agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Agaclar.net Toplantı ve Gezileri
(https)

Beğeni Düzeni8172Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-04-2014, 21:27   #511
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2009
Galeri: 45
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Öncelikle Ağaçlar netin 10. yılını kutlar, nice 10-20-30 yıllara inşallah. Başta 10. yılı toplantısı organizasyonunda görev alan sevgili Güler hanımın ve emeği geçen diğer arkadaşlara en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca bizler orada bulunamayanlar için fotoğraf ve video çeken arkadaşlara da çok teşekkürler.
Her ne kadar Sevgili Malinayla yakından tanışma fırsatım olmasa da fotoğraf çeken arkadaşlar sayesinde fotoğraflarda görüp tanımış oldum ve çok mutlu oldum.

Sevgili hozatın toplantıya katılamayan dostlar için ulaşmasını istediği şiiri çok beğendim, size de teşekkürler sevgili hozat.

Herkese, ama herkese, orkestraya ve emeği geçen herkese teşekkürler.

Teşekkür ederim,sevgili akçabardak,o şiirde dostlarımızın bire bir yaşadığı anıları var.Ben sadece çok zaman başımıza gelen mizahi maceralarımıza dokundum biraz.

hozat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 21:32   #512
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı Göster
Bir kaç tane hazırladım bile, tüm fotoğraflar yüklensin yazışmalar bitsin canlı ortamı bölmek istemiyorum,
Biraz da nariel'de iş bitiyor bana malzeme olacak fotoğraf yüklemesi lazım
Sevgili Lilium,

Malzemeyse bende bol miktarda mevcut! Alayım mı sazı elime?

Cuma gününden İstanbul'a gelip Sevgili Zafer İnandıklı Ağabey ve eşi Nilgün Abla'nın misafiri olduktan sonra sabah erkenden düştük yola. Sevgili Malina'yı da alıp büyük bir heyecanla vardık Fenerbahçe Parkı'na.

Baraka Kafe'ye geldiğimizde bizden de erkencilerin olduğunu gördük. Hazırlıklar büyük bir hızla yapılmaktaydı... Yaka kartlarımız hazırdı... (Bu kartların bazılarının sahiplerine ulaşamamış olmasına çok üzüldüm doğrusu. Örneğin Sevgili Pria'yı görmeyi, tanımayı çok isterdim. Geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim bu noktada... Tabii Fatihbahçe için de aynı dilekleri tekrarlıyorum... Bir de haber alamadıklarımız var ki, ben Cemo'yu çok merak ettim mesela...)
IMG_6639.jpg
Sevgili A NOMAD, masa başında görevini yerine getiriyordu.
(Benim paylaşımlarımdan da rahatsız olan varmış meğer... Sevgili A NOMAD'dan özür dileyerek bu fotoğrafı kaldırıyorum)
Paylaşım masasının düzenlenmesinde harıl harıl bir hazırlık içine giren Zafer inandıklı, Yaylacı ve Evdeçiçek günün en çok yorulanlarındandı.
IMG_6631.jpg
IMG_6635.jpg
Muda da uzaklardan gelip yardımını esirgemeyenlerdendi...
IMG_6629.jpg

Düzenleyen loveforlife : 07-04-2014 saat 13:12
loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 21:39   #513
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Şartlarım elvermediği için katılamadığım 10.Yıl toplantısının düzenlenmesinde emeği geçen ve bizzat toplantıya katılan tüm üye arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Daha fazla fotoğraf lütfen.

Bedenen değilse de kalben oradaydım. Bu güzel ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.

Nice toplantılara... Nice 10 yıllara...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 21:41   #514
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Yok yoktu paylaşım masasında... Yaylacı'nın özenle hazırladığı tohumların hepsi birbirinden değerliydi.
IMG_6636.jpg
Kasa kasa bitkiler, çelikler geliyordu her gelen üye ile birlikte...
IMG_6637.jpg
Uzak yakın demeden herkes geliyordu bu güzel gün için gülen yüzleriyle...
IMG_6663.jpg
Nariel kemanıyla geldi yine...
IMG_6632.jpg
Bir baksanıza şu güzellere...
IMG_6661.jpg

Eski 06-04-2014, 21:46   #515
Ağaç Dostu

Satı Uğurtan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-02-2009
Galeri: 14
Sevgili ağaçlar.net ailesi 10. yılda eski dostları görmek, yeni dostlarla tanışmak, tohum fide çelik paylaşımından payımızı almak, çok güzel bir müzik ziyafeti dinlemek çok güzel ve zevkliydi emeği geçen herkese çok çok teşekkürler çok eğlendim sevgiler saygılar.

Satı Uğurtan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 21:53   #516
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Alıntı:
Bir kaç tane hazırladım bile, tüm fotoğraflar yüklensin yazışmalar bitsin canlı ortamı bölmek istemiyorum,
Birazda narielde iş bitiyor bana malzeme olacak fotoğraf yüklemesi lazım
Hani bilsem gece yükleyecen. Sabaha kadar nöbet tutardım.
Mesela Loveforlifenin 512cnc. mesajdaki 2 nci fotoğrafa ne yazacan sabırsızlıkla bekliyorum.

Yaylacının 481 nc mesaj 2 nolu fotoğrafınada bu bonsai benden sorulur mu diyeceksin. Hadi bizi fazla bekletme.

Harika fotolar var. Malzeme bol

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 22:00   #517
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Karahan yol yorgunuydu. Ama benim onu ne kadar çok sevdiğimi daha önceden de biliyordu. Gülümse deyince, kırmadı beni de... Sukulentlerine bir yenisi daha eklendi Güler Abla sayesinde...
IMG_6633.jpg
Karahan dinlenirken babası bir telaş bonsaileri yerleştirme derdine düşmüştü bile... Sakaki, yakaladım seni de... (arka planda Tekin ve Adem Keskin) Sevgili Memet anısına, mini bonsai sergisi hazırlıkları...
IMG_6642.jpg
Ya Tourkana'nın bu güzeline ne demeli?
IMG_6682.jpg
Hangisi çirkin ki?
IMG_6641.jpg
IMG_6684.jpg

Düzenleyen loveforlife : 07-04-2014 saat 15:58
Eski 06-04-2014, 22:16   #518
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Değerli arkadaşım Evdeçiçek, öyle çok yoruldu ki dağıtım masasında... Ben de görevliydim sözde ama bütün yükü üstlendi, (ben fazla dolaşınca ortalıkta) Yaylacı ve Zafer Ağabeyler ile... İyi ki varsın arkadaşım... O molayı iyi ki vermişsin...Beslenme saati...
IMG_6645.jpg

IMG_6651.jpg

IMG_6652.jpg

Eski 06-04-2014, 22:40   #519
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Bugünü benim için daha da anlamlı kılan bir dost vardı ki! O mekan olarak çok uzak, ruhen çok yakın hiç görmediğim dostumdu... Berçin'e ilk sarıldığımda hakim olamadım gözyaşlarıma... Sitede bir kişi daha kaldı tanıştığımda mutluluktan gözyaşı dökebileceğim. Ah be SDurul Ablacığım, keşke biran önce ağlatsan beni sen de!
IMG_6656.jpg

O da benim en değerlilerimden, Sevgili Jezebel... (merak edenler için arkada Bahçedenn, hani o harika tohumları bizimle paylaşan değerli arkadaşımız )
IMG_6711.jpg

Jezebel, yakışıklı oğlu, Uzman16, Satı Uğurtan, Günebakan ve eşi...
IMG_6671.jpg

Karşılama heyeti görevini hiç ihmal etmedi... Kimler gelmiş? Tturt, eşi, oğlu... Arkadan Adalet Yağcı...
IMG_6667.jpg

Yaka kartı görevini ihmal etmeyen A NOMAD ve Özlem A...
IMG_6662.jpg

Eski 06-04-2014, 22:49   #520
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

İTİRAF ETMELİYİM

Buradaki fotoğraflara bakınca için için üzüldüm.
Her taraf gülen yüzlerle, mutlu insanlarla dolu. Herkesin gözlerinde parıltılar var.

Bir de Güzel Ülkemizi göz önüne getirdim. İnsanlar mutsuz, insanlar hayatından bezmiş, gülen birisi yok.

İçimden yalvardım Allah'a. Ne olur İnsanlar buradaki gibi gülsün, buradakiler gibi mutlu olsun, buradakinler gibi dost olsun-sevgi dolu olsun.
ÇOK ŞEY Mİ İSTEDİM ACABA?

Eski 06-04-2014, 23:10   #521
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife Mesajı Göster
Bugünü benim için daha da anlamlı kılan bir dost vardı ki! O mekan olarak çok uzak, ruhen çok yakın hiç görmediğim dostumdu... Berçin'e ilk sarıldığımda hakim olamadım gözyaşlarıma... Sitede bir kişi daha kaldı tanıştığımda mutluluktan gözyaşı dökebileceğim. Ah be SDurul Ablacığım, keşke biran önce ağlatsan beni sen de!

O da benim en değerlilerimden, Sevgili Jezebel... (merak edenler için arkada Bahçedenn, hani o harika tohumları bizimle paylaşan değerli arkadaşımız )

Değer verdiğin arkadaşlar benim için de çok değerli. Sevgili Berçin'le tanışmış olmana çok sevindim.

İnanıyorum ki bir gün yollarımız kesişecek. Ama ağlamanı değil hep gülmeni isterim. Sevgiler...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 23:15   #522
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
İçimden geçen tek bir duygu var, agaclar.net'le birlikte bir başka güzeliz gerçekten

Hepimizi kutluyorum, nice on yıllara...

maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 23:20   #523
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Cumhur Bey, çok şey istemiyorsunuz üstelik çok ta haklısınız.mesaj (520)

Mizah yok,karikatür yok,taklit yok,tiyatrolarda siyasileri hicveden oyunlar yok
üstelik suya sabuna dokunmak ta yok.

Ben kendimle dalga geçip gülüyorum, belki seni de güldürürüm.

Bu sene yaşımla kilom eşitlenmiş
fotoğrafa bakınca anladım bunu

72 kiloya...72 yaş

IMG_5137.jpg

Diyorum ki, teknoloji biraz ileri gitse de, verilen her kiloya karşılık yaş hanesinden de silse.
5 kilo mu verdin 5 yaş geriye....buradan bilim adamlarına sesleniyorum.Eğer bu buluş gerçekleşirse dünyada OBEZ kalmaz sokaklarda dal gibi insanlar dolaşır.
Daha doğrusu:UZAY ÇAĞI BİTER MANKEN ÇAĞI BAŞLAR fenamı olur yani ben ilk denek olmaya hazırım.

Eski 06-04-2014, 23:25   #524
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Saygıdeğer Hozat,
Ben de bir deri bir kemik kalırım her halde.
Ne yapayım. Sizler için kendimi feda edeyim bari. 10 kilo versem yaş elliye inecek kilo kırka.

Eski 06-04-2014, 23:27   #525
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Maşallah demeli... Maşallaah!..

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-04-2014, 23:32   #526
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Cumhur Tonba Mesajı Göster
Saygıdeğer Hozat,
Ben de bir deri bir kemik kalırım her halde.
Ne yapayım. Sizler için kendimi feda edeyim bari. 10 kilo versem yaş elliye inecek kilo kırka.
Yok dediğin gibi olmayacakı, ben tezimi öyle yazdım.
Yani ters orantı olacak,kilo almak isteyenlerin yaşları yerinde kalacak
Aksi halde ömrü vefa etmeden İSKELET dolar ortalıkta.

Eski 06-04-2014, 23:32   #527
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Sevgili berçin; ben de seni merak edenlerdendim. Birebir göremesem de fotoğraftan bile görmek beni mutlu etti, hatta duygulandım bile...
Sevgili loveforlife'mize ve fotoğraflayan arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Eski 06-04-2014, 23:46   #528
Ağaç Dostu

Fatih's Avatar

Giriş Tarihi: 14-12-2008
Galeri: 66
Her şey yine mükemmel Ağaçlar.net uzakları bizim için yakın eden bir forum olamaktan da çıktı artık hepimizi birbirimizin evine taşıdı. Nice on yıllara şimdiden 11'in listesine başlamalı belki ilk gelene hediye vardır

1-Fatih

Şaka bir yana guzel keyifli bir toplantı ve eğlenceli bir ortam. Gözlerin gülmesi diye bir olay var en sevdiğim. Çünkü gözler yalan söylemez hiç bir zaman. Gördüğüm her yüzde bunu çok rahat görebiliyordum ve işte en güzel olanda bu duygu.

Geçen sene Malina'yı ilk gördüğümde biz bu kadar korkuyu bu gülen yüzden mi yaşıyoruz demiştim. Sevecen ve cana yakın bir gülüşü ama bir o kadarda resmi duruşuyla otoritesini koruyordu sevgili Malina (üye son mesajını yazdı ). Ama itiraf etmiştim kendisine de sonlara doğru hala bir hazır ola geç korkusu yaşıyorum sizi görünce diye. Ama guzel bir kahkahayla sonuca bağlamıştık.

Şuana kadar birçok paylaşımımız oldu sitede. Çoğu kişiyle bizzat tanıştım ve evet doğru yerdeyim. 2008'den beri bu ailenin bir ferdiyim ve iyiki varsın Ağaçlar.net.

Nice onlu, yirmili yaşlara

Fatih Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 00:10   #529
Ağaç Dostu.

katmer's Avatar

Giriş Tarihi: 16-09-2008
Galeri: 167
Alıntı:
hele ki yetişemediğim sayın katmerin oyununa yetişebilseydim iki göbecikte ben atardım daha erken katılamadığıma konuşmalara yetişemediğime çok üzüldüm.

Etkilendiğim içimde bir uğde kalan bir durumu da anlatmadan geçemeyeceğim, komşum bir çiçek istemişti ne olur bu çiçeği bana bul çok istiyorum deyince toplantıda aklıma geldi ve hemen "aşkın gözyaşları" var mı diye sorunca sevgili katmer kendisine almış olduğu çiçeği bana verdi, aldım ama inanın çok etkilendim böyle bir güzelliği ağaçlar netten başka bir yerde bulabilirmisiniz arkadaşlar, ardından sevgili sakdağ aynı çiçeğin değişik tohumlarını toplayıp getirmesi anlatılacak gibi duygular değil,
Sevgili Lilium bilseydim sizin gelmenizi beklerdim ama dayanamadım müzik bir harikaydı
Aşkın gözyaşlarına gelince, biz paylaşmayı sevdiğimiz için buradayız. Bu ailenin üyeleriyiz.

Be sevgili malina'ya sonsuz teşekkürler, bana harika dostlar kazandırdığı ve onlarla tekrar tekrar buluşturduğu için

katmer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 00:26   #530
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Ağaçlar deyince aklıma:
Doğadan esintiler,
bahçelerden yasemin,
Dağlardan kekik kokusu gelir.
Sanal alemde olsa bile
sevgi dostluk paylaşım,
Gök kuşağının renkleri,
Emek, sabır, heyecan,
bir de MALİNA gelir.

Yıl 2011 Cumhur Tonba'nın açtığı bir başlıkta, sorulan bir soruya bu cevap vermişim.
demek ki korkmadan tiye almışım..

Eski 07-04-2014, 00:30   #531
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Sevgili Loveforlife
Her aşamadan harika fotoğraf kareleri ile tatlı açıklamalarını birleştirerek nasıl da güzel anlatmışsın, kendi sesinden dinler gibi okudum bayıldım, duygulandım da..
Anlatımını takip eden herkes eminim (benim gibi) film seyrediyor izlenimine kapılmıştır, çok başarılısın, teşekkür(ler) ve tebrik(ler) ediyorum...
Anlata anlata bitirilemeyecek bir gündü, adeta farklı coğrafyalara dağılmış ve yılda bir toplanan, hasret gideren kocaman bir aile toplantısıydı.
Herkes mi çok sevilir, herkesi çok sevdim...

A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 00:35   #532
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
agaclar.net'li olmak zaten sevilmek için (+) puanla başlamak demektir sevgili A NOMAD.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 00:46   #533
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
Çok anlamlı ve güzel bir gün geçirmişsiniz. Gelmeyi çok istedim ama bu güzel kızın Cumartesi kınası, Pazar nikahı vardı ve ben Avrupa, toplantı Anadolu yakasında olunca hepsine yetişemedim. Başka toplantılarda görüşmek dileğiyle selamlar herkese...

Eklenen Resimler
Dosya Türü: jpg 10177365_10152348848633701_7012584949771425040_n.jpg (15.3 KB, 284 views)
Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 00:54   #534
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
agaclar.net'li olmak zaten sevilmek için (+) puanla başlamak demektir sevgili A NOMAD.
Sevgili CAN Güler Hanım hep söyleniyorum Maşallah demeli maşallah diye...

Maşallah diyen kaç kişiyiz?..

Eski 07-04-2014, 00:56   #535
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Vildan Sönmez Mesajı Göster
Çok anlamlı ve güzel bir gün geçirmişsiniz. Gelmeyi çok istedim ama bu güzel kızın Cumartesi kınası, Pazar nikahı vardı ve ben Avrupa, toplantı Anadolu yakasında olunca hepsine yetişemedim. Başka toplantılarda görüşmek dileğiyle selamlar herkese...
Sevgili Vildan Sönmez 'Bu güzel kız' bilemedim tabi neyiniz olur. Maşallah o güzel kıza çok güzel bir gelin olmuş, Rabbim 'Bu güzel kız'ın gönlüne göre versin inşallah.

Eski 07-04-2014, 01:03   #536
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
Teşekkürler sevgili Yeni Gine, başlığın konusunu saptırmak istemem ama kuzenimin kızı, Allah gönlüne göre verdi; sevdiğine vardı. Darısı ağaçlar.net'in tüm bekarlarına...

Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 05:50   #537
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi A_NOMAD Mesajı Göster
Sevgili Loveforlife
Her aşamadan harika fotoğraf kareleri ile tatlı açıklamalarını birleştirerek nasıl da güzel anlatmışsın, kendi sesinden dinler gibi okudum bayıldım, duygulandım da..
Anlatımını takip eden herkes eminim (benim gibi) film seyrediyor izlenimine kapılmıştır, çok başarılısın, teşekkür(ler) ve tebrik(ler) ediyorum...
Anlata anlata bitirilemeyecek bir gündü, adeta farklı coğrafyalara dağılmış ve yılda bir toplanan, hasret gideren kocaman bir aile toplantısıydı.
Herkes mi çok sevilir, herkesi çok sevdim...
Beğendiyseniz, ne mutlu bana... Dedim ya bende malzeme bol diye, bitmedi ki daha sevgili A NOMAD! Uyku ağır basmıştı sadece...

Onlar doğa için çaldı...
IMG_6654.jpg
IMG_6653.jpg
IMG_6668.jpg
Biz doğa için dinledik. Hatta dinlemekle yetinmedik...
IMG_6679.jpg
IMG_6680.jpg

Eski 07-04-2014, 06:22   #538
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Güler Abla hasta olmasına rağmen aldı mikrofonu eline...
IMG_6686.jpg
IMG_6687.jpg
Sevgili Hozat "bu site kimin?" derken hayran etti yine kendine...
IMG_6689.jpg
IMG_6690.jpg
Sitemizin var olmasında büyük emeği geçenlere teşekkür ettik tüm kalbimizle...
IMG_6691.jpg

Eski 07-04-2014, 06:50   #539
Ağaç Dostu

pares's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2013
Küçük bir sağlık sorunu yüzünden katılamadım, gerçekten katılmayı ve sizlerle tanışmayı çok istemiştim kısmet değişmiş ne yazık ki

pares Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-04-2014, 07:32   #540
Ağaç Dostu

Kelebek's Avatar

Giriş Tarihi: 04-11-2012
Toplantıya katılıp, bu değerli üyelerle tanıştığım için çok memnun oldum.

Görmeyi merak ettiğim üyelerden bir kaçını görmek, tanışmak beni ayrıca mutlu etti.

Sn.loveforlife gibi Sn.SDurul'u görmeyi ben de çok isterdim. Umarım karşılaşma, görüşme fırsatı olur. Sn.YeniGine ile de tanışmayı çok istiyorum.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Saygılar.

Kelebek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 02:05.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024