View Single Post
Eski 18-01-2012, 10:50   #8
Adil
Ağaç Dostu

Adil's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2011
Berrin Hanım hoş geldiniz.
Barbekü ve Lavabo yu alanın dışına alarak yer kazandık doğrudur.Yükseklikleride tam istenilen seviyede.Arazinin meyilli olması belki bu konuda bir avantaj oldu.
Emekli olmadan önce kapımızın önü ottan ve çamurdan yürünmüyordu ,emekli olduktan sonra böyle düzenlemeler yapma fırsatı buldum,şimdi çamur olmadan yeşilliklerin arasında dolaşacak çiçek bahçemiz, seramız ve kamelya alanımız oldu.
Bu yaptıklarımı gören komşularımızda yaptıklarımızı beğeniyor ve kendileride buna benzer düzenlemeler yapmayı düşünüyorlar.
Berrin Hanım Sayenizde adımız inşaatçı çıktı.)
Seramız daki marul fidelerini sera içine düzenli bir şekilde dikmeyi düşünüyoruz.Aralarında yeşil soğan iyi uyum sağlıyor.
Pazardan aldığım beyaz çin marulu da seraya diktim bakalım olacakmı.Yaprak kısmından 5 cm den yukarısını kesip aldım ve diktim tutmuş gibi diri duruyorlar.Büyütüp Tohumunu almak için bunu yaptım.Deneme amaçlı.
Barbeküde ızgara bakalım ne zaman nasip olacak.Çalışmalar devam ediyor bugün kar yağdı etraf beyazlara büründü bizde ara vermek zorunda kaldık.
Kara Lahana sarması gerçekten harikadır.El marifeti önemlidir.
Hamsi ızgara ve kara lahana sarması İnşallah Ailenizle buyurursanız bir gün hep birlikte yemek nasip olur Berrin hanım.
Ailenize ve size Trabzondan saygılar selamlar.

Adil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön