agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri > Kaybettiklerimiz...
(https)

Beğeni Düzeni2Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-03-2011, 20:48   #901
Ağaç Dostu

acemifüsun's Avatar

Giriş Tarihi: 30-05-2009
Galeri: 2
Sevgili Sedef orkidelerin, kamelyan,tüm çiçeklerinin maşallahı var, ellerine sağlık canım

acemifüsun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-03-2011, 21:36   #902
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-02-2011
Sevgili HHatice çiçekleriniz her zamanki gibi çok güzeller, özellikle sarı orkideniz.Umarım üzerlerinden çiçek eksik olmaz.Sevgi ve selamlar...

Güzin Çakar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2011, 07:49   #903
Ağaç Dostu

Periş's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2011
Sevgili Hhatice bu güzellere aşık olmamak eldemi harika görünüyor maşallah çok tatlı

Periş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2011, 09:01   #904
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Galeri: 6
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hhatice Mesajı Göster
Tekirdağda hiç vakit olmuyor.Bahsetmiştim .Annem rahatsız .
Senin için büyüttüğüm gece yasemini çok fazla büyüdü nasıl yollayacağımı kara kara düşünür oldum .Bir süpriz yapıp ağaçlar net doğum gününe gelsen ne kadar güzel olacak )

Sedefcim annen iyidir umarım.

Bu gibi toplantılar için söz veremiyorum çünkü psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum gidemeyince de çok üzülüyorum. Mesajını okuduktan sonra "acaba" diyerek toplantı sayfasına baktım. Toplantının yapılacağı yer kolaylıkla araçla gidebileceğim bir yerse eşime rica ederim uygunsa getirir beni. Rahatsızlıktan sonra o kadar problem bir insan oldum ki ilk kez bilmediğim bir yere gittiğimde ve tanımadığım bir kalabalığa girince küçük bir "panik atak" yaşıyorum. O nedenle hep engellerim oluyor bir kısmını da kendim üretiyorum üzüntüyle farkettim.

Kısmet bakalım. Olmaza farklı bir çözüm buluruz

sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2011, 09:51   #905
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Hhatice's Avatar

Giriş Tarihi: 15-12-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K Mesajı Göster

Bu gibi toplantılar için söz veremiyorum çünkü psikolojik olarak kendimi hazırlıyorum gidemeyince de çok üzülüyorum. Mesajını okuduktan sonra "acaba" diyerek toplantı sayfasına baktım. Toplantının yapılacağı yer kolaylıkla araçla gidebileceğim bir yerse eşime rica ederim uygunsa getirir beni. Rahatsızlıktan sonra o kadar problem bir insan oldum ki ilk kez bilmediğim bir yere gittiğimde ve tanımadığım bir kalabalığa girince küçük bir "panik atak" yaşıyorum. O nedenle hep engellerim oluyor bir kısmını da kendim üretiyorum üzüntüyle farkettim.

Canım bu pek çok kişide olan bir durum ama geldiğinde o kadar mutlu olacaksın ki inana atak filan kalmayacak Gelebilirsen mesaj at bana ona göre getireyim.
Umarım görüşmek kısmet olur .
Sevgiler

Hhatice Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2011, 10:09   #906
Ağaç Dostu

Yılmaz Yalçın's Avatar

Giriş Tarihi: 28-04-2009
Alıntı:
Canım bu pek çok kişide olan bir durum ama geldiğinde o kadar mutlu olacaksın ki inana atak filan kalmayacak Gelebilirsen mesaj at bana ona göre getireyim.
Sevgiler
Ablacığım nasılsın?Balkonun şenlenecek yakında fotoğraflarını sabırsızlıkla beklıyorumBu arada yasemin yakında beyaz kokulu çiçekler açmaya başlayacakAyrıca sürgün vermeye bir iki hafta içinde başlar.Fotoğrafını bekliyorum mutlakaToplantıya katılmayı çok istiyorum umarım o gün eşimin tarafından bir akraba gelmez de toplantıya katılırım

Yılmaz Yalçın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2011, 12:37   #907
Ağaç Dostu

sariefe's Avatar

Giriş Tarihi: 10-07-2010
Galeri: 7
Alıntı:
Bu Orkideyi gördüğümde aşık oldum .Haksızmıyım ?)
Haklısınız. Rengi çok hoş. Sağlıkla yetiştirirsiniz umarım. Ama daha önemlisi annenizin sağlığı. Çok geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur.

sariefe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-03-2011, 08:43   #908
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Alıntı:
Sevgiler
Sedefcim önümüzdeki haftasonu açık öğretim sınavları var. Benim sınav görevim yok sınavlarda görev almıyorum bu yıl ama kızımın sınavı var. Cumartesi pazar sabah erkenden kalkıp onu sınava göndermeli sınav sonrası karşılamalıyım. İçim rahat etmez yoksa. Başka zamana artık. Kimbilir müsait zaman olur belki siz bu taraflara gelirsiniz

Eski 25-03-2011, 20:24   #909
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili Hhatice, liliumlar ne kadar erken tomurcuklanmışlar, benimkiler topraktan çıkmadılar bile.

Plumerianız köklenmiş gözünüz aydın, şimdilik o bir çirkin ördek yavrusu, bir kaç ay sonra güzelleşecek.

Symbidiumunuz gerçekten aşık olunacak kadar güzelmiş, bunların koyu ve açık pembesi bir arada muhteşem duruyor.
Sayın Kgursan'ın yüklediği fotoğraflar olacaktı galeride, ben de onlara bayılmıştım.

Kamelyalar çok güzeller, ne yazık ki uzun süreli çiçekli kalmıyorlar.
Orkideler ise övgüyü hak ediyor, ellerinize sağlık.

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-03-2011, 18:02   #910
Ağaç Dostu

fikreteren's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2007
Hatice hanım çağrınıza uyup blkonu tekrar ziyaret ettim. sarı orkide beğendiğiniz kadar varmış .Güle güle büyütün.

fikreteren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-04-2011, 20:06   #911

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili Hhatice, liliumlar ne kadar erken tomurcuklanmışlar, benimkiler topraktan çıkmadılar bile.

Plumerianız köklenmiş gözünüz aydın, şimdilik o bir çirkin ördek yavrusu, bir kaç ay sonra güzelleşecek.

Symbidiumunuz gerçekten aşık olunacak kadar güzelmiş, bunların koyu ve açık pembesi bir arada muhteşem duruyor.
Sayın Kgursan'ın yüklediği fotoğraflar olacaktı galeride, ben de onlara bayılmıştım.

Kamelyalar çok güzeller, ne yazık ki uzun süreli çiçekli kalmıyorlar.
Orkideler ise övgüyü hak ediyor, ellerinize sağlık.
Liliumlar kapalı balkondaydı Adaletciğim .Çabuk tomurcuklandı.Dün bauhauseta açmışları vardı .Nasıl güzel bir koku yayılmıştı ortalığa.Her önünden geçen bir kez kokladı.Sonunda çok istediğim ,öldüğüm plumeria köklendi 3. yaprağını veriyor. Çok minik bir saksıya ekmiştim .Kök yapmak için çok yorulmasın istedim .Umarım çiçek açar )

Eski 02-04-2011, 20:07   #912

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sariefe Mesajı Göster
Haklısınız. Rengi çok hoş. Sağlıkla yetiştirirsiniz umarım. Ama daha önemlisi annenizin sağlığı. Çok geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur.
Çok teşekkür ederim .Umarım daha iyi olur.Annem hasta olduğu süre içinde hayatla tüm bağlarım kopuyor malesef

Eski 02-04-2011, 20:07   #913

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fikreteren Mesajı Göster
Hatice hanım çağrınıza uyup blkonu tekrar ziyaret ettim. sarı orkide beğendiğiniz kadar varmış .Güle güle büyütün.
Hoşgeldiniz .Her zaman beklerim

Eski 02-04-2011, 20:09   #914

Hhatice's Avatar

Alıntı:

Üzülmeyin sene seneye yakın .Belki seneye gelebilirsin .Belkide biz sana süpriz yaparız belli mi olur

Eski 03-04-2011, 09:05   #915
abk
Ağaç Dostu

abk's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2007
Galeri: 39
Alıntı:
....Sonunda çok istediğim ,öldüğüm plumeria köklendi 3. yaprağını veriyor. Çok minik bir saksıya ekmiştim .Kök yapmak için çok yorulmasın istedim .Umarım çiçek açar )
Plumeria konusunda sabırlı olmak gerek. Ben tohumdan ekeli 3-4 yıl oldu sanırım. Hala çiçek görmedim. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde umudum yok.

abk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-04-2011, 09:47   #916
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2008
Uzun zamandir balkonlara ugramamistim yeni ciciler ciceklenmis. Muskariler cok güzel. Rhododendron köklendi mi cok merak ettim. Sevgiler.

ciceksever70 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-04-2011, 17:35   #917

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 Mesajı Göster
Uzun zamandir balkonlara ugramamistim yeni ciciler ciceklenmis. Muskariler cok güzel. Rhododendron köklendi mi cok merak ettim. Sevgiler.
Hoşgeldin ,şeref verdin sevgili arkadaşım .
Orman gülleri hepsi tomurcukta yakında açarlar.Soğuk iklimi seviyor .Kışı köyde donmadan atlattı.

Eski 05-04-2011, 17:38   #918

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi abk Mesajı Göster
Plumeria konusunda sabırlı olmak gerek. Ben tohumdan ekeli 3-4 yıl oldu sanırım. Hala çiçek görmedim. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde umudum yok.
Bana gelen çelikler çok kalın .Tohumdan geçen sene ektiğim hala çok küçük .Tohum çok sabır gerektiriyor malesef
Ama senin verdiğim laleye ve dde saksısına öldüm Çok teşekkür ederim canım. Tekirdağ'a geldiğimde mutlaka telefon edip uğrayacağım .Benimde sana bir süprizim var.

Eski 05-04-2011, 17:39   #919

Hhatice's Avatar

Name:  DSC05147.JPG
Views: 664
Size:  40.6 KB

Ektiğim tohumlardan birkaç tanesi çimlendi .daha büyük bir yere aktardım .Bu clemantis olabilir mi?

Eski 05-04-2011, 18:28   #920
Ağaç Dostu

ciceksever70's Avatar

Giriş Tarihi: 14-02-2008
Alıntı:
Hoşgeldin ,şeref verdin sevgili arkadaşım .
Orman gülleri hepsi tomurcukta yakında açarlar.Soğuk iklimi seviyor .Kışı köyde donmadan atlattı.
Tohumdan yetisenler mi tomurcukta? Cok sevindim eger öyle ise. Güzel resimlerini eklersin artik.

ciceksever70 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2011, 10:47   #921
abk
Ağaç Dostu

abk's Avatar

Alıntı:
Bana gelen çelikler çok kalın ......Tekirdağ'a geldiğimde mutlaka telefon edip uğrayacağım .
Ben tohumdan ekmiştim plumeriaları. Gövdeler kalınlaştı ama boy hala bir karıştan biraz uzun. Gerçekten sabır gerekiyor.
Tekirdağ'a geldiğinizde beklerim, birlikte bir kahve içeriz.

Eski 06-04-2011, 10:49   #922
abk
Ağaç Dostu

abk's Avatar

Söylemeyi unuttum. Lalenin saksısı delik değil. Bilginiz olsun.

Eski 09-04-2011, 11:10   #923

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ciceksever70 Mesajı Göster
Tohumdan yetisenler mi tomurcukta? Cok sevindim eger öyle ise. Güzel resimlerini eklersin artik.
Yok tatlım bendekiler oldukça büyük çalı bitkisi sanırım boyları da uzadı .Geçen sene köye ekmiştim .Çok güzel çiçek açtı.Şimdi de tomurcukta -9 za kadar dayan ıyor .Soğuk iklim için harika bir bahçe bitkisi Orman gülü tavsiye ederim .Hiç tohum alamadım .Çok zaman alır tohumdan yetiştirmek

Eski 09-04-2011, 11:12   #924

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi abk Mesajı Göster
Söylemeyi unuttum. Lalenin saksısı delik değil. Bilginiz olsun.
Evet delik değil ama çok şık çok beğendim Büyüklerini dün mudoda gördüm .Çiçeği geçtikten sonra soğanı çıkarmak gerekir mi?

Eski 20-04-2011, 16:37   #925
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Sedefcim teşekkür ediyorum emanetimi aldım. Sürprizlerle birlikte. Vallahi yasemini unutmuştum kaktüsleri görünce "yaşasın" dedim. Müdür bey ve bir arkadaş odamdaydı. Güldüler halime tabi. "Hocahanımı kaybettik anlaşılıyor" dediler.

Eski 13-05-2011, 10:15   #926
Ağaç Dostu

Hakkı Şen's Avatar

Giriş Tarihi: 17-11-2008
Galeri: 8
Sayın Hhatice yeni fotoğraflar nerede? Bir aydan bu yana baya renklenmiş olmalı artık balkonunuz. Merakla bekliyorum.

Hakkı Şen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-05-2011, 15:21   #927
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Sevgili Hhatice, epeydir yoksunuz. Sizi merak etmeye başladık. Balkonunuzdan yeni görüntüler bekliyoruz. Sevgiler...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-05-2011, 23:18   #928

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Sevgili Hhatice, epeydir yoksunuz. Sizi merak etmeye başladık. Balkonunuzdan yeni görüntüler bekliyoruz. Sevgiler...
Evet arkadaşım haklısın ,bu birkaç ay yorucu geçti.Şimdi taşlar yerine oturmaya başladı.Bilgisayarım bozuldu .Pili bitmiş .yeni bir pc aldım .çok resim çektim .En kısa zamanda paylaşacağım .

Eski 24-05-2011, 23:19   #929

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hakkı Şen Mesajı Göster
Sayın Hhatice yeni fotoğraflar nerede? Bir aydan bu yana baya renklenmiş olmalı artık balkonunuz. Merakla bekliyorum.
Haklısınız baharla birllikte kaktüsler ve diğerleri tomurcuklandı.Bahçeli bir eve taşınma durumum var .Kısmet olursa hepsini bahçeye aktarıp resimleyeceğim .

Eski 24-05-2011, 23:20   #930

Hhatice's Avatar

Alıntı:
Sedefcim teşekkür ediyorum emanetimi aldım. Sürprizlerle birlikte. Vallahi yasemini unutmuştum kaktüsleri görünce "yaşasın" dedim. Müdür bey ve bir arkadaş odamdaydı. Güldüler halime tabi. "Hocahanımı kaybettik anlaşılıyor" dediler.
İyi günlerde büyüt arkadaşım .

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024