View Single Post
Eski 13-05-2012, 11:10   #297
Doğayla Barış
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 06-01-2009
İnanıyorum ki hepimiz bize biçilen rolü oynamak üzere dünya sahnesinde yerimizi alıyoruz... Sanatçının en ulvi vazifesi yüreği kan ağlasa bile sahneye çıkıp rolünü oynamasıdır. Bizde içimizde ki derin sızıyla görevimizi ifa ettik ve sempozyumu başarıyla tamamladık.
Bahçemize döndük, seramızdan çuval çuval enkaz toplayıp bahçenin arkasına gömdük, çalışmalar halen devam ediyor. Doğa için yeni yeni görevler üstlendik, çalışmalarımız başladı.
Sevgili dostların dediği gibi "Bu da geçer ya hu" diyor ve henüz üzülmeye vaktimiz olmadığına inanıyorum.

Komşularım bana "Artık yorulmadın mı? Vazgeç bu sevdadan." diyorlar....
Tıpkı çok sevdiğim şarkıda olduğu gibi.

Kaderimde hep güzeli aradım
İçimdeki sazlar başka, söz başka
Hayalimde canlanırken muradım
Duvardaki resim başka, sen başka

Gökyüzünde otağ kurdum oturdum
Yeryüzünde hayat başka, ruh başka
Bu sevdadan artık ben de yoruldum
Yaz yağmuru, kış yağmuru bambaşka

Beste : Avni ANIL
Güfte : Fethi DİNÇER
Makâm : Nihâvend
Usûl : Semâi
Dinlemek isterseniz link paylaşayım.:-)

Kaderimde hep güzeli aradım.

Şimdi düşünüyorum da, sizler gibi görmediğim ,tanımadığım, ama yüreğimde derin bir dostluk ve kardeşlik bağıyla bağlandığım müstesna insanların varlığı ve desteği ile ben Allahın izniyle daha çok bahçeler kuracağım.

Değerli dostum, Sevgili meslektaşım Fethiye'de 50 dönüm üzerinde kurduğu ve benim de çalışmalarını örnek aldığım eko çiftlikten çeşit çeşit fide göndermiş, hemen bunları dik bahçen boş kalmasın çalışmalar aksamasın diyerek.
İki gündür fide dikiyor, bahçe çapalıyorum. Sıra da zamanı uygun olan tohumların çimlenmesi var. Bahçede onarım sürerken bir yandan da sizlerle süreci paylaşacağım.
Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız ve ben iyi, ki ağaçlar net ailesinin bir ferdiyim. Sevgilerimle...

Doğayla Barış Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön