View Single Post
Eski 29-01-2012, 00:58   #1659
berrinb
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2011
Sevgili alcen,kedilerin bir yere sığındıklarını zannetmiyorum, çünkü mama yemek için gelirlerdi,mutlaka... Caddenin diğer tarafında yüksek koru gibi bir yerleşim sahasıdır...Oradan kışın bazı tilki ve rakun a benzeyen hayvanları ,kışın geç saatlerde çocuklar görmüştü geçtiğimiz senelerde...Bence onlar yok etti ..(

Aynen dediğiniz gibi bahçeler çok keyifsiz...İnanınız canım bahçeye çıkmak istemiyor...Soğuktan kötü olarnları gördükçe üzülüyorum...Bu kadar emek inşaallah zayii olmadan atlatırız ..Şu arda kar ve biraz bu yemelerine rağmen, clematisler filiz vermiş...) bu gün gördüm sevindim ve resimlerini çektim...

Fakat 20 gün önce gübre aldığım seradan üç çuval gübre alıp bazı bitkilerin köklerini gübreyle kapattım...Yazlıktakileri de gelmeden aynı işlemden geçirdik kapıcıyla...Orada ne oldu çok meraktayım...

Şu karlı günleri atlatınca gidip bir zaman kalmayı düşünüyorum...Biraz ilgilenmek iyi olur...
Artık ne yapalım canım, bozulan da bozulur...Kalan sağlar bizimdir misali..) Alır yeniden dikeriz...Tanrı sağlık sıhhat versin...Gerisi nasılsa hallolur..) sevgiyle kalınız...)

berrinb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön