeni eşelemek fena halde farz oldu

nevsune Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 15:26   #63
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2008
Galeri: 13
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nevsune Mesajı Göster
Artık baharda oraya gelmek ve hayallerimdeki eve bakarak o bahçede, o masada bir çay içmek ve atölyeni eşelemek fena halde farz oldu
Sen baharda bir gel, ben eşelenecek yerleri sana gösteririrm)
Kadın kirli çıkı gibi, neler var neler. El işi mi dersin, resim mi dersin...Sadece, ev işi demeyin kendine. Veee tabii bana) Tüm Necla lar böyle mi acaba)

Sevgili Güler, sabaha kadar oturup resim yükledik ya, bu böyle sürer artık. Güzelim, şimdi de konuklarına msj yazmak için uyuyamıyor. Kaça bölünsün yazıkk.
Bir yandan da bahçe işleri var. Birde sebze bahçesi yapmak için arsa aldı. Yaza iş cokk.

Düzenleyen cemo : 30-11-2011 saat 16:51
cemo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 16:35   #64
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
hayırlı olsun sayfanız.

serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 18:22   #65
Ağaç Dostu

Satıcığım, gercekten gecen kış çok uğraştım ,nerde ne varsa söktüm üstüne birde ustalarla uğraş kışı hep sokaklarda geçirdim.Ağır işlerimi bitirdim şimdi keyif aldığım işleri yapıyorum.

Eski 30-11-2011, 18:33   #66
Ağaç Dostu

Sevgili Yücel, ben sizin tavsiyelerinizi uygulamaya çalıştım.Bahçenin kalabalıklarını kaldırdım. şimdi sayfamıda açtım, bakalım cennet çalısı nezaman kızaracak.Çok işim var haklısın.

Eski 30-11-2011, 18:50   #67
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-01-2010
Sevgili alcen bahçe sahifeniz hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz. Bahçe dekorlarını çok sevdiğim için sizin bebekler hemen seneye kopyalanacak Umarım izin verirsiniz yoksa hırsızlığa gelirim. Hele Cemo'yuda yanıma alırsam senin bahçeni birgüzel talan ederiz.
Şaka bir tarafa bahçeniz gerçekten çok güzel emeğinize sağlık artık gezecek ve fikir alacak bir bahçemiz daha oldu. Sevgiler....

fatma sunay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 19:16   #68
Ağaç Dostu

Nevsuneciğim teşekküler canım. ben pek cesaret edemedim ama cemonun desteği ile aranızdayım bitanem. Bahçemi beğendiğine sevindim, bende zahten bahçede evcilik oynuyorum.Keşke gelseniz beraber oynasak , sana mesaj yazıcaktım bahcemi açtım ziyarete gel diye ama sen görmüşsün canım.Baharda, yazda bekliyorum öyle bir günlüğüne değil tamammı. Atölye çiçeklerim için yapıldı çiçekler orda kışın iyi olmadı,başka yer yapıldı onlara.Atölyenin içinde minik banyo,güzel bir mutfak küçük bir salon var canım çok çok öpüyorum canım.

Eski 30-11-2011, 19:26   #69
Ağaç Dostu

Sn.serkan istanbul. çok teşekkür ederim.

Eski 30-11-2011, 19:34   #70
Ağaç Dostu

Güler hamımcığım köye gidecegim, orada internet çekmiyor o yüzden canım acelem.

Eski 30-11-2011, 20:33   #71
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
Hayırlı, bol çiçekli, mutlu haberler alacağımız bir başlık olmasını diliyorum, şimdilik, yaprak güzeli ve begonyalar önde gidiyor, bakalım sonradan hangi çiçekler atak yapacak.
Ha bir de ben bir sahilinizi o kocaman tertemiz parkı ve kuzenlerin oturduğu sokağı biliyorum ya, meğer Ereğli'nin en güzel yerleri senin ve Cemo'nun bahçesiymiş

Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 21:03   #72
Ağaç Dostu

feriha's Avatar

Giriş Tarihi: 05-10-2007
Galeri: 5
Sevgili alcen bahçe sayfan hayırlı olsun..
Keyifle gezdim inan hayran kaldım.. Ellerine sağlık.. Nasıl güzel, nasıl bakımlı.. Tertemiz, zevkli, keyifli..
Şöyle elimle tavana dayanan güzel gülünü kurtardım, çanağın yanından güneşe bakıyor artık.. Kocaman nilüfer yapraklarında çocukluğumda okuduğum ilk resimli çizgi romandaki Aslan kardeşleri gördüm, yaprakları sal yapmış havuzunda geziyorlardı.. Hazırladığın masada çayımı içtim başım yukarda yemyeşil dağları izleyerek.. Clematisler açmışlar gelen harika çiçek kokuları onlardan mı diye merak ettim yoksa hangisi dersin?

Düş müydü gerçek mi bilemedim arkadaşım süpersin... Buz gibi havalarda gezecek bahçe sayfası açtın bizleri mutlu ettin sen de çok mutlu ol inşallah.. Başka düşler için devamını bekliyorum. Sebze bahçende bakalım ne hayaller gerçekleşecek..

feriha Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-11-2011, 21:47   #73
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi feriha Mesajı Göster
Sebze bahçende bakalım ne hayaller gerçekleşecek..
O sebze bahcesinde, pembe domates ve biberler olacak. Olmazsa ,olmazlarrr)

Sonra biz baharda hep beraber yan gelip yatacağız bu bahçede.

Ben yıllarönce bir yattım. Kolumda kene ile kalktım..Benden söylemesi)

Eski 30-11-2011, 21:49   #74
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

O bahceden 2 tane erik fidanı söküp aldım. Bakalım bende erik verecek mi

Eski 01-12-2011, 20:59   #75
Ağaç Dostu

Sevgili fatma. Siz yeterki gelin, ne isterseniz burada beraber yaparız, izin ne demek mutlu olurum. Sizin bahçenizin yanında bunlar neki esas siz harikalar yaratmışsınız.Misafirliğe geldiğiniz çok teşekkür ederim hep sağlıklı mutlu olun sevgilerle.

Eski 01-12-2011, 21:17   #76
Ağaç Dostu

Sevgili vildan.Güzel temennilerin için çok teşekkür ederim.İnşallah baharda yeni sezon açılışı yaparız.Ereğliye birdaha gelirseniz mutlaka beklerim, kimbilir kuzenlerinizi belki tanıyoruzdur sağlıkla kalın sevgilerle.

Eski 01-12-2011, 21:34   #77
Ağaç Dostu

Ferihacığım.Keşke haber verseydin bende olsaydım beraber içseydik çayımızı.Ben anlamıştım zahten birilerinin geldiğini,gül tavandan kurtulmuş.Ferihacığım beğenmenize çok sevindim canım,daha güzelleri sizlerin olsun inşallah baharda **** yazın mutlaka bekliyorum.Seni çok çok öpüyorum sevgilerle.

Eski 02-12-2011, 10:21   #78
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2011
Sabah,sabah, girdiğim bu harika bahçeden ayrılmak istemedim.. Evinizin ve bahçenizin görüntüleri ,bir tablodan farksız...Bilhassa atölyenin bulunduğu manzara ..Al eline fırçaları dedirtiyor....çiçekler fevkalade sıhhatli ve gözalıcı şekilde gelişmişler...Muz ağacınız ayrı bir alem.....Kayaların dizaynı ve su sümbülleriniz beni mest etti....

Sonbahardaki görüntüler bunlarsa,yazın mutlaka bayrak gitti gider derim ben Sevgili Cemo ve Yücel kardeşim e..))) .....Ellerinize sağlık, güle güle keyfinizi çıkarınız....Bilhassa o; kapak resmi olurcasına güzel harika çay masanızda.....Benim içinde bir fincan çay içer misiniz)))))) Sevgiler,selamlar.....

berrinb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-12-2011, 12:27   #79
Ağaç Dostu

Sevgili berrinb hanımcığım.sabah güne böyle güzel sözlerlele başlamak,beni çok mutlu etti teşekkürler ederim.Sizin için seve,seve çay içerim keşke beraber içebilsek,sizin bahçenizde ömre bedel, her baktığımda bahçeden denize atlıyorum.Çiçekler bahçeniz cennet gibi. Birde ressam olduğunuzu öğrendim, bu beni ayrı heyecanlandırdı sizden çok şey öğreneceğim konuğum olduğunuz için tekrar teşek ederim.Sağlıkla sevgiyle kalın.

Eski 02-12-2011, 12:45   #80
Ağaç Dostu

ardabora's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2008
Galeri: 169
Rengarenk çiçeklerle bezenmiş bahçelerde en beğendim şey: Beyaz ferforje masa-sandalye...Çok şık duruyor.

Sayfanız hayırlı olsun..

ardabora Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-12-2011, 12:52   #81
Ağaç Dostu

Çok teşekkürler ardabora.

Eski 02-12-2011, 12:59   #82
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-07-2010
Galeri: 12
Sn. Alcen,

Sayfanız hayırlı olsun,her şey çok güzel nazar değmesin.

adneser Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-12-2011, 13:18   #83
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

jineop's Avatar

Giriş Tarihi: 25-11-2008
Galeri: 94
Sevgili hemşo, nefis bir bahçeniz var. Keyifle oturun. Sevgiler.

jineop Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-12-2011, 18:09   #84
Ağaç Dostu

Sevgili Lir,hemşehri olduğumuza sevindim.Ayrıca misafirim olduğunuz için çok teşekkür ederim sevgilerimle.

Eski 02-12-2011, 18:12   #85
Ağaç Dostu

Sn adneser,güzel temennilerinize çok teşekkür ederim sağlıkla kalın.

Eski 05-12-2011, 21:36   #86
Ağaç Dostu

Manolya_'s Avatar

Giriş Tarihi: 15-11-2011
Sevgili alcen merhaba,
Ben kendime şöyle bir ilke edindim. HERGÜN BİR BAHÇE GEZİSİ.
Bugün sıra sizin bahçenizdeydi.
Havalar soğuk olmasına rağmen bahçeniz (yazdıgınız o güzel sözlerinizle) sıcacıktı.
Emeğinize ellerinize gönlünüze sağlık.
sonra kendime en keyifli köşeyi seçtim) masa sandalyeler hazırdı, oracıkta azıcık dinlenmek amaçlı soluklanayım dedim ve seyre daldım. Hatta şarkılar mırıldandım.
ve bu arada cemo'mun komşusu oldugunuzu öğrendim. Pozitif duygular hep birbirini çekiyor sanırım.
Bu güzel bahçeleri dolaşırken huzur doluyor insan.
Güzellikler hep sizinle olsun
sevgilerimle
Asuman

Manolya_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-12-2011, 09:50   #87
Ağaç Dostu

Sevgili Asuman, bu aralar hiç güzel ev saipliği yapamıyorum. Misafirlerim ben evde yokken geliyorlar.Asumancığım biz cemoyla sadece komşu değiliz 40 seneyi aşan arkadaşlığımız var,isimlerimiz bile aynı çılgınlıklarımızda.Ziyaretime geldiğiniz için çok teşekkürler sevgiyle kalın.

Eski 06-12-2011, 10:05   #88
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-10-2010
Hemşerim alcen bahçeyi yine gezdim çok güzel cemo ve sen birbirinize yakın oluşunuzun değerini kullanın çiçek, tohum, fide vb takası ile ikinizde çok güzel bahçeler yapaçaksınız [ olan güzellikleri daha güzel hale getirerek ] biz karadenizlilerin çalışma azmini becerisini birkez daha ispat edeceksiniz selamlar ,sevgiler

Selehattin 67 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-12-2011, 10:15   #89
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Canım, az önce Tuna yı ziyarete gittim döndüm odama. Bahcene birkaç fotoğraf yükliyeyim istedim.

Bahcede dikili küpe çiçeğin ağaç olma yolunda ilerliyor. Bakalım benimkiler bu yıl gövde yapacak mı.

Galaları topraktan cıkarmadın değil mi. Baharda yeniden serpilecekler. Seninkiler bahcede olduğundan yapraklar daha irice olmuş, kıskandımmm)

Eklenen Resimler

tiya, abk, Ayazkızı ve 13 kişi beğendi.
Eski 06-12-2011, 10:28   #90
Ağaç Dostu

cemo's Avatar

Bak, baharda bu çilli canna dan istiyorum unutma.)

Eklenen Resimler

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024