View Single Post
Eski 01-06-2012, 23:45   #978
islam_joker
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 22-05-2012
budamadan kasıt çok yaprak gördüm dez avantaj olmaz mı diye verim kaybı yaratabilir düşüncesi ile dile getirdim açıkçası eğerki yapmasakta olur derseniz ellemem tabikide , birde domateslerden biri yollda gelirken kopmuş onuda toprağa atsam gübre olur değilmi, uzun vadede böyle atıkları yaprak parçalarını toprakta tutmak zamanla gübre görevi görür diye yazılar okumuştum komposto ile ilgili

yarında kısmetse akvaryumcuya uğrayacağım damla sulama sistemini kurmak için, su işini yanlış yapmak vede unutmamak için sonuçta öğrenciyiz,

başka sayfada yazmıştım ama burada da yazayım benım bunları yetiştireceğim yer normal daire ortamı üst katlar inşaat durumunda oldugu için böyle bir yeşillik olsun istiyorum binada normal dışardan bakınca bina bitmiş ama iç kısımları oturulacak şekilde değil kendi oturduğumuz hariç vede daha epey öyle olacak sizce daha ne gibi bitki koyabilirim, bina tahmini cam kenarları 4 5 saat güneş alabilir ama içeride bakılacak camlar açık olacak biraz serada bakmış gibi olucaz diyorum ben iki tarafta sokak fakat diğer taraf güneş almıyor

islam_joker Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön