agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Buralardan Çekip Gitmek (Ev yapımları)
(https)

Beğeni Düzeni3Beğeniler
  • 3 Gönderen rontx

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-10-2019, 11:15   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-10-2019
Talking Taş ev projesi planlama aşamasında

merhaba

Bir yandan köye, doğal yaşama dönenler kervanına katılmak için emekliliği dört gözle beklerken, bir yandan da doğduğum, büyüdüğüm topraklarda hayalini kurduğum taşevi planlamaya çalışıyorum.

Yakın zamanda temelini atmayı planladığımız evin kaba taslak planını karalama olarak çizip bir cep telefonu programıyla 3 boyutlu halini oluşturmaya çalıştım. Planla ilgili eksikler fazlalıklar vb. eleştiri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Eklenen Resimler

rontx Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-01-2020, 20:19   #2
Ağaç Dostu

SecretGarden..'s Avatar

Giriş Tarihi: 03-01-2020
Başarılı

Hangı cep telefonu programı acaba..bız proje cızıp render çıktı alırken bıle gobegımız çatlıyor wallahı sızı tebrık ederım ben cok begendım..ama keske projede kı gıbı olsa hayata gecısler..malesef sızde bılırsınızkı evdekı hesap carsıya uymaz..uygulama asamalarında eksıklerı daha net gorerek projenın naıslda hafıf megımle yön degıstırdıgıne sahıt olacaksınız.yınede nıyet etmıssınız olacak..ınanmak başarmanın %50 sıdır derler..

.Hayallerınzıe kavusmanız dılegıyle

Saygılar

Düzenleyen SecretGarden.. : 05-01-2020 saat 20:20 Neden: ımla hatası
SecretGarden.. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-01-2020, 21:24   #3
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 03-11-2013
Program değil sanirim. 5dplanner diye bir site. @rontx Size tavsiyem, özelilkle taş ev planlarken, duvar kalınlıklarına dikkat etmeniz. Taş evin ortalama duvar kalınlıkları 30-50cm arasında değişirken, bu web sitesinde duvar kalınlıkları hesaba katılmıyor sanırım. Odaların içinde görülen alanlar net alan değil. Yaşanabilir alanda istediğiniz m2 yi yakalamak için toplam ev büyüklüğünü değiştirmeniz gerekebilir.

Hellmarch Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024