View Single Post
Eski 07-06-2012, 11:02   #95
MeyveliTepe
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Aşağıda ki hikayeyi, medyaya düşen bir açıklama ile hiç sorgulama ihtiyacı hissetmeden peşin hüküm veren tüm üyelere hediye ediyorum.
Sn.syılmaz,

Kendi adıma hediyeniz için teşekkür ediyorum. "Peşin hüküm" derken sanırım buradaki bir çok kişinin bakanlık açıklamasıyla duyurulan ve Pınar Et'in belirli bir parti numarasındaki gıda ürününde olmaması gereken bir maddeye rastlanması hakkındaki bilgiye inanmış olmasını kastediyor ve bunun bir hata olduğunu aslında inanmaması gerektiğini düşünüyorsunuz.

Yine kendi adıma size şunu söylemeliyim. Bu da benim bir "peşin" hükmüm müdür bilemiyorum. Sosisin içinde her ne vardıysa hiç ilgilenmiyorum ama bu şirketin, böyle bir durumu öğrendikten sonra, 27 Nisanda son kullanma tarihi dolan parti numaralı bir ürüne ait kendi kazırladıkları numuneyi 9 Nisanda tahlile gönderip rapor almaları ve bunu bakanlıkla aynı günde açıklamalarına ait sizin "peşin olmayan" hükmünüzü duymak isterdim.

Bana göre burada en somut delil, Pınar'ın halen kendi eliyle internet sitesinde yayınlamakta olduğu rapordur.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön