View Single Post
Eski 12-02-2012, 17:34   #22
lazwegas61
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-02-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ozul Mesajı Göster
Merhaba Ben sitenize yeni üye oldum.İşim marangozluk aynı zamanda 18 yıldır kuş besliyorum (güvercin,kanarya)Hobi olarak kafes yaptım ve daha sonrasında işi büyütüp satışına başladım.Ve yapmış oldugum kafesleri Amerikaya ihraç eder duruma geldim.Bunun gibi bir cok forum sitesine üye oldum çok güzel dostluklar edindim .Ve kafes yapım merakı olan arkadaşlara parça tedarigi yaptım.Eger ilgilenen olusa Ahşap D-monte kuş kafesi tedarigi yapabilirim.Mehmet Marangoz,Kampet,Kampet Çadır,Kuş Kafesi,Masa Takımları,Şezlong,El Sanatları,Ahşap Ürünler sitesinin hobi linkinden ürünleri görebilirsiniz.
Saygı ve dostlukla
abicim siteni inceledim kuş kafesleri oldukça ilgimi çekti.tabii el emeği göz nuru oldu için fiyatlar biraz yüksek ama her kuruşu hakediyor. ancak ben 35*50*50 ölçülerinde cumbalı(yuvalıklı) el emeği daha az olan ve dolayısıyla fiyat olarak da daha makul olan bir kafes baktım ama bulamadım. en sonda plastikten bir kafes vardı oda çok hoşuma gitti ancak yuvalıkları hem şeffaftı hemce çok küçüktü tabi muhabbet kuşuna göre.abicim sözün kısası daha uygun modellerin varsa eklerse sevinirim . bu hobi amaçlı olanrarın istediğim ölçülerinde ve yuvalıklı olanlarıda olabilir saygılar.

lazwegas61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön