agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/)
-   -   sardunya çelikleri (http://www.agaclar.net/forum/ucretsiz-tohum-celik-fidan-vs-paylasimi-ve-takas/36457.htm)

bizeherguntatil 11-06-2015 14:13

Merhaba arkadaşlar,
Ben de sardunya arıyorum.. Rahmetli ananemin balkonundaki sardunyaları sulardım çocukken, mis kokularını her duyduğumda o günlere gidiyorum.. Şimdilerde büyükçe bir balkonu güzelleştirmeye çalışıyorum, tamamen atık malzemelerden oluşturdum güzel bir geridönüşüm oluyor ama renkler çiçekler eksik henüz.. :) İstanbul'dayım, özellikle sardunya olmak üzere paylaşabileceğiniz her şey çok değerli.. Teşekkürler

Yenisu 12-06-2015 18:09

Merhaba;sardunya çeliği isteyenlere gönderebilirim,uzun boyludurlar.

Yenisu 12-06-2015 18:10

Bu arada yıldönümünde sardunya çeliği verdiğim arkadaşların sardunyaları umarım açmıştır.Karanfiller tuttu mu acaba?Merakettim ama şimdiye kadar arayamadım.

bizeherguntatil 12-06-2015 21:01

Çok teşekkürler:) Mesaj atıyorum size Yenisu

celalim01 12-06-2015 22:08

Merhaba bir kaç gündür bu sayfaya bakmamıştım. Sardunya çeliği arayan olmuş ama sayın yenisu cevap vermiş. Gördüğüm kadarıyla hepiniz yakın zamanda üye olmuşsunuz . Hoşgeldiniz arkadaşlar.

bizeherguntatil 23-06-2015 12:00

Hoşbulduk :) Mesaj attım ama dönüş olmadı hemüz Yenisu'dan. Size de sorayım o halde Celalim01 kargo 2 günü buluyordur muhtemelen, o süre içinde sıkıntı olmuyor mu sardunyalar için daha önce alan arkadaşlar tutturdu mu acaba bilginiz var mı? yazık olmasın bitkilere çünkü ben İstanbul'dayım.

sardunya aşkı 26-06-2015 22:22

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi bizeherguntatil (Mesaj 1389959)
Hoşbulduk :) Mesaj attım ama dönüş olmadı hemüz Yenisu'dan. Size de sorayım o halde Celalim01 kargo 2 günü buluyordur muhtemelen, o süre içinde sıkıntı olmuyor mu sardunyalar için daha önce alan arkadaşlar tutturdu mu acaba bilginiz var mı? yazık olmasın bitkilere çünkü ben İstanbul'dayım.

Sayın bizehergüntatil öncelikle hoşgeldiniz bende istanbulda oturuyorum sayın celalim01 banada sardunya çelikleri gönderdi .kendisine tekrar teşekkür ediyorum.gönderdiği çelikleri yani büyük olanları ben ikiye böldüm ikiye bölümlerimin yarışı filizlendi bir sorun olmadı enkısa zamanda resimlerini yüklicem.zaten normalde sardunya çeliklerini birkaçgün bekletip öyle dikiyorlar ben öyle biliyorum. yanlış bilgi vermiş olmim

bizeherguntatil 27-06-2015 14:04

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sardunya aşkı (Mesaj 1391081)
Sayın bizehergüntatil öncelikle hoşgeldiniz bende istanbulda oturuyorum sayın celalim01 banada sardunya çelikleri gönderdi .kendisine tekrar teşekkür ediyorum.gönderdiği çelikleri yani büyük olanları ben ikiye böldüm ikiye bölümlerimin yarışı filizlendi bir sorun olmadı enkısa zamanda resimlerini yüklicem.zaten normalde sardunya çeliklerini birkaçgün bekletip öyle dikiyorlar ben öyle biliyorum. yanlış bilgi vermiş olmim

Çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için, umarım ben de sardunyalara kavuşurum o halde:)
Yenisu da mesajımı görmedi hala sanırım dönüş olmadı çünkü:( Bekliyorum bakalım kısmet..

celalim01 27-06-2015 22:23

Merhaba ,Bu sardunya türlerinde beklemek sıkıntısı olmuyor. Bunlar çok yıllık ,dayanıklı ve uzun boylu olan türler. Eğer size dönüş olmaz ise bana mesaj atarsanız size gönderi yaparım.

bizeherguntatil 28-06-2015 13:52

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi celalim01 (Mesaj 1391392)
Merhaba ,Bu sardunya türlerinde beklemek sıkıntısı olmuyor. Bunlar çok yıllık ,dayanıklı ve uzun boylu olan türler. Eğer size dönüş olmaz ise bana mesaj atarsanız size gönderi yaparım.

Çook teşekkür ederim:D
Bir kaç gün daha bekleyeyim, ses çıkmazsa özelden adres bilgisini yazarım size;)

celalim01 29-06-2015 01:38

Tamam sorun değil. İstediğiniz zaman mesaj atarsınız.

Yenisu 29-06-2015 23:11

Merhaba,özür dilerim arkadaşlar Ramazan nedeniyle bütün düzen bozuldu.Sayfaya girme fırsatı bulamadım.Çelik isteyen arkadaşlar adreslerini özelime gönderirlerse ödemeli gönderebilirim ama çok fazla olamayacak maalesef.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 09:50.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024