View Single Post
Eski 09-02-2012, 02:19   #39
Adem Erhan
Ağaçsever

Adem Erhan's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2010
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Uzaylı Mesajı Göster
Öğrenciler evlerine gitmeden önce hepimiz hatıra pozu verdik. Öğrenciler "biz burada sizleri bekliyoruz "diye el salladılar... Kahverengi montlu olan sayın Yasemin Uran, sayın Adem Erhan da getirdiğimiz tohumlarla görüntülenmek istedi. Umarım memnun olmuşlardır.
Bu görüntüleri alan, makineyi kullanan da bir öğrenciydi.

Eklenti 268265

Eklenti 268266

Eklenti 268267
Sayın uzaylı,
İnanın bir ziyaret tüm ayrıntılarıyla bu kadar güzel yorumlanabilir.. tekrar teşekkür ederim... inanın okurken o anları yaşayan biri olarak tekrar yaşadım... Milli eğitimden yurt dışında gösterilmesi için engelli bireylerle ilgili hem okulumuz hemde genel bilgiler verilmesi gereken ayrıntılı bir sunum hazırlamamı istediler.. hatta ayrı ayrı.. ve bu konuyla ilgili kaynaklarımızı eldeki dökümanları toparlamak ve elemekle uğraşıyorum.. yoğun bir şekilde.. buraya dediğiniz gibi kendi elimde olan fotoğraflardan koysak güzel olur ancak şu sunum hazırlıklarını yurtdışı sunumunu halledince bol bol zamanım olur inşallah.. inanın döküman, fotoğraf vs inceledim sunu için saate bakıyorum gece 3 olmuş.. buraya daha fazla zaman ayırmak gerek farkındayım ..inşallah atlatınca daha çok vaktimiz olacak.. makinanıza üzüldüm.. yeni makina alacaksanız bimekste nıkon coolpix serisinden bir makina var fiyatı çokkk iyi.. tavsiye ederim.. kendimce uğraşırım fotoğrafla.. Bimeks - Fotoğraf Makinesi

tekrar teşekkür ederim.. her şey için.. iyi geceler..

Adem Erhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön