agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Doğa İçin Çal (http://www.agaclar.net/forum/doga-icin-cal/)
-   -   Doğa İçin Çal 1 / Divane Aşık Gibi (http://www.agaclar.net/forum/doga-icin-cal/17541.htm)

Buketto 04-10-2009 17:24

Proje gerçekten mükemmel. Ve bu projede tanıdık simalar görmek daha da mükemmel.. Serdar Öztop, Emrah Karaca, Aslı ve nicesi.. Tebrik ederim.

Bu projeye ait banner'lar olsa, biz de bloglarımıza, sitelerimize koysak.. Klibin de Popstar Alaturka'sız halini paylaşım sitelerinde duyursak.. Pek güzel olur, naçizane fikrim :)

isolet 04-10-2009 17:34

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi oppss! (Mesaj 505916)
Sn isolet acaba mp4 formatında yüklemenizde mümkünmü çünkü direk atamıyorum böyle telefona:)

Sadece müziği mi olsun peki. Yoksa baş kısmınıda ister misiniz? sayın oppss sizden ses çıkmayınca sadece parçanın olduğu kısmı mp4 formatında kaydettim linklerin olduğu mesajıma koyuyorum.

Sitenin tanıtımı adına çok büyük bir proje olduğuna inanıyorum. İlk başta adı geçmesi de daha büyük bir avantaj. Facebook da herkes tarafından ünlenmeye başladı ve tanınmaya başlandı parça. Böle bir kaç parça ile müziğin evrenselliğini kullanarak herkesi hem duyarlı hem de sitemizden haberdar edebiliriz.

Adalet Yağcı 04-10-2009 17:35

İki gündür dilime takıldı kaldı, Divane aşık gibi, bence amacına çoktan ulaştı.

obay 04-10-2009 18:21

Gerçekten harika bir şarkı olmuş. Her birini tebrik ediyorum arkadaşların.

qLsm 04-10-2009 19:00

qerçekten çok qüzel bi çalışma oLmuş...
yüreğinize sağlık !

M.Sema 04-10-2009 19:13

Çok güzel bir çalışma olmuş, el verenlerin ellerine, ses verenlerin seslerine sağlık. Bizleri divane aşık gibi dinlettiniz sağ olun, var olun.

gmzarslan 04-10-2009 19:17

harika bir çalışma olmuş.. emeği geçen herkesin eline,diline, yüreğine, sesine sağlık...tebrikler .....

arnavut biberi 04-10-2009 19:35

Az önce tesadüfen sitede gördüm linki izledim ve beğendim takdir ediyorum böyle güzel ve anlamlı çalışmaları devamının gelmesini dilerim.

elifksk 04-10-2009 19:43

nasıl baslasam bilmıyorum, ama bir karadeniz li olarak, dogaya ,yesile, elimden geldiğince onem veren doganın asıgı, yesilin asıgı biri olarak yapılan bu 'müzik' beni cok etkiledi..
ve inanıyorum ki bu daha bir baslangıc insanlara dogru mesajları verebılceksınız..
tanıdık yuzler gormek te mutluluk verdi, her zaman yanınızdayız...
emegınıze saglık...

Nossie 04-10-2009 20:23

Emeklerine sağlık

snrsoner1 04-10-2009 20:28

bu gün facebook da gördüm inanılmaz derecede süper ötesi alet almaya karar verdim klibi izledikten sonra o kadar etkiledi ne olursa alacam bir tane ve bende çalacam :D

baybarss 04-10-2009 20:40

playforchange'in ilk videosunu izlediğim çok etkilenmiştim.Özgün,kişilik sahibi bir proje diye düşünmüştüm.Böyle güzelbir ürünün güzel bir amaç için ortaya çıkmış olması gururlandırıcı,takdire şayan.Umarım sesiniz daha çok duyulur ve belki gerçekten Maçka da buluşur doğa için hep beraber sesleniriz.Başarılarınızın devamını diliyorum sağlıcakla kalın...

