Konu: Taflan
View Single Post
Eski 28-04-2007, 17:03   #25
Ela
Ağaç Dostu

Ela's Avatar

Giriş Tarihi: 23-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ali H. ALI Mesajı Göster
Sayin Zerrin uslu, bonsai yapmiya ugrasirken agaclarin, herhangi bir nedenden olmesi gercekten insani uzuyor. Bonsaiye yeni baslarken herkesin basina gelen olaylardir. Onun icin o agaclarinizin olumu, sizi bonsaiden uzaklastirmasin.
Oralarda mevsim cok guzel olmalidir. Taflanlarinizin kok salip buyumeleri icin de zamana ihtiyac vardir. siz bir fidanciya ugrayip sececeginiz guzel bir fidanla bonsaiye devam edebilirsiniz. Agaclar.net'teki tum arkadaslar sizin guzel bir bonsai yapmaniz icin, her turlu yardimi yapacaklarindan emin olabilirsiniz.
Yarin pazar belkide gunesli guzel bir gun olacak. Bir fidanciya ugramayi dusunuyormusunuz?

Mayista havalarin iyice isinacagini dusunuyorum. 2 hafta kadar sonra siselerin agizlarini tamamen acabilirsiniz bir sorun olacagini sanmiyorum.
Topragi nemli tutun, cok islak olmamasina da dikkat ediniz cok su surgunleri curutebilir.
Kolay gelsin, hosca kaliniz.
Çok teşekkür ederim.Bugün Ankara'da çok ihtiyacımız olan yağmur sonunda iyice yağdı.Söylediklerinizi yapacağım. Tamamen benim ürettiğim birşey bana daha çok heyecan veriyor.Taflanlarım köklenirse onlardan bonsai yapmak çok güzel olacak.

Ela Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön