agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Temel Konular (Toprak, Gübre, Tohum, Sulama)
(https)

Beğeni Düzeni184Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-04-2021, 14:56   #91
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-04-2021
Bahçedeki bir kaç ağaç için uyguladık, 20 gün oldu bakalım sonuç ne olacak. zeolit benzeri kahverengimsi siyahımsı ince çakıl kum görünümü var, oldukça da ağır. Test etmeden peşin hüküm vermeyelim.

Mabet ağacı beğendi.
Zihin kontrolü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-04-2021, 15:08   #92
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-04-2021
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Thymus vulgaris Mesajı Göster
https://www.youtube.com/watch?v=neIupflH-ew
Bakın buradaki çiftçi diyor ki; amino asit, hümik asit denemediğim ithal ürün kalmadı, ancak rekor gelişimden fayda gördüm diyor, enteresanmış.

Öte yandan, rekor gelişim videolarını izlerken bu videoya denk geldim, nano boyutta diyor bu nedir sizce? https://www.youtube.com/watch?v=EAnuiCr8bfE
Gökçek beyin tarım ürünleri sattığını ilk kez duydum, genelde bitki özleri ve insan sağlığı üzerine ürünler satıyorlar, hatta ürünlerinin methini çok duydum, ancak çok pahalı satıyor ve sattığı ürünler 20 günde bitiyormuş. Ama kaliteli ürünler olduğunu çok kişiden duydum, ölümcül hastalıkları tedavi ettiği söylentileri yaygın. Eğer öyle ise Allah razı olsun

Zihin kontrolü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-06-2021, 17:36   #93
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 23-06-2021
Bitkilerin soğuğa karşı dayanımını artırıyor, tahminimce abscisic asit ihtiva ediyor.

Abscisic acid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-06-2021, 17:23   #94
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 26-06-2021
Hümik fülvik asiti tanıyın yeterli, Antep de leonardit yatakları var, öğütülmüş leonardit satın alın, çok ucuz. İçine öğütülmüş bazalt ve perlit tozu ekleyin tamamdır, ayrıca toprağa simbiyotik ve probiyotikler ekleyin alın size toprak düzenleyici.

Mabet ağacı beğendi.
Hörmetler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-07-2021, 13:17   #95
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-07-2021
Baş rol karbon olabilir

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bnymnblr Mesajı Göster
Burada belgeleri var zaten
https://www.rekorgelisim.com/belgeler
Analiz sonuçları kuru ağırlık üzerinden yapılmış
Rekor gelişim değilde, başka bir firma ürünü olan toz toprak düzenleyici satın almıştık, siyah renke kara barutu andırıyor kum gibi ağır, markasını anımsayamadım, ancak içersinde karbon olduğunu ve asıl fayda verem şeyin karbon olduğunu söylemişlerdi.

Karbon şu aktif karbon olarak bildiğimiz şey mi? Bakın birde sıvısı var tanıtımı yapılan bir video buldum:

Gübre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-09-2021, 23:26   #96
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-09-2021
Daha önce bu başlığı okudum, yinede rekor gelişim toprak düzenleyici sipariş ettim, uyguladım, ancak benim bahçemde çalışmadı.

Şimdi altech deniyorum, biraz pahalıya geldi ama bakalım sonucu göreceğim.

Bitki hobi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2021, 18:04   #97
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-10-2021
Dün zirrat fakültesinde bir uzmanla sohbet ettim, ezber bozan şeyler söyledi, hiç bir şeye itibar etmeyin diyor, reklam aldı başını yürüdü aklınızı başınıza toplayın diyor. Rekor gelişim hakkında bilgim deneyimim yok, ancak bu başlığı buldum yazmak için, genel bir misaldir. Vebale girmek istemem.

Rumuz & Nick Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-10-2021, 01:21   #98
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-10-2021
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Rumuz & Nick Mesajı Göster
Dün zirrat fakültesinde bir uzmanla sohbet ettim, ezber bozan şeyler söyledi, hiç bir şeye itibar etmeyin diyor, reklam aldı başını yürüdü aklınızı başınıza toplayın diyor. Rekor gelişim hakkında bilgim deneyimim yok, ancak bu başlığı buldum yazmak için, genel bir misaldir. Vebale girmek istemem.
'bir şöför araba tamircisi olamayabilir, keza bir tamircininde zehir gibi şöför olacağı kaidesi yoktur'

...genelleme yapılıyor

Kimle konuştunuz ilim adamları ve yüz tane professör toplantı yaparken heyet ile mi istişare yaptınız, ölçüt nedir?

Hele otur şöyle bir soluklan, iki bardak da çay içi falan demediler mi?

The Well Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 10:21.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2021