View Single Post
Eski 01-02-2012, 09:13   #176
Güler
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Sevgili arkadaşlar,

Ben, avdan da anlamam, avcılıktan da. Bu başlığın açıldığını gördüğümde neler yazılmış avcılık neymiş diye okumaya, birşeyler öğrenmek niyeti ile girmiştim.

İki grup oluşmuş, tezlerini savunuyorlardı. Daha sonra arkadaşların mesajlarında kullandıkları uslup beni rahatsız etti, ve ufak bir müdahale etme ihtiyacını hissettim.
Oysa buna hiç gerek yoktu çünkü yazışanlar yetişkin, belirli yerlere gelmiş değerli üyelerimizdi.

Bir müddet yazışmalar, savunma ve tepki olarak devam etti. Bunlar bana lise çağlarımızda edebiyat derslerinde yaptığımız münazaraları hatırlatıyordu. Tez ve tezi çürütme.
Bizler o yaşlarda bile bunu daha güzel bir uslup içinde yapıyorduk.

Sevgili arkadaşlar, eğer buradaki yazışmalar tezlerinizi sunmanın daha da ötesine geçer, üyelerin birbirlerine hakaretamiz davranışları haline gelirse, başlığı okumaktan vaz geçen üyelerin olduğu gibi, durumu yönetime bildirmek mecburiyetinde kalacağım.

(Sevgili delphin7, sizi birkaç kez mesajlarınızın yazılımı hususunda uyardım ve hatta düzeltmeler yaptım. Lütfen mesajlarınızı ya cep telefonunuzdan yazmayın ya da blok yazılım kullanmayın. Hem okuması zor, hem de anlaşılması)

Güler Çevrimdışı   Başa Dön