Mrtcnylmz 04-10-2009 21:12

Video'da çalan ve söyLeyenlerinde forumda olmasını ve onlarla tanışmak isterim belkide burdadırlar daha yeni üye oldum.. ;) gerçekten çok güzeL çalmışlar müzik ve doğa birleşince ortaya bu güzellik çıkmış. Emek harcayan herkesin yüreğine ve ellerine sağlık. ;)

çekirdek 04-10-2009 22:54

Hem, Doğa İçin Çal projesi hem de kayıtlı gösterim şahane olmuş.
Malina'ya ve emeği geçenlere teşekkürler.

Klipte yazan şehir isimleri müzisyenlerin nereli olduklarını belirtiyormuş. Bense o çekimlerin o şehirlerde, oranın müzisyenlerince gerçekleştirildiğini düşünmüştüm. Çok yorucu olurdu ama sanki daha hoş olurdu..

Sevdim Osmantan Erkır'ı. Bu gibi programlarda sunucu genelde kaynağı ya söylemiyor ya da şöyle bir geçiştiriyor. Çok güzel vurguladı.

telmah 04-10-2009 23:08

Teker Teker emeği geçen arka planda ön planda olan bütün herkesin eline ve emeğine sağlık.Bu duyarlılığı umarım birgün herkes gösterir.Birde bundan sonraki bütük projelerde gönüllü olmak istiyorum acaba kiminle irtibata geçebilirim ?

cemal.S 04-10-2009 23:16

Bu akşam yemekte küçük kızım "Baba sana bir şey izleteceğim' dediğinde elimden çatalımı bıraktım ve seyrettlm kliibi. Ağaçlar netin çalışması olduğu anons edilince inanın çok gururlandım. Kızımada bak ağaçlar net eylerse guzel eyler diye havamı bile attım. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

İşte size anadolu der gibi olmuş.

trida 04-10-2009 23:18

Arkadaşlar,

üye sayımızda bu paylaşımla birlikte hızla artıyor. Şimdiden katkısını görmeye başladık.

Yeni arkadaşlara buradan da hoşgeldiniz demek istiyorum, sitedeki yazışmalara katılımınızın devamını dilerim.

cemal.S 04-10-2009 23:21

Sayın telmah hepimizin kendimizi küçük bilgilerle tanıttığımız bir sayfamız var ziyaret ederseniz sizde bu büyük ailenin bir ferdi olursunuz.

Şimdiden hoş geldiniz.

zeynept 04-10-2009 23:21

Tek kelimeyle muhteşem.
Emeği geçen herkesin eline,sesine,yüreğine sağlık.

Zuzu Çelik 05-10-2009 01:41

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi trida (Mesaj 506174)
Arkadaşlar,

üye sayımızda bu paylaşımla birlikte hızla artıyor. Şimdiden katkısını görmeye başladık.

Yeni arkadaşlara buradan da hoşgeldiniz demek istiyorum, sitedeki yazışmalara katılımınızın devamını dilerim.

Bu paylaşım sayesinde aranıza katılanlardan biri olarak hoşbulduk diyorum :) Çok guzel bir çalışma olmuş.Emeği geçen herkesin eline,yureğine sağlık.

selenn 05-10-2009 02:02

Malesef yayını izleyemedim ama linkten takip ettim. Anonsta agaclar.net ismini duyup klipte sitemizin sembolü olan agacı tüm ihtişamıyla görünce çok duygulandım.

Doğa İçin Çal Projesinde emek veren herkese sonsuz teşekkürler. Doğa sevgisi müzikle birleşince harika bir çalışma ortaya çıkmış. İnanıyorum ki kısa sürede bu projeden haberi olmayan kalmayacak.

burakbakir 05-10-2009 02:04

Her biriniz bir harikasınız..

Peyzaj_Mimarı 05-10-2009 03:42

emeği geçen herkesi tebrik ederim, çok güzel bir çalışma olmuş..

teomangurses 05-10-2009 07:02

Aşık Veysel

Bir sonraki şarkı olarak Benim Sadık Yarim Kara Topraktır ...
Ne güzel olmaz mı?

rainfs 05-10-2009 08:41

izlerken inanılmaz keyiflendim.bir yanım mutlu gururlu olurken maalesef diger yanım neden yeni bişeyler üretemiyoruz da alıntı-kopya halindeyiz de dedirtti.amerikada da stand by me parçasıyla aynı şey yapılmıştı ki hiç fark yok onların yaptığıyla.evet bu yapılan etkinlik gerçekten emek isteyen harcanan bi durum ama yine de üretmek yerine **** geliştirmek yerine fotokopi yapmak ne acı.bizlerin bi farkı olmalı hiç mi farkımız kalmadı acaba..... :(

murat_acar_28 05-10-2009 09:14

ellerinize sağlık arkadaşlar harika bir çalışma olmuş, orman yüksek mühendisi olarak elimizden bişey gelirse yapmaya hazırız...

trida 05-10-2009 09:23

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi çekirdek (Mesaj 506158)
Klipte yazan şehir isimleri müzisyenlerin nereli olduklarını belirtiyormuş. Bense o çekimlerin o şehirlerde, oranın müzisyenlerince gerçekleştirildiğini düşünmüştüm. Çok yorucu olurdu ama sanki daha hoş olurdu..

Bende ilk başta sizin gibi farkı şehirlerde çekildiğini düşünmüştüm, hatta ismin altında Trabzon yazıp arka planda İstanbul şehir hatları vapurunun geçtiğini görünce yüzümde ayrı bir tebessüm oluşmuştu.

Aslında öyle yapılmış olsaydı bu sefer de türkünün aşağıdaki sözleriyle tezat oluşturacaktı.

Kız senun sebebune
Kaldım İstanbul'larda

panda 05-10-2009 10:02

bu muhtesem müzisyenlerin icerisinde benim ortaokul ve lise sınıf arkadasım da yer alıyor.. hem agaclar.net uyesi olarak hem de Deniz'in (Gökceler) arakadasi olarak ayrı bir gurur duydum.. harika bir proje, emegi gecen herkese tesekkurler...

maviperi 05-10-2009 11:33

Tek kelimey ile ''Muhteşem''.Bu çalışmada emeği geçen ,bu çalışmaya gönlünü veren herkesi tebrik ederim.Yüreklerinize sağlık.Ben programı izlerken sitemizin adını duyunca birkez daha burada ,aranızda olduğum için çok mutlu oldum.Saygılarımla...

dentist_esra 05-10-2009 11:52

harika bi şey olmuş.. Ben hediye almış kadar mutlu oldum bunu izlerken.. yüreğinize sağlık..

hosseda 05-10-2009 12:33

Şahanesiniz...

selis 05-10-2009 12:44

Ne kadar geniş bir kitleye ulaşıldığı yeni üyelerden de anlaşılıyor..
Umarım verilen mesaj(lar) alınmıştır..

aysegul~serap 05-10-2009 12:46

maçka öyle güzel öylesine aşık olunacak bi doğaya sahip ki türkü seçimi ancak bukadar doğru olurdu.. sanki oralarda gezip sonrada dönüyorum tekrar ve bidaha bidaha gidiyorum oralara.. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

sonlal 05-10-2009 12:54

çok beğendim emeği geçen herkesin eline sağlık...

gulshenisa 05-10-2009 13:16

muhteşem olmuş..sabahtan beri dilimde...facebookta yğun paylaşıma geçmiştir.:)

serkan güngör 05-10-2009 14:23

çok harika olmuş

serkan güngör 05-10-2009 14:25

Klibi çok beğendim, çok profesyonel bir çalışma olmuş, yönetmenimizin eline sağlık

oppss! 05-10-2009 14:38

mp4 formatı için çok teşekkür ediyorum;)

katmer 05-10-2009 15:43

Sanırım proje amacına ulaşma yolunda... Baksanıza ne kadar yeni arkadaş katıldı aramıza.. Ben klibi facebook da paylaştım. Grubumun da paylaştığını görmek beni daha da mutlu ediyor..

Özellikle sizi sayın Malina, klibin başında görmek(avatarınızda ki ağaçla) içimi titretti.. Her izlediğim de daha da duygulanıyorum..

beytullahdemet 05-10-2009 16:38

tek kelimeyle harika bir proje katkıda bulunabilirse ne mutlu bana

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:14.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024