View Single Post
Eski 12-04-2012, 09:08   #102
canannuman
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-12-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Sevgili canannuman, gerçekten son iki sayfadaki 78-80-81-82-84-85-86-87-88-89-90-91-92 nolu mesajlardaki fotoğraflar çok çok büyük. Fotoğrafları paintten küçülterek yüklerseniz sorun çözülmüş olur. Eğer isterseniz, küçültmeyi özelden aşama aşama anlatabilirim.

Fotoğraflar büyük olduğu için görebilmek çok zor oluyor. Küçültülmüş olsa daha anlaşılır olacak. Umarım yazdıklarımdan alınmazsınız. Sevgiyle...
Çok sağolun Rica ederim nedemek size veya bu usluba alınmak mümkün değil. Usulu beyanla insan esastır. Uyarmak var uyarmak var. Ben asla karıncayı bile incitmemeye çalışırım. Halbuki zehir akıtmasını çok iyi bilirim dilimle, çok kişi bilir, hepimiz cevap buluruz herşeyede, dilin kemiği yok marifet diline, sahip çıkabilmekte. Zaten ince bir anlatımla derim diyeceğimi, içimde kalmaz ama herkezde her dediğimi anlamaz.
Eltime rica ettim. Dün Hürrem vardı, açıkçası ilgilenemedim yoksa resimlerim vardı yüklemek istediğim. İnşallah o yapmıştı kaktüs bölümündeki resimlerimi, küçültmeyi öğreneyim YETER diyeceksiniz resimden inşallah.

canannuman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön