View Single Post
Eski 05-04-2012, 12:53   #12
serkan_istanbul
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili serkan istanbul, sevecen-cana yakın iyi arkadaş, iyi ki agaclar.net'tesin.
Seni tanımamıza fırsat verdiğin için teşekkür ederim.

İlk karşılaşmamızdaki halin, masada sakin sakin oturararak etrafı gözlemen halâ gözlerimin önünde. Yanına gelip de sana sataşmasaydım öylece oturacak mıydın acaba?
Daha sonraki içten konuşman, kendini tanıtman hepimizin çok hoşuna gitti, hemen seni sevdik, ne kadar neşeli biri olduğunu gördük.

Sevgili serkan istanbul, her şey gönlünce olsun. Sana sağlıklı uzun ve mutlu bir ömür dilerim.
Çok teşekkür ederim ablacım. Galiba sataşmasaydın ben öylece oturacaktım. Ogünler benim için çok zor günlerdi. Panik ataklarımın üst üste geldiği zamandı. Kendime ben bile şaşırdım nasıl orada oldum. O günden sonrada başka bir rahatsızlık meğer beniim panik atak başka bir şeyi gizliyomuş. Atlattım bir kaç delikle vucudumda açılan şuanda çok iyiyim allahıma şükürler olsun. Sizinle bağımız çok farklı ben ilk sizi tanıdım görmeden bahçenizle... sevgiler sizi sevmek benim için ayrıcalık ablacım hayatımdaki özel insanlardansın sende ellerinden öprim. sanada sağlık ve kocaman bir ömür dilerim inşallah geleceğim o bahçeye sevgiler.

serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön