View Single Post
Eski 22-05-2012, 21:36   #18
Harun Parlak
Ağaç Dostu

Harun Parlak's Avatar

Giriş Tarihi: 19-01-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi iceberg_534 Mesajı Göster
tekin hocam sanırım bu gün itibari ile biraz alıngan yoksa tourkana diğer yorumları kaale almayın anlamında bir tek kelime yazmamış sadece beğenisini ifade etmiş...
hasan alininde belirttiği gibi ferit bey bonsai hususunda zaten belli bir yeterliliğe sahip bu arada ferti bey güzel bir eser meydana çıkıyor emeğinize sağlık.
Alıngan olduğımu da nereden çıkardınız ki.? Beğnisini elbet te ifade edecek ben de sadece sordum bu hali ile daha mı güzel demek istiyorsunuz diye.
Kaldı ki doğal olmayan bükümü beğenmediğini Ferit bey de söylemişti. Şimdi beğniyor ise sorun yok.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi iceberg_534 Mesajı Göster
hasan alininde belirttiği gibi ferit bey bonsai hususunda zaten belli bir yeterliliğe sahip bu arada ferti bey güzel bir eser meydana çıkıyor emeğinize sağlık.
Ben bunun aksini söylemedim ki. Dmek istediğiniz tecrübeli insanlara öneride bulunulamayacağı mı. Eğer öyle ise bilelim öneride bulunmayız. Bu ara bana öneride bulunacak her arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim. Bonsai ile ilgilensin ya da ilgilenmesin tüm arkadaşların da öneri ve eleştirilerine açığım.
Ekmeğin tadından anlamak için fırıncı olmak gerekmez.

Harun Parlak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön