View Single Post
Eski 25-04-2012, 11:12   #249
tarabyali
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-05-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arapsabunu Mesajı Göster
Sayın Tarabyalı,
Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. Kışın ışık alan kapalı alan dediğiniz yer; evin büyük pencereli bir odası olur mu ki? Kapalı-camlı balkon sanırım daha uygun olur ama bizde yok. Bir tek bu düşündürdü beni yazdıklarınızı okuyunca, bitkiye yazık etmek istemem çünkü. Yıl sonunda çelik alırken haber verirseniz çok iyi olur, ben de o zamana kadar kışın evin içinde kalabilir mi sorusunun cevabını araştırıp bulmuş olurum herhalde
selam evinizde isik alan bir odaniz bahcede takim taklavat koyduhunuz isik alabilen kapali alaniniz yani mühim olan soguktan korumak hepsi bu ama bu cicek cok cok renk cesitleri var malesef türkiyemizde yok biriki renk disinda internete girerseniz (google)avrupa sayfalarindan (engelstrompeten burgmansia datura)Diye ararsaniz cesitli renklerine ulasabilir görürsünüz kokusuna gelince benim evim yol kenarinda yoldan yürüyen bu tatli koku nereden geliyor diye dikkatini cekiyor cok cok güzel kokuya sahip size celik vermem icin ben unutabilirim ancak siz hatirlatirsaniz bu is olur saygilar.....

tarabyali Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön