View Single Post
Eski 19-07-2012, 08:28   #35
bozo.0606
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-04-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi missmenas Mesajı Göster
Sevgili bozo.606,
Hoya eskimo gerçektende sevilmeyecek bir tür değilki. Burdanda görebiliyorum hayata bağlanmış, hernekadarda yeni sürgünler göremesemde çok canlı ve azimli gözüküyor.
Hoya lacunosadan artık nazından ve yapraklarındaki defarmosyandan gına gelmişti deyipte tercih ettiğim bir türdü benimde...
Bir değişiklik olsun çiçeğide aynı çünki eminim kokusuda öyledir alternatif olarak gerçektende albenisi çok olan tercih edilecek bir tür. Kanıma zaten girmişti Hoya lacunosanın nazından bıkanlara duyurmalı
Başarını Kutluyorum, Hoya eskimoyu böyle minnacık çeliği bile yaşatabiliyorsan zor türlerede hazırsın demektir.

Sevgili Hatice Hanım ;

güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim evet sürgün göremediniz ancak son resimde uç tarafta üst üste binmiş yaprakların altında tazecik parlayan cir yaprak varya işte o benim..

çelikleme pet şişe içerisinde sera ortamı sağlanarak yapıldı. takriben 20 gün ve üzeri durdu ve o bahsettiğim yaprak sera ortamında sağlandı. yeni yeni çıkardım ve artık tuttuğundan emin olduğum için paylaşmaya karar verdim.

sonuçlardan memnunum çünkü 'USTAM'SÜPER..

bozo.0606 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön