agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Daha İyi Bir Yaşam İçin > Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-05-2009, 01:31   #1
Ağaç Dostu

ayferaksit's Avatar

Giriş Tarihi: 05-03-2009
Galeri: 15
Vinolive 2009 Zeytin, zeytinyağı ve teknolojileri fuarı

ZEYTİNYAĞ SEVENLERE İZMİR'DEN FUAR MÜJDESİ
İzmirdeyseniz sakın kaçırmayın!

VINOLIVE 20096. ZEYTİN, ZEYTİNYAĞI VE TEKNOLOJİLERİ FUARI FUAR PROGRAMI AÇILIŞ TÖRENİ
Tarih :21 Mayıs 2009,Perşembe
Yer :Uluslararası İzmir Fuar alanı – 2 No’lu Hol / Tören Alanı Saat :11.00
Açılış Konuşmaları: Sayın, Mustafa Tan- UZZK Yönetim Kurulu BaşkanıSayın, Jamal Al-Batsh- IOC Uluslararası Zeytin Konseyi BaşkanıSayın, Aziz Kocaoğlu- İzmir Büyükşehir Belediye BaşkanıSayın, Cahit Kıraç-İzmir ValisiSayın, M. Mehdi Eker- T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanı PANEL & WORKSHOP & TADIM ETKİNLİKLERİ PANEL: 22 Mayıs 2009 // 11.00Yer :Uluslararası İzmir Fuar Alanı - 1 No’lu Hol /Toplantı Salonu Konu: “Bahçeden Sofraya Dünyada ve Türkiye’de Zeytincilik”Oturum Başkanı: Nedim Attila / Gazeteci – Yazar : Dr.Mustafa Tan / Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) Yönetim Kurulu Başkanı : Dr.Ahmet Çetinbudaklar / Uluslararası Zeytinyağı Konseyi (IOC) Eski Dönem Başkanı : Jamal Al-Batsh – Uluslararası Zeytinyağı Konseyi (IOC) Dönem Başkanı
21 Mayıs 2009 // 16.00Yer: :Uluslararası İzmir Fuar Alanı - 1 No’lu Hol /Toplantı SalonuWorkshop:“Zeytinyağı Nasıl Tadılır?"Ümmühan Tibet: Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) Resmi Tadım Paneli Lideri 22 Mayıs 2009 // 14.00 – 17.00Yer :Uluslararası İzmir Fuar Alanı - 1 No’lu Hol /Toplantı Salonu“Zeytinyağı Tadım Kursları”** : Jean Louis Barjol – Uluslarası Zeytinyağı Konseyi Direktör Yardımcısı : Ender Gündüz – Uluslararası Zeytinyağı Konseyi (IOC) İdare Ünite Şefi : Prof.Dr. Semih Ötleş – Ege Üniversitesi Atatürk Sağlık Meslek Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı : Dr. Eren Akçiçek – Ege Üniversitesi Tıp Fakultesi Bölümü Öğretim Üyesi
23 Mayıs 2009 // 10.00 – 16.00Yer :Uluslararası İzmir Fuar Alanı - 1 No’lu Hol /Toplantı Salonu“Zeytinyağı Tadım kursları”**Ümmühan Tibet: Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) Resmi Tadım Paneli Lideri SERGİTarih: 21 Mayıs – 24 Mayıs 2009Yer: Uluslar arası İzmir Fuar alanı - 2 Nolu HolØ Zeytin Ağacının Gizemi /Yılmaz Kalpalp Sergisi Fuar Ziyaret Saatleri:10.00 – 19.00

ayferaksit Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024