agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas
(https)

Beğeni Düzeni399Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-03-2013, 08:50   #181
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mine Pakkaner Mesajı Göster
Güler Hanım bu müjde bana da yeter mi?
Aman hocam ne demek...

Adresinize göndereyim mi, yoksa toplantıda elden mi alırsınız?

Mine Pakkaner beğendi.
Güler Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 08:54   #182
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi alibaba9 Mesajı Göster
Kemal Bey burası ücretsiz paylaşım topiği..
İnsanlar karışılsız paylaşım için burdalar, siz ise bir çeliği 12 liraya pazarlamaya çalışıyorsunuz ve on tane başlığa heryere yazmışsınız. yeter, El insaf !
Bu sitede yeniyim gördüğünüz kadarıyla ağaçlar nete üye olup da hiç girmeyen binlerce üyenin sebebi şimdi anlaşılıyor...Siteyi kullanmayı daha yeni yeni öğrenmekteyim insanları soğutmayın lütfen...

kemal dorter Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 08:58   #183
Moderatör

Güler's Avatar

Sayın fatitoo, siz daha çok yeni üyesiniz. Forumun koyduğu bir bir kural değil ama kendi adıma yazıyorum, tohum ve çelik gönderirken üyelerimizin mesaj sayısına ve sitemizdeki faaliyetlerine bakıyorum.
agaclar.net'ten sırf tohum-çelik almak maksadı ile üye olan, sonra da istediğini elde ettikten sonra hiç uğramayan birçok üye ile karşılaştım. Böyle üyelere göndermek istemiyorum.

Lütfen siz üstünüze alınmayın, karşılaştığım için yazıyorum.

Tamam, siz de adresinizi özelime yazınız lütfen. (Kargo şirketinin size ulaşabileceği bir telefon numarası da belirtmeniz gerekiyor)

fatitoo beğendi.
Eski 25-03-2013, 09:06   #184
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi alibaba9 Mesajı Göster
Kemal Bey burası ücretsiz paylaşım topiği..
İnsanlar karışılsız paylaşım için burdalar, siz ise bir çeliği 12 liraya pazarlamaya çalışıyorsunuz ve on tane başlığa heryere yazmışsınız. yeter, El insaf !
Bu sitede yeniyim gördüğünüz kadarıyla ağaçlar nete üye olup da hiç girmeyen binlerce üyenin sebebi şimdi anlaşılıyor...Sizin gibi insanların tavırları bir de anket doldurduk ağaçlar nete üyeler niye forumlara katılmıyor diye fikrimi tamamen değiştirdiniz. Siteyi kullanmayı daha yeni yeni öğrenmekteyim insanları soğutmayın lütfen... Yanlış yere yazılmış olamaz mı...Bu tavrınız hiç hoş değil ....!!!!

Eski 25-03-2013, 09:42   #185
Moderatör

Güler's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kemal dorter Mesajı Göster
Bu sitede yeniyim gördüğünüz kadarıyla ağaçlar nete üye olup da hiç girmeyen binlerce üyenin sebebi şimdi anlaşılıyor...Siteyi kullanmayı daha yeni yeni öğrenmekteyim insanları soğutmayın lütfen...
Sayın kenal dortler, yukarıdaki mesajınızın yeri burası değil. Ayrıca arkadaşımızın yazdığı da doğru. Ben de birkaç başlıkta aynı mesajınıza rastladım.
Yeni üye olmuş ve siteyi yeni öğrenmeye başlamış olabilirsiniz ama Forum Kullanma Kılavuzunu iyice okumuş olsaydınız bu hatayı yapmazdınız, ya da Özel iletişim alanından yöneticilerimize sorar, moderatör arkadaşlarımızdan yardım talep edebilirdiniz.

Lütfen uyarı mesajlarımızı yanlış anlayıp da insanları siteden soğutuyorsunuz diye algılamayın, maksadımız başlıkların temiz ve kendi içerikleri içinde kalmasıdır.

ıldır beğendi.
Eski 25-03-2013, 09:46   #186
Moderatör

Güler's Avatar

Sayın ezo, atlasınızdaki hastalığı burada yazarsanız arkadaşlarımız size yardımcı olamazlar, lütfen aşağıdaki linkte paylaşın.

Sukulent Hastalıkları - agaclar.net

Eski 25-03-2013, 09:51   #187
Ağaç Dostu

nuray's Avatar

Giriş Tarihi: 02-03-2011
Güler hanım müjdeli haberiniz için çok teşekkürler adresimi özelinize yazdım.

nuray Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 10:14   #188
Ağaç Dostu

fatitoo's Avatar

Giriş Tarihi: 03-03-2013
Çok teşekkür ederim ama inanın ben o üyelerden değilim. Evet yeni üye oldum çünkü forumu yeni buldum. ben de çiçek ve ağaç sevdalısıyım. Mersindeki balkonumuz botanik bahçesi gibidir. Annem ve ben çok meraklıyız. Bu atlas çiçeğinden de komşumuzun balkonunda vardı. yetiştirmeye çalıştık ama tutturamadık. ben şu an Şanlıurfa da görev yapıyorum burada da bir bahçe ve balkon oluşturmaya çalışıyorum.ve Şanlıurfada da atlas çiçeği bulmak imkansız...Burada bulamadığım çiçekleri de bu forumdan satın aldım...
tekrar teşekkür ederim. adresimi özelden yazıyorum. İyi günler...

fatitoo Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 13:26   #189
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın kenal dortler, yukarıdaki mesajınızın yeri burası değil. Ayrıca arkadaşımızın yazdığı da doğru. Ben de birkaç başlıkta aynı mesajınıza rastladım.
Yeni üye olmuş ve siteyi yeni öğrenmeye başlamış olabilirsiniz ama Forum Kullanma Kılavuzunu iyice okumuş olsaydınız bu hatayı yapmazdınız, ya da Özel iletişim alanından yöneticilerimize sorar, moderatör arkadaşlarımızdan yardım talep edebilirdiniz.

Lütfen uyarı mesajlarımızı yanlış anlayıp da insanları siteden soğutuyorsunuz diye algılamayın, maksadımız başlıkların temiz ve kendi içerikleri içinde kalmasıdır.
Sayın Güler Hanım ben bu şekilde sizle iletişime geçmek istemezdim hatamı anlıyorum ve üzgün olduğumu da belirtmek istiyorum .Sizin gibi ikaz edilseydim hemen özür dilerdim o kişiden fakat, biraz da üsturuplu olması gerekir bir insanı uyarırken o kişinin.

Eski 25-03-2013, 16:34   #190
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 25-05-2012
Güler Hanım, yönlendirmeniz üzerine atlas çelikleri buldum. bir ayı aşkın süredir toprakta ve hala köklenmediler. Ayrıca çelikler çok uzun, sertler ve 'yaşlılar'. Sanırım köklenmiyecekler. Sizin atlasınızdan bir çelik gönderebilirmisiniz acaba.
saygılarımla

edelvays58 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 19:55   #191
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Alıntı:
...toplantıda elden mi alırsınız?
Toplantıda alırım, lütfen yollamak için zahmet etmeyin, çok teşekkür ederim.

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 25-03-2013, 19:59   #192
Moderatör

Güler's Avatar

Tamam, sevgili Mine Hanım.

Eski 25-03-2013, 22:40   #193
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Giriş Tarihi: 12-12-2012
Galeri: 39
Çok teşekkürler Güler Abla,elleriniz dert görmesin. Saygılar.

mügem Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 26-03-2013, 11:37   #194
Ağaç Dostu

merakli's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2009
Galeri: 3
Güler Hanım, merhaba.

Manyas güzeli atlasınıza ben de talibim. İnşallah bana da bir çelik düşer.

Kabul ederseniz özelden adresimi göndereyim.

merakli Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 26-03-2013, 14:39   #195
Moderatör

Güler's Avatar

Dün hazırladığım atlas çeliklerini, bana adreslerini ulaştıran arkadaşlara Gönen Aras Kargo'dan postaladım.

Sevgili ayhat, adresiniz ben yola çıktıktan sonra gelmiş o yüzden bir hafta sonra ancak postalayacağım.

Sevgili papağan sizin de kargonuzu Burdur Şubeden almanız gerekiyormuş.

smnunal - nuray - papağan - fatitoo - jamak - ninina84 - edelvays 58 - ıldır - Mügem kolileriniz bugün teslim edildi. Lütfen elinize geçtiğinde beni haberdar ediniz.

Eski 27-03-2013, 08:29   #196
Ağaç Dostu

nuray's Avatar

Alıntı:
Dün hazırladığım atlas çeliklerini, bana adreslerini ulaştıran arkadaşlara Gönen Aras Kargo'dan postaladım.

Sevgili ayhat, adresiniz ben yola çıktıktan sonra gelmiş o yüzden bir hafta sonra ancak postalayacağım.

smnunal - nuray - papağan - fatitoo - jamak - ninina84 - edelvays 58 - ıldır - Mügem kolileriniz bugün teslim edildi. Lütfen elinize geçtiğinde beni haberdar ediniz.
teşekkürler güler hanım

Eski 27-03-2013, 13:40   #197
Ağaç Dostu

ayhat's Avatar

Giriş Tarihi: 30-11-2007
Tamam ablacım tamam ben beklerim 1 hafta hiç problem değil, senden bir bitki bende de olacak ya, çok sevindim, inşallah bizde bakabiliriz, üzmeyiz.

ayhat Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 27-03-2013, 15:11   #198
Ağaç Dostu

smnunal's Avatar

Giriş Tarihi: 10-08-2011
Galeri: 1
Sayın Güler hanım,

Atlas çeliklerim elime geçti çok teşekkür ederim.

smnunal Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 27-03-2013, 15:54   #199
Ağaç Dostu

nuray's Avatar

sayın güler hanım biraz önce atlas çeliğim geldi çok teşekkürler hakkınızı helal edin lütfen sizi zahmete soktum.

Eski 27-03-2013, 16:07   #200
Ağaç Dostu

fatitoo's Avatar

Alıntı:

Çok teşekkürler Güler hanım. Çok çok sevindim bu habere

Eski 27-03-2013, 18:43   #201
Ağaçsever

Papağan's Avatar

Giriş Tarihi: 13-11-2012
Ben de kargomu aldım bugün
Elinize sağlık, öyle sevimli, öyle güzel, öyle şipşirin dallar göndermişsiniz ki.. Hele yaptığınız o koruma..
Bunca zahmet verdim size nolur kusuruma bakmayın lakin böyle bir güzel dururken karşımda insan bir parça yüzsüzlük edip istekte bulunabiliyor.
Size bütün samimiyetimle çok ama çok teşekkür ediyorum, sizin kadar olmayabilir belki ama daha önce de söz verdiğim gibi prensesinize çok iyi bakacağım, gözünüz arkada kalmasın.
Bir kere daha teşekkürler sevgili Güler Hanım, isteğimi yanıtsız bırakmayıp, beni bu prensesle buluşturduğunuz için..

Papağan Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 27-03-2013, 21:38   #202
Ağaç Dostu

fatitoo's Avatar

Ben henüz alamadım kargoyu. Yarın şubeye soracağım.

Eski 27-03-2013, 23:01   #203
Ağaçsever

mehmetçiçek's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2013
Sevgili Güler Abla, Ben uzun süreden beri bu çiçeği (atlas çiçeği) arıyordum. Urfa'dayım ve malesef biz bu güzelliklere kolay ulaşamıyoruz. Sizden rica etsem kırmızı iri açanlarından bana bir çelik gönderebilir misiniz? Size minnettar kalacam. Cevabınızı dört gözle bekleyeceğim

fatitoo beğendi.
mehmetçiçek Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-03-2013, 09:38   #204
Ağaç Dostu

fatitoo's Avatar

Sevgili Güler hanım,
Atlas çeliklerim az önce geldi. Özenle paketlemişsiniz çok teşekkür ederim çok zahmet oldu size ama çok çok makbule geçti. Allah ne muradınız varsa versin inşallah. Annem bu çiçeğe kraliçe der. Adını bilmiyor tabi kadıncağız.gerçekten kraliçe asaletinde...
Bu bebeklere iyi bakacağım merak etmeyin.Ben de büyütüp çeliklerinden dağıtırım inşallah. Tüm balkonlarda bahçelerde bu güzellikten olsun diye...
Tekrar teşekkürler.

Eski 28-03-2013, 09:48   #205
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Sayın fatitoo,aynı mesajdan 2 tane olduğu için mesajlardan birini silebilirsiniz.-Düzelt- butonuna basın -sil- seçeneğini seçin basın.Saygılar.

Eski 28-03-2013, 09:50   #206
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Sevgili Güler abla,bana da dün kargodan telefon geldi.Yarın alabileceğim.İnşallah çeliğe bişey olmaz.Saygılar.

Eski 28-03-2013, 10:39   #207
Ağaç Dostu

fatitoo's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mügem Mesajı Göster
Sayın fatitoo,aynı mesajdan 2 tane olduğu için mesajlardan birini silebilirsiniz.-Düzelt- butonuna basın -sil- seçeneğini seçin basın.Saygılar.
Sn Mügem,
internette sorun oluştu. gönderilemedi dedi.tekrar gönderdim demekki o arada göndermiş. toplamda 3 adet mesaj gitmiş. ikisini silmiştim. Ben de tek görünüyor şu an.
teşekkür ederim.

mügem beğendi.
Eski 28-03-2013, 13:19   #208
Ağaçsever

mehmetçiçek's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2013
Arkadaşlar sanırımGüler Hanım'a fazla yüklenmişiz. Emekleri inkar edilemez. Çok teşekkür ediyorum. Ancak bu Atlas Çiçeği'inin çelik işi görebildiğim kkadarıyla sadece ona yüklenmiş. Bence daha önceden çelik almış arkadaşlarında çelik dağıtma görevini paylaşmasının zamanı gelmiş. Bence çelik dağıtabilceklerde yardımcı olsunlar ki hiç bir balkon bu güzellikten mahrum kalmasın. Şahsen ben taliplerden biriyim.

ayhat ve cörekotu beğendi.
mehmetçiçek Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 28-03-2013, 14:06   #209
Ağaç Dostu

ninina84's Avatar

Giriş Tarihi: 01-12-2008
Alıntı:

Merhaba Güler Hn,

Paket dün ulaştı. Kusura bakmayın ancak şimdi yazabildim. Çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum.

ninina84 Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 29-03-2013, 22:31   #210
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Merhabalar Güler abla,bugün ilçeye gittim ve Güler atlasıma kavuştum.Emeğinize sağlık.Lütfen hakkınızı helal edin.Dikilmiş atlas fotolarını en yakın zamanda ilgili başlıkta paylaşacağım.Saygılar.

Sadece okunabilir konu

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:28.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024