agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Daha İyi Bir Yaşam İçin > Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma
(https)

Beğeni Düzeni15Beğeniler
  • 12 Gönderen Mine Pakkaner
  • 3 Gönderen malina

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-09-2014, 15:58   #1
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
ZMO Genç Mordoğan Eğitim Kampı

Bu yıl 8-14 Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir Mordoğan`da Ziraat Mühendisleri Odası, Öğrenci Yaz Eğitim Kampı düzenledi. Kampı düzenleme görevi ZMO Genel Merkez tarafından İzmir Şubesi yönetimine verildi.

Kampa Ziraat, Su Ürünleri, Balıkçılık Teknoloji Mühendisleri ve Tütün Teknoloji Mühendisliği Fakültelerinden mezun olacak mühendis adayı odamıza kayıtlı öğrenci üyelerimiz (Genç ZMO) katıldı.

Üye öğrencilerimize Ziraat Mühendisleri Odası ve TMMOB örgütlülüğünde mesleki dayanışma, mesleki, sosyal ve kültürel gelişim, mühendisin toplum ve yaşam içerisindeki yerini anlatmak, farkındalık yaratmak, bu değerlerin öneminin kavranmasına yardımcı olmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlendi, sunumlar yapıldı, konuklar davet edildi.

Şimdi Mine Hanım olmuş bitmiş bir olayı niye duyuruyor diyebilirsiniz, ancak beni çok onurlandıran bir şey oldu.

Davet ettiğimiz birbirinden kıymetli konuklarımız içerisinde CHP Ankara milletvekili, ZMO eski genel başkanı, hukukçu ve ziraatçı Doç. Dr. Gökhan Günaydın ' da bulunuyordu.

Gökhan Bey sohbet sırasında agaclar.net ten bahsedilince "kim agaclar.net' ten" dedi, yaptığımız sohbette, bizi takip ve takdir ettiğini, sitemizi iyi tanıdığını ve forumumuzdan herkesin faydalandığını bildiğini, kendisinin de muhtelif konularda hep sitemizle karşılaştığını söyledi. Böyle bir çalışmaya ön ayak olduğumuz ve ülkenin konusunda en büyük platformunu yarattığımız için de bizi kutladı.

Kısaca arkadaşlarım, bizim kampımız bitti, çok başarılı oldu, ülkemizin dört bir yanından farklı üniversitelerden gelen gençlerle, müstakbel meslektaşlarımızla birlikteydik, şahaneydi. Ancak ziraatçi bir politikacının bizi izlediğini söyleyip kutlaması bana büyük bir mutluluk ve onur verdi.

Sizlerle paylaşmaktan da kıvanç duyarım. Eser sadece bizim değil, hepimizin...

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-09-2014, 12:58   #2
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Mine Pakkaner Mesajı Göster
Şimdi Mine Hanım olmuş bitmiş bir olayı niye duyuruyor diyebilirsiniz, ancak beni çok onurlandıran bir şey oldu.

Davet ettiğimiz birbirinden kıymetli konuklarımız içerisinde CHP Ankara milletvekili, ZMO eski genel başkanı, hukukçu ve ziraatçı Doç. Dr. Gökhan Günaydın'da bulunuyordu.

Gökhan Bey sohbet sırasında agaclar.net ten bahsedilince "kim agaclar.net' ten" dedi, yaptığımız sohbette, bizi takip ve takdir ettiğini, sitemizi iyi tanıdığını ve forumumuzdan herkesin faydalandığını bildiğini, kendisinin de muhtelif konularda hep sitemizle karşılaştığını söyledi. Böyle bir çalışmaya ön ayak olduğumuz ve ülkenin konusunda en büyük platformunu yarattığımız için de bizi kutladı.
Forum üyeleri paylaştıkları bilgilerle milletvekillerine kadar ulaşıyorlar demek Ne güzel

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:31.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024