View Single Post
Eski 27-05-2012, 23:22   #109
Halil Önen
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 18-01-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi islam_joker Mesajı Göster
merhabalar ben istanbulda oturuyorum üniversite öğrencisiyim evimiz sultangazide ve 5 katlı bir yer vede içerisini döşeyecek maddiyat olmadığı için boş duruyor ben de okudugum için ancak kendimize yetiyoruz diyebilirim, biz 1 ci katta oturuyoruz acaba ben diyorum en üst kat olan daire içinde bıldırcınlar için yine kafes yapıp beslesem vede tavuk yumurtası yerine sofraya bıldırcın yumurtası koymak istesem ki tahmini bunun için 15 20 kadar bıldırcın beslemem şart acaba sizce bu ne kadar uygun olur, kışın üst katlar da illaki bir hava sirkilasyonu oluyor soğuk aynen bina içinde oluyor anlıcanız ama yazında camları açtıkmı üst katların gene rüzgar girdi çıktı yapıyor vede ben bunu hem evin yumurta ihtiyacını gidermek hemde üst katlar para harcamadan boş kalmasını bir nebze azaltmak birde bu hayvanların yem ücretleri vede gerektiğinde ilaç ekstra vitamin giderleri ne olur bunlar hakkında hiç bir fikrim yok yani sormak istediğim böyle işe girişelim mi yoksa boşver daire boş mu kalsın diyorsunuz
Boş ver daire boş kalsın...

Halil Önen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön