agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üyelerin Balkonları, Bahçeleri > Üyelerin Bahçeleri
(https)

Beğeni Düzeni2838Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-05-2013, 15:31   #1771
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2008
Ve son resimler... Boyutlarini kücültür kücültmez bitki resimleri de ekleyecegim.

Eklenen Resimler

ciceksever70 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 15:48   #1772
Ağaç Dostu

yagmur's Avatar

Giriş Tarihi: 08-02-2013
Elinize saglik. Cok Guzel olmus .)))

yagmur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 16:32   #1773
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2007
Galeri: 1
Gülr güle oturun Bayılırım tadilat yapmaya, resimleri de bir o kadar zevkle izledim..

Eser İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 16:41   #1774
Ağaç Dostu

nurcanaybay's Avatar

Giriş Tarihi: 19-09-2008
Tadilat benim için gerilim dolu günler demektir ....ama bittiğinde de büyük bir huzur duyarım .Sizin de neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum.Güle güle oturun.

nurcanaybay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 16:42   #1775
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Eser İlhan Mesajı Göster
Gülr güle oturun Bayılırım tadilat yapmaya, resimleri de bir o kadar zevkle izledim..
Tesekkür ederim sevgili Eser hanim ama ben tadilati hic sevmem bitkilerime bir sey olacak diye... Siradaki proje birkac yil icinde bahce merdivenleri ve bahce kulübesi. Merdivenlerin kenarlarindaki bitkilerimi ve kulübenin önündeki bayirdan sökmem gerekecekleri düsündükce simdiden uykularim kaciyor. Eski haliyle yasamaya raziyim sirf bu yüzden. Esim de kiziyor senin incik cincik ektiklerin yüzünden eve bir is yaptiramiyoruz diye.

Eski 05-05-2013, 16:43   #1776
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Bu evi, bahçeyi çok özlemiştim. Beklediğimdende nefis bir ev çıktı karşıma. Sağlık içinde sefasını sürersiniz inşallah. Baksanıza bıcırıklar keyfini çıkarmaya başlamışlar bile.

Bahçe çok zarar görmüşe benzemiyor. Korkulan olmamış sanırım. Yaz boyunca, o güzel bitkilerinizi görebileceğim için çok mutluyum.

Selam ve sevgilerimle.

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 16:43   #1777
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nurcanaybay Mesajı Göster
Tadilat benim için gerilim dolu günler demektir ....ama bittiğinde de büyük bir huzur duyarım .Sizin de neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum.Güle güle oturun.
Gerilim tam dogru kelime oldu sevgili nurcanaybay. Daha kendime gelemedim, bir ayda sinirlerim yiprandi.

Eski 05-05-2013, 16:46   #1778
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2007
Galeri: 1
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 Mesajı Göster
Tesekkür ederim sevgili Eser hanim ama ben tadilati hic sevmem bitkilerime bir sey olacak diye... Siradaki proje birkac yil icinde bahce merdivenleri ve bahce kulübesi. Merdivenlerin kenarlarindaki bitkilerimi ve kulübenin önündeki bayirdan sökmem gerekecekleri düsündükce simdiden uykularim kaciyor. Eski haliyle yasamaya raziyim sirf bu yüzden. Esim de kiziyor senin incik cincik ektiklerin yüzünden eve bir is yaptiramiyoruz diye.
Tabii, bitkiler konusunda haklısınız. Ama hiç uykularınızı kaçırmayın, bence emniyete alabildiklerinizi alın, herşeye rağmen kayıplarınız olursa bunu da da bir yenileme /yenilenme fırsatı olarak görün. O zaman belki içiniz daha rahat eder. Sevgiler..

Eser İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2013, 16:56   #1779
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Orhan Özbilgiç Mesajı Göster
Bu evi, bahçeyi çok özlemiştim. Beklediğimdende nefis bir ev çıktı karşıma. Sağlık içinde sefasını sürersiniz inşallah. Baksanıza bıcırıklar keyfini çıkarmaya başlamışlar bile.

Bahçe çok zarar görmüşe benzemiyor. Korkulan olmamış sanırım. Yaz boyunca, o güzel bitkilerinizi görebileceğim için çok mutluyum.

Selam ve sevgilerimle.
Tesekkür ederim Orhan bey, evet en cok cocuklara yaradi bir sürü oyun yerleri oldu. Bu yil mutfaktaki balkonu da bos biraktim kizim icin. Eski kulübenin önünde yapiyorum tohum, saksi islerimi. Zarar gören cok fazla bitki olmadi, en azindan ölümcül olarak. Pierislerim biraz üzerine olur olmaz atilan malzemelerden dallari kirildi, bir de beyaz manolyamin cok dali kirildi. Umarim seneye kadar kendini toparlar. Bu kadar zararla kurtulduguma seviniyorum.

Eski 29-05-2013, 18:36   #1780
Yeni Üye

tulpe-e's Avatar

Giriş Tarihi: 26-05-2013
bahcenizi zevkle izledim benim hikayemde sizinkiyle ayni insan herseyiyle kendi yapinca evi bahcesi cocugu gibi oluyor güle güle oturun

tulpe-e Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-05-2013, 20:43   #1781
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili ciceksever'im, nerelerdesin, bahçen cıvıl cıvıl olmuştur şimdi, yeni fotoğraflar ekle de özlem giderelim.

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-05-2013, 01:33   #1782
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sevgili çiçeksever70 gelmişsiniz hoşgelmişsiniz ben geldiğinizi görmekte gecikmişim. Özür. En son üçüncü bebeğinizin dünyaya gelişi (Maşallah büyümüş) döneminde kalmıştım. Ve inanın büyük keyf alarak, zevkle bahçe sayfanızı gezmiş idim. Tadilatlar yaptırmışsınız çok da güzel olmuş, güle güle oturun inşallah. Ve bundan sonraki paylaşımlarla devam diyelim inşallah.

ciceksever70 ve sonkez beğendi.
YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-10-2015, 22:55   #1783
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-07-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 Mesajı Göster
Bu hafta havalar iyice sogudu. Gün icinde 6-8 derece arasi oluyor, gece daha da düsüyordur. Sabah kizcagizimla abisini yuvaya biraktik, artik elimde bebek arabasi var daha mobil hale geldim ya kim tutar beni? Hemen kendime yeni sonbahar cicileri aldim. Böylece sezonluklarin saksilarina bunlari ekip kisin da biraz yesillik görecegim. Yeni cicilerim skimmia, euonymus, pieris, leucothoe, vazgecemedigim erikalar ve gaultheria. Gaultheria bir tane kalmisti cok da pejmürde bir haldeydi kiyamadim aldim. Kimbilir belki bizim bahceyi sevip kendine gelir.
İnanın Sayın Çiçeksever70,sonbahar cicileri aldım deyince doğumdan sonra kılık kıyafet aldınız sandım.Kendime çok güldüm.Neyse başlamışken yazmaya devam edeyim.Dört dörtlük bir sayfa.Bu sitede unutamayacağım bir bahçe.Zevkle geziniyorum.Her şey gönlünüzce olsun.

gilan ve sonkez beğendi.
sevgihoca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:30.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024