View Single Post
Eski 25-05-2012, 11:47   #20
Asya Ceylan
Ağaç Dostu

Asya Ceylan's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2012
Çiçeklerimin eski ve yeni fotoğraflarına bakarak aradaki gelişmeyi görmek çok güzel özellikle kedi tırnağının boy atması...Name:  DSC_7192.jpg
Views: 2629
Size:  68.0 KB

çok uzun zamandır vitrinde süs amaçlı duran kupalarımı Gilan hanımın önerisi sonrası değerlendirilmiş hali.Semt pazarından aldım bitkileri sedum olarak satılmıyordu arap saçı gibi bi isim söylenildi ama burdaki arkadaşların sayfalarından gördüğüm kadarıyla sedum olduğuna karar verip aldım.Umarım köklerine zarar vermemişimdir, kupaya sığmaları biraz zor oldu.Yayılıcı özelliğinden dolayı geniş saksılara alıp almama konusunda hala kararsızım?Name:  DSC_7259.jpg
Views: 1942
Size:  41.8 KB

Petunyam pek iyi durumda değil acaba bu mevsimlik bu kadarmıydı çiçekleri tekrar canlı halini seneye mi göreceğim şimdi.çok kısa sürdü Name:  DSC_7263.jpg
Views: 2594
Size:  72.5 KB

Bunlarda lale soğanlarım.iyice kurumasını bekliyorum daha sonra serin bir yerde önümüzdeki seneyi bekleyecek.Bu sene ki dikdiğim lalelerim açmadı ya can suyu vermeyi unuttuğumdan ya da güneş yetersiz geldiğinden ilk denemem başarısızdı ama olsun umutluyum önümüzde koca bi yaz daha var Name:  DSC_7296.jpg
Views: 1855
Size:  52.1 KB

Asya Ceylan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön