agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   İzmir Bonsai Atölye Çalışmaları (http://www.agaclar.net/forum/izmir-bonsai-atolye-calismalari/)
-   -   agaclar.net,İzmir 12. Bonsai Atölye Çalışması, ZMO (20 Şubat 2010) (http://www.agaclar.net/forum/izmir-bonsai-atolye-calismalari/19339.htm)

memet 20-02-2010 19:55

agaclar.net,İzmir 12. Bonsai Atölye Çalışması, ZMO (20 Şubat 2010)

5 Eklenti(ler)
İzmir ZMO'nun Mine Pakkaner'e önerisi üzerine, Oda üyesi ziraat mühendislerine bonsai tanıtımı yaptık.

Dia gösteri eşiliğinde bir sunum ve sonra bir mersin üzerinde uygulama ile hem sitemizi tanıttık, hem bonsi tanıtımı yaptık.

Sunumu Mine Pakkaner hazırladı, uygulamayı ben yaptım.

memet 20-02-2010 19:58

4 Eklenti(ler)
Toplantıdan birkaç fotoğraf daha.

Mine Pakkaner 20-02-2010 20:10

Çok güzel bir çalışma oldu. 40 kişinin üzerinde konuk vardı. Oda başkanı Ferdan Çiftçi ve başkan yardımcısı Vezan Karabulut güzel birer kısa konuşma yaptılar, sitemiz ile ilgili güzel övgüler aldık, onurlandık. Başka çalışmalarda yine birlikte olmayı kararlaştırdık.

Çeşitli çalışmalarımızda bize lokalin salonundan yararlanma şansımız olacağını da söylediler. Memet herzamanki gibi çok güzel bir uygulama yaptı, rüzgar yatığı formu ile ilgili başlangıç yapıp telleme ve budama bilgileri verdi. Katılımcılar eminimki evlerine giderken ağaç ve çalılara başka bir gözle bakıyorlardı :)

memet 20-02-2010 20:21

Bizi toplantıya davet eden oda başkanı Ferdan Çiftçi'ye ve Başkan yrd. Vezan Karabulut'a ilgilerinden ve övgülerinden ötürü teşekkür borçluyuz.

Toplantıya katılan bütün oda üyelerine de ilgilerinden ötürü teşekkürler.

malina 20-02-2010 20:26

Elinize, ağzınıza sağlık :)

Sebahattin Sargın 20-02-2010 20:26

Çok güzel bir etkinlik olmuş, tebrik ederim Mine Hanım ve Mehmet Bey. Böyle güzel etkinlikler ile sitemizin ve bonsai sanatının tanıtılması çok hoş...

Sevgiler ;)

köknar 20-02-2010 21:10

İzmir ZMO mensupları çok şanslı. Tebrikler...

aybala 20-02-2010 21:55

Bu kadar kişinin öğrenmek/öğretmek adına bir araya gelebilmesini alkışlamak lazım.
Bu çalışmaları çok takip edemesem de yapıldığını bilmek ve her seferinde daha da geliştiğini görmek çok güzel.
Ben de tebrik ediyorum. :)

DarkYES 20-02-2010 23:33

Tebrikler arakadaşlar :)

photinia 21-02-2010 02:26

çok keyifli bir toplantı oldu, paylaşımınız için teşekkürler, umarım iyi bir bonsai yetiştiricisi olabilirim

Ali H. ALI 21-02-2010 06:10

Mine hanim ve Memet.
40 kisinin uzerinde ve bunlarin cogu da ziraat muhendisi, boyle bir toplantida bonsai'yi tanitmaniz Turkiyedeki bonsai adina muthis bir sey. Ikinizi de kutlarim.

Ayrica agaclar.net'in sanal bir ortamda kalmayip, daha onceleri de oldugu gibi, zaman, zaman garcek yasamda da aktif olmasi, ne guzel.

Izmirdeki bu bu toplanti, diger sehirlere de ornek olacak bir toplanti. Bonsainin bircok ulkelede oldugu gibi oralarda da kulubler araciligi ile yayilip ogrenilecegini en kisa zamanda da kurumlasacagini umut ediyorum.

Sayin photinia mesleginizin verdigi deneyim ve guven ile mutlaka iyi bir bonsailer yapacaksiniz.

Sevilay 21-02-2010 13:26

Sevgili Mine hanım ve Memet, çok verimli bir toplantı olduğu, fotoğraflardan da belli oluyor.:)

Sizleri verdiğiniz emekten dolayı tebrik ediyorum.:)

kalambaklı 21-02-2010 19:33

Böyle bir organizasyon' u tertipledikleri için Mine Pakkaner ile memet arkadaşlarımı candan kutluyor ve böyle etkinliklerin devam etmesini diliyorum.
Sizleri tebrik ediyorum.

Birol 23-02-2010 21:23

Çok güzel ve verimli bir toplantı olmuş anlaşılan.
Başta mine hanım ve memet bey olmak üzere emeği gecen herkesi ve katılımcıları canıgönülden kutluyorum.

bonsaisan 06-03-2010 14:46

Güzel bir toplantı olmuş.
Ziraat Mühendisleri için bonsai bilinmesi ve anlaşılması konusunda verimli bir aktarım.
Elinize sağlık.

Muhammet AKKAYA 21-04-2010 19:17

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Mine Pakkaner (Mesaj 582614)
Çok güzel bir çalışma oldu. 40 kişinin üzerinde konuk vardı. Oda başkanı Ferdan Çiftçi ve başkan yardımcısı Vezan Karabulut güzel birer kısa konuşma yaptılar, sitemiz ile ilgili güzel övgüler aldık, onurlandık. Başka çalışmalarda yine birlikte olmayı kararlaştırdık.

Çeşitli çalışmalarımızda bize lokalin salonundan yararlanma şansımız olacağını da söylediler. Memet herzamanki gibi çok güzel bir uygulama yaptı, rüzgar yatığı formu ile ilgili başlangıç yapıp telleme ve budama bilgileri verdi. Katılımcılar eminimki evlerine giderken ağaç ve çalılara başka bir gözle bakıyorlardı :)

Ben bu olayı kaçırmışım. Bir daha tekrarlanacak mı acaba?

memet 21-04-2010 19:27

Şimdilik yok. Ama, toplantılarımız daha sonra da olacak. Oda üyesiyseniz, oda aracılığıyla bilgi edinebilirsiniz.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:46.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024