agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Doğa, Çevre, Ekoloji, Gıda Hukuk ve Politikaları
(https)

Beğeni Düzeni6Beğeniler
  • 1 Gönderen Talip Girgin
  • 3 Gönderen Talip Girgin
  • 2 Gönderen Talip Girgin

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-02-2013, 05:08   #1
Ağaç Dostu

Talip Girgin's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2008
Yasa Dışı Balık Ticaretine Son...

Geçtiğimiz yıl ve ondan önceki yıl. Daha önceki ve ondan daha önceki yıl! Hep pazarlarımızda sokak aralarında marketlerde ve cadde başlarında satılan parmak çinekopları, tekirleri, hamsileri, kraçelerı hep gördük ve hep tepki verdik. Şimdi o tepkileri bir araya toplama zamanı. Lütfen imzalayın ve tepkimizi en üst makama taşıyalım...

YASA DIŞI BALIK TİCARETİNE SON! LÜTFEN İMZALAYALIM.

ayazkentli beğendi.
Talip Girgin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-02-2013, 13:57   #2
Ağaç Dostu

Talip Girgin's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Talip Girgin Mesajı Göster
Geçtiğimiz yıl ve ondan önceki yıl. Daha önceki ve ondan daha önceki yıl! Hep pazarlarımızda sokak aralarında marketlerde ve cadde başlarında satılan parmak çinekopları, tekirleri, hamsileri, kraçelerı hep gördük ve hep tepki verdik. Şimdi o tepkileri bir araya toplama zamanı. Lütfen imzalayın ve tepkimizi en üst makama taşıyalım...

YASA DIŞI BALIK TİCARETİNE SON! LÜTFEN İMZALAYALIM.
Forum formatlarına uymasa da insani formatlar çerçevesinde değerlendirmek gerekir!
Bu kampanyanın amacı: Bu bereketli sularımızın eko sistemini bozan ve kaçak avcılığa devam edenlerin pazar yollarını tıkamaktır. Bol ve bereketli avlar için balıkların katledilmesi ve pazarlanmasını engellemek için bu kampanyaya herkesin katılmasını ve bu kampanyayı paylaşmasını rica ediyorum! Bu denizler hepimizin. kaçağa göçeğe son vermek duyarlı her vatandaşımızın kutsal vazifemizdir.

Ağaçları yok edenlerle denizlerimizi yok edenler arasında hiçbir fark yoktur.

Saygılarımla...

Eski 14-02-2013, 02:23   #3
Ağaç Dostu

Talip Girgin's Avatar

Abartısız son bir yıldır müthiş bir mücadelenin içinde buldum kendimi! Kendi anılarımı yazarken ülke sorunları içine dalıverdim birden. Yok demirciydi, yok şofördü, yok denizciydi, yok pizzacıydı derken sorumlu balıkçı oluverdim. Ülkemin yağmalanan denizlerinin en ateşli savunucusuyum şimdi! Bütün hikayelerim yarım kaldı kalmasına ama yeni hikayelerim var anlatılacak.

Hele alnımızın akı ile bu işleri bir halledelim. Lütfen bu kampanyaya ilgi gösterin. Facebook'ta paylaşalım. Özene bezene büyüttüğümüz bir çiçeğin dalından koparılması gibi düşünelim bu olayı da; Küçücük yavru balıklara bir kez bile havyar atmalarına müsaade etmeyen zihniyete hep birlikte tokadı atalım!

Doğayı seven insan mavi ile yeşili ayırt etmez... her ikisine de aynı şefkati gösterir diye biliyorum ben.

Öyleyse imzalayalım ve paylaşalım...

Saygılarımla...
M.Talip Girgin

ayazkentli ve YeniBON beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024