agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Arıyorum
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-08-2014, 13:59   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 01-08-2014
kırmızı ayva ağacı

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aybala-06 Mesajı Göster
Merhabalar kırmızı ayvalar kızar maya başladı fakat kuşlardan basımızı alamadık cok hasar verdiler bende kalanların resimlerini şizlerle paylasayım dedim
elinde kırmızı ayva ağacı olan arkadaşlardan mümkünse kalem istiyorum. biliyorsunuz şu an tam durgun göz aşısı dönemi. bu farklı meyveden bende bahçemde olsun istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

müge1707 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-08-2014, 14:00   #2
Yeni Üye

elinde kırmızı ayva ağacı olan arkadaşlardan mümkünse kalem istiyorum. biliyorsunuz şu an tam durgun göz aşısı dönemi. bu farklı meyveden bende bahçemde olsun istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Eski 01-08-2014, 14:01   #3
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi redbullah Mesajı Göster
Benim bahçemdede var,şekil olarak aynı fakat az kızarıyor.Erken yerseniz burukluğu var,geç yerseniz kepekleşiyor.Sakladığınızdada aynı kepekleşiyor.Zamanına dek getirip bir hafta içinde yerseniz eh..Hasılı pekte öyle matah bir şey değil.Benim hoşuma gitmedi.Önümüzdeki bahar tamamına armut aşılamayı düşünüyorum.

Eski 01-08-2014, 15:48   #4
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aybala-06 Mesajı Göster
Merhabalar arkadaşlar bu da yine benim bahcede kırmızı bir ayva agacı
Merhabalar,
ben ziraat mühendisiyim ve araştırma enstitüsünde çalışıyorum. benzer bir kırmızı ayvayı bende tespit etmiş bulunmaktayım. ancak bulunduğu yer uzak oldugu için su an kalem alamıyorum.

doktora yapıyorum ve doktora konum türkiye ayva genetik kaynakları ile ilgili. bu farklı tipleri hem doktora çalışmamda değerlendirmek hemde enstitümüz koşullarında koruma altına almak istiyorum.

şu anda tam durgun t göz aşısı yapma dönemi oldugu için sizden ricam bana üzerinde 4-5 göz içeren birkaç dal göndermeniz.

Eski 16-12-2014, 22:40   #5
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-11-2014
kirmizi ayva kalemi

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi müge1707 Mesajı Göster
degerli Müge 1707,
bu kirmizi ayvadan bende asi kalemi ariyorum ama malesef su ana kadar basarida bulunamadim.

hibiskus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 07:25.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